+ Nowy post
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 63

Temat: American Gods (2017)

Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Siła reputacji
    14
    kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga

Domyślny American Gods (2017)

Z Wikipedii
    Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata więzienia za udział w napadzie na bank. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya. Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt między starymi a nowymi bogami (reprezentującymi w szczególności pieniądze, technologie i media).
    Póki co wyszły cztery odcinki. Nowe odcinki wychodzą co niedziele. Sezon ma zawierać osiem odcinków.
    Od siebie mogę śmiało polecić.
    A tutaj cytacik xD
    “You got your white Jesuit-style Jesus, you got your black African Jesus, you got your brown Mexican Jesus, you got your swarthy Greek Jesus— …. Now, the Mexican Jesus came here the same way a lot of Mexicans do. Illegally. That’s not being racial. You can ask Him. He’ll tell you. He waded across the Rio Grande, his back as wet as the epithet suggests.”

Data rejestracji
    Jan 2014
    Siła reputacji
    6
    thebattlestar nie musi się już przedstawiać thebattlestar nie musi się już przedstawiać

Domyślny

polecam

Data rejestracji
    Nov 2012
    Siła reputacji
    7
    Wojtczak wyłączył reputację

Domyślny

Tez oglądam , nie czytałem recenzji i pierwszy odcinek wydał mi się nieźle pokręcony
    Serial mega, w dodatku w dniu premiery odcinki z napisami na necie już są
    Sprzedam TANIO coinsy na CSGODOUBLE oraz skiny/klucze/noże CSGO
    Kontakt Steam ( http://steamcommunity.com/id/adyyyyyy/ ) lub PW torg

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

psychodeliczny klimat, mocne sceny, mi się podoba, na pewno jest to coś świeżego

btw. podobno nicolas cage miał grać rolę pana środy xD

Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Siła reputacji
    14
    kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga kapicon tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    psychodeliczny klimat, mocne sceny, mi się podoba, na pewno jest to coś świeżego

btw. podobno nicolas cage miał grać rolę pana środy xD
    Też to widziałem. Cage'a lubię, ale on taki smutas xD McShane jak dla mnie to dobry wybór, choć nie powiem - ciekawe jakby zagrał Cage xd

Data rejestracji
    Oct 2009
    Położenie
    Tychy
    Siła reputacji
    11
    Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Aver ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cover Nirvany w trailerze taki słaby...

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15
    matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

co ona robila z tym bug sprejem bo nwm
    w sensie w jakim celu xD

Data rejestracji
    Oct 2006
    Siła reputacji
    12
    Hiti wkroczył na salony Hiti wkroczył na salony Hiti wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    co ona robila z tym bug sprejem bo nwm
    w sensie w jakim celu xD
    chciała popełnić samobójstwo

btw. zajebiste karty mieli w kasynie, kupiłbym
    https://rareplayingcards.com/products/anubis
    Ostatnio zmieniony przez Hiti : 27-05-2017, 00:25

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Hiti napisał Pokaż post
    chciała popełnić samobójstwo

btw. zajebiste karty mieli w kasynie, kupiłbym
    https://rareplayingcards.com/products/anubis
    imo nie chciała się zabić
    ja to interpretuje tak że dziewczyna cały czas udawała kogoś kim inni ludzie chcieli by była - miłą, filigranową dziewczyną, ale gdy nikt nie patrzył to "otwierała się" i szukała jakichkolwiek impulsów które dałyby jej jakąkolwiek radość, spełnienie(?). Bug sprej nie miał ją zabić, ale postawić ją w sytuacji zagrożenia, chciała po prostu coś poczuć

Data rejestracji
    Oct 2006
    Siła reputacji
    12
    Hiti wkroczył na salony Hiti wkroczył na salony Hiti wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    imo nie chciała się zabić
    ja to interpretuje tak że dziewczyna cały czas udawała kogoś kim inni ludzie chcieli by była - miłą, filigranową dziewczyną, ale gdy nikt nie patrzył to "otwierała się" i szukała jakichkolwiek impulsów które dałyby jej jakąkolwiek radość, spełnienie(?). Bug sprej nie miał ją zabić, ale postawić ją w sytuacji zagrożenia, chciała po prostu coś poczuć
    ja myślę że jednak chodziło o samobója bo nawet anubis przytoczył ten wątek, chciał ją opluć tak jak ona opluwała życie xD

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania