Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Pozycje w CV

  1. #1
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Pozycje w CV

    Siema, przymierzam się do zmiany pracy, CV musiałbym stworzyć na nowo bo stare jest mocno nieaktualne no i teraz pytanie, czy aplikując na stanowisko w korpo wspominać o pracach podejmowanych w czasie studiów? Są one kompletnie nie związane z moim wykształceniem itp pewnie wiele osób miało takie epizody w trakcie studiów, przez rok pracowałem nawet przy obsłudze pogrzebów, później jakieś gastronomie itp, jak myślicie wpisywać to w CV? Z drugiej strony dziwne byłoby mieć pierwsze doświadczenie zawodowe dopiero po skończeniu studiów czyli grubo po 20-stce. Jestem ciekaw Waszych opinii.

  2. #2
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jeśli nie masz żadnego doświadczenia związane z pracą do której aplikujesz - wpisz wszystko. Tymi pogrzebami Twoje CV może się ładnie wyróżniać xd.


  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dokładnie, jak nie masz czym zapełnić CV to wpisuj wszystko, chyba że pracowałeś na stanowisku sprzedawca warzyw na rynku w sobotę. No zależy też gdzie aplikujesz. Na przykładzie mojej branży - jak aplikujesz na stanowisko graphic designera w jakiejś większej firmie / agencji to lepiej nie wpisywać, że pracowałeś jako grafik w drukarniach, bo to się źle kojarzy, ze względu na to czym się tacy ludzie w drukarniach zajmują :P

  5. #4
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Właśnie chodzi o to, że mam doświadczenie na stanowisku na które aplikuje, właściwie to chodzi mi o to czy wpisać tylko jedną pozycję która rzeczywiście coś znaczy czy nawet pogrzeby plus praca na zmywaku xd

  6. #5
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Wpisz, ale wrzuć to do jednej ogólnej pozycji i wymień kilka po przecinku to, co uważasz za najważniejsze.


  7. #6
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Też myślałem nad oddzieleniem tego grubą kreską, ogólnie to dzięki za porady

  8. #7
    Avatar ola_patola
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Karpatka
    Posty
    309
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    ja aplikując na konkretne stanowisko nie podawałam w cv pracy, która nie była z tym nijak związana

  9. #8
    Avatar djmikser
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Posty
    2,030
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja bym wpisal, imo szefowie szukaja ludzi ktorzy nie boja sie pracy wiec moze to zadzialac na twoja korzysc.

    W sumie sobie przypomnialem, ze nigdy nie skladalem zadnego CV wiec moge sie mylic :P
    Ostatnio zmieniony przez djmikser : 15-08-2017, 15:40

  10. #9
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja bym zrobil jak dzzej - w jednej pozycji ze w latach x-y robiles jakies inne rzeczy, nie wazne co, wazne ze pracowales.

    Ja jak szukalem pracy to w sumie moglem wpisac tylko 1 firme, ale tam sie rozwijalem, wiec wpisalem 3 pozycje osobno chociaz wszystko dotyczylo tej samej firmy, to zmienialy mi sie stanowiska na przestrzeni lat. Prace dostalem, babka z HR mowila pozniej ze jej sie to podobalo ze tak rozbilem bo widziala moj rozwoj.
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  11. #10
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Też tak robiłem - no ja to nadal praca wakacyjna więc wpisałem po prostu w jednym myslniku "prace wakacyjne".

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Najlepsze pozycje na GBA/GBC
    Przez Andaryel w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-10-2014, 12:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •