Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Medivia Niesłuszne bany

  1. #16
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Najpierw jest ban na rok, ktory po dluuugim czasie jest zamieniany na delejt. Czasu na odwolanie jest duzo
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  2. #17

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, co się dzieje, wszystko da się załatwić, muszę pogadać z Morgionem.
    Witam, powód niesłusznych banów opisałem w poście powyżej. Jestem tego samego zdania, że wszystko da się wytłumaczyć i wiem, że chcecie dla serwera jak najlepiej i czasami ludzie poprostu popełniają błędy. Rozumiem to i dlatego czekam na rozstrzygnięcie się sprawy. Nie rozumiem tylko dlaczego nie dostaje ani ja ani kolega odpowiedzi na maile.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Robsontbg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Banujac w ten sposob wszystkich z gory do dolu deletami za byle wykroczenie niedlugo ten serwer upadnie..
    co to za głupoty, od 5 lat na medivii nie dostalem bana NIESLUSZNEGO, pomijam bany i delety za mc
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  5. #19

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    55
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Robsontbg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Banujac w ten sposob wszystkich z gory do dolu deletami za byle wykroczenie niedlugo ten serwer upadnie..
    Przyznac trzeba ze czasami przesadzaja. Ludzie maja farmy po kilkanascie charow i stoja jak stali, a niektorzy (osobiscie to mi sie przydazylo) dostaja bana na oba chary za przelozenie tylko itemkow sobie.
    Bylem charem na respie, i runemakerem wylogowany niedaleko na ktorym mialem pare bp uhow. Wiec postanowilem nie wylogowywujac przyjsc tym runemakerem i dac te uhy najtowi. ktos mial oba chary w vip i odrazu jak zobaczyl ze oba sa online, zreportowal to i nie fartem tak sie stalo,ze Gm byl online. I obie postacie ban na 30 dni xD. Oczywiscie nie uwazam, ze bylo to niesluszne (Bo jest powiedziane mc= ban a jak wiecej mckow - delete) no ale jednak biorac pod uwage,ze mialem postac zalogowana doslownie moze z 3-4 min moglby serio sobie darowac tymbardziej, ze nie jednokrotnie olewal sprawy serio duzej wagi (np 10 osobowa farma)

    Ale co jak co, x lat na medivii gralo po 150 osob. I nikt nie narzekal. Teraz nawet jak odliczyc te farmy, gra duzo duzo wiecej osob. Wiec co do rzekomego upadku to polemizowalbym ;p

  6. #20
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panie władzo, ja to auto to na 5 minut zajebałem.

  7. #21

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    55
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panie władzo, ja to auto to na 5 minut zajebałem.
    Gdybys gral/jezeli grasz na medivi bys wiedzial/wiesz , ze GM nie jednokrotnie olewa sprawy na prawde duzej wagi np nie dosc ze BOCACE farmy to jeszcze po xx charow. Wiec banowanie kogos kto mial druga postac zalogowana zaledwie pare minut, (co idzie w logach sprawdzic very easy) jest troche niepoważne tak? Bo skoro juz tepic mc = to skrupulatnie tepic kazdego tak?

    Wiec jednak jest niepokojace, ze banuja takie osoby jak np kolega co zalozyl ten temat, a mass botterow olewaja. No ale z drugiej strony to calkiem zrozumiale, tamci dosadnie podbijaja licznik online a taki jeden gosc co wloguje mcka na 5 min nie za bardzo ten licznik podbija a ktos beknac musi wiec lepiej takiego zbanowac (Bo gdyby bany wcale nie lecialy to by placz byl jeszcze wiekszy). Bo nie jednokrotnie podawałem ja ( jak i pewnie wiele innych osob) jak na tacy NICKI FARMY. NICKI KAZDEJ POSTACI Z FARMY. Piszac,ze to jest jeden gosc a okno ctr+r bylo od razu zamykane i sprawa olewana. Raz nawet dostalem 24h bana za spam. (okno bylo od razu zamykane, po czym znowu reportowalem no i tak wiadome od zajebania razy).

    BTW: Napisalem, cytuje "Nie uwazam, ze bylo to niesluszne (Bo jest powiedziane mc= ban a jak wiecej mckow - delete)"
    Wiec nie wiem po co jakas docinka z Twojej strony czy nie wiem jak ten post odbierac.
    Ostatnio zmieniony przez Venostack Above Ropeshop : 12-04-2017, 20:21

  8. #22

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Nie ma co drążyć dalej tematu, wszystko zostało wyjaśnione już a koledzy powrócili z delejtery więc jest git :)

  9. #23

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja tez dostalem bana juz jakies 5 dni temu jak nie wiecej, napisalem maila a nawet maile zarowno na madragora maila jak i supportowego. Od tego czasu nie dostalem zadnej odpowiedzi, chcialem sytuacje wyjasnic droga mailowa jednakze jak widac sie nie da dlatego pisze to tutaj. Jest jakis inny sposob komunikowania sie z CMami czy mam czekac i wkoncu mi odpisze?

  10. #24
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj obywatel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tez dostalem bana juz jakies 5 dni temu jak nie wiecej, napisalem maila a nawet maile zarowno na madragora maila jak i supportowego. Od tego czasu nie dostalem zadnej odpowiedzi, chcialem sytuacje wyjasnic droga mailowa jednakze jak widac sie nie da dlatego pisze to tutaj. Jest jakis inny sposob komunikowania sie z CMami czy mam czekac i wkoncu mi odpisze?
    Jakbyś podał jeszcze nick było by super, jedynie mogę się domyślać kim jesteś.
    Impossible Is Nothing

  11. #25

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Rozrabiaka, i tak ci tego nie popuszcze

  12. #26

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    to jest piekne na medivii, gm ma w dupie farmy po 15 charow i ludzi co sa online po 20h na dzien ale casuali to z mila checia zbanuje xD

  13. #27

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakbyś podał jeszcze nick było by super, jedynie mogę się domyślać kim jesteś.
    nick "Momolit" swiat Legacy, krótko mówiąc dostałem bana za "Supporting Rule Violation" problem w tym ,że w owym dniu nie byłem nawet zalogowany a ban poleciał rykoszetem we mnie poprzez IP (ziomek z naprzeciwka dostal bana za bocenie na tym samym wifi)

  14. #28
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj obywatel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nick "Momolit" swiat Legacy, krótko mówiąc dostałem bana za "Supporting Rule Violation" problem w tym ,że w owym dniu nie byłem nawet zalogowany a ban poleciał rykoszetem we mnie poprzez IP (ziomek z naprzeciwka dostal bana za bocenie na tym samym wifi)
    To nie mów, że Ci nie odpisałem. Wszystkie postacie zostały zbanowane, zostałeś kiedyś zbanowany za massive multi client jak się nie mylę i Cię odbanowałem teraz otrzymałeś bana za supporting rule violation/macro, jak i wszystkie postacie które były do Ciebie połączone.
    Impossible Is Nothing

  15. #29
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zostałeś kiedyś zbanowany za massive multi client jak się nie mylę i Cię odbanowałem
    ale typa ktory dostal bana za macro ktorego nie uzywał i wiedza to wszyscy w tym takze Ty to nie odbanujecie co xDDDDDDDDDDDDDD
    Poszlo zlecenie zeby dostal bana to dostal nie wazne ze za darmo

    Doyle bylby dumny

  16. #30
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dobra jak tu gm pisze sobie hehe odbanowalem ci farme to cofam wczesniejsze posty, jebac ten serwerek

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 632
    Ostatni post: 28-01-2012, 18:47
  2. Kolejne bany
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 217
    Ostatni post: 06-02-2009, 19:32
  3. Masowe Bany?
    Przez czo_opek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 30-01-2009, 16:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •