Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Medivia Niesłuszne bany

  1. #1

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Niesłuszne bany

    Witam,

    Pare dni temu ja wraz z moim współlokatorem oraz z braćmi którzy mieszkają naprzeciwko dostaliśmy bana za rzekome MC. Sytuacja co najmniej dziwna bo CM ani nie kazał "tańczyć" postaciami ani nic by mu udowodnić ze gramy na pełnym legalu, każdy z nas posiada swój komputer ewentualnie laptopa na którym gra, problemem jest jak mniemam wspólny internet który dzielimy. Jedyne co to pytał po angielsku, jednakże myślę, że mogliśmy sie źle zrozumieć jako ze nie znam dobrze angielskiego (mój angielski ogranicza się do przywitania oraz odpowiedzenia tak bądź nie). Zanim wklepałem owe pytanie do translatora, i odpowiedziałem on zadał w tym samym czasie następne pytanie skąd to nieporozumienie. Zarówno ja jak i współlokator napisaliśmy już maila (nie wiem jak z braćmi z naprzeciwka) jednakże nie dostaliśmy odpowiedzi. Głupio wyszło bo dopiero co poleciłem im ten serwer, nikomu nie wadziliśmy, nie bociliśmy, włożyliśmy sporo czasu w gre. Piszę to tu ponieważ polecono mi tą stronę jako, że GM-owie ponoć tu zaglądają także oczekuję na maila ewentualnie jakieś porady od was.

  2. #2
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    polecam zdjecie z rla zrobic xD

  5. #4

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    tzn?

  6. #5
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj ryszard napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tzn?
    Cytuj CM Doyle napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zostałeś niesłusznie zbanowany?
    5ab) Istnieje również inna możliwość odwołania od złamania zasady jedna osoba = jeden klient. W celach weryfikacji, załóż temat na naszym supported fansite 'torg.pl', w dziale 'Medivia', i zapostuj tam profile facebookowe wszystkich osób zamieszanych w proceder. Po wstępnym procesie weryfikacyjnym, jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, zostaniecie odbanowani. Pozdrawiam, CM Doyle.
    Proszę bardzo, tutaj masz wzór zakładania tematów odwoławczych. Na przyszłość - użyj opcji szukaj.
    Ostatnio zmieniony przez Klamer : 11-04-2017, 19:28

  7. #6

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    to znaczy ze bierzesz sobie wspolokatora 2 braci z naprzeciwka stawiacie 4 laptopy logujecie na swoje konta piszecie na kartce a4 #Ban for innocence robicie smutna minke i robicie sobie zdjecie i wrzucacie tu xD

    // wnioskuje ze jesteś w jakimś akademiku a to "(mój angielski ogranicza się do przywitania oraz odpowiedzenia tak bądź nie)" to chyba jakaś pomyłka ;)

  8. #7

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Matis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to znaczy ze bierzesz sobie wspolokatora 2 braci z naprzeciwka stawiacie 4 laptopy logujecie na swoje konta piszecie na kartce a4 #Ban for innocence robicie smutna minke i robicie sobie zdjecie i wrzucacie tu xD

    // wnioskuje ze jesteś w jakimś akademiku a to "(mój angielski ogranicza się do przywitania oraz odpowiedzenia tak bądź nie)" to chyba jakaś pomyłka ;)
    Nie, nie jestem w akademiku poprostu mieszkam ze współlokatorem bo tak jest taniej

  9. #8
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    coś takiego wystarczyło u nas do odbanowania, chodziło o 5 postaci, kolega z teamu ze swoim bratem wysłali drugie zdjęcie, ale batalia była ciężka

    inna sprawa że powód bana to ... XD typ dostał trapa, nie zdążyliśmy go jednak podchaczyć i wylogował, potem przyszedł obczajać noobcharem sytuacje (żeby było śmieszniej, to po sprawdzeniu na mediviastats było widać że typ sam jedzie na mc notorycznie), nagrał tego całego trapa i kazał tańczyć, regulamin mówi że nie można wprowadzać innych graczy w błąd i udawać bota, a w tym przypadku po prostu postacie sobie stały afk i nic nie pisały, ani nie używały żadnych czarów itd, po prostu brat wyszedł na szluga na balkon a kumpel poszedł już do mieszkania swojego piętro wyżej, miał 15 min pz, dał x loga i sobie poszedł bo już chyba 3-4 nad ranem była, rano się loguję a tu ban na wszystkie postacie na podstawie cama gdzie brazol przyszedł sam na mc i kazał tańczyć XD

    w sumie inna sprawa że u nas wystarczyło sprawdzić fragi wszystkich postaci i każda ma wspólne fragi z każdą, a jakby to nie wystarczyło to mam z 200 camów nagranych jak wszystkie razem biegają, strzelają runami itd.
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 11-04-2017, 20:05

  10. #9

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    coś takiego wystarczyło u nas do odbanowania, chodziło o 5 postaci, kolega z teamu ze swoim bratem wysłali drugie zdjęcie, ale batalia była ciężka

    inna sprawa że powód bana to ... XD typ dostał trapa, nie zdążyliśmy go jednak podchaczyć i wylogował, potem przyszedł obczajać noobcharem sytuacje (żeby było śmieszniej, to po sprawdzeniu na mediviastats było widać że typ sam jedzie na mc notorycznie), nagrał tego całego trapa i kazał tańczyć, regulamin mówi że nie można wprowadzać innych graczy w błąd i udawać bota, a w tym przypadku po prostu postacie sobie stały afk i nic nie pisały, ani nie używały żadnych czarów itd, po prostu brat wyszedł na szluga na balkon a kumpel poszedł już do mieszkania swojego piętro wyżej, miał 15 min pz, dał x loga i sobie poszedł bo już chyba 3-4 nad ranem była, rano się loguję a tu ban na wszystkie postacie na podstawie cama gdzie brazol przyszedł sam na mc i kazał tańczyć XD na szczęście Madragor najlepszy CM i krucjata przeciwko brazolom mogła być kontynuowana
    Samo zdjecie z data i z komputerami wystarczylo? bez zadnych nickow czy godziny o ktorej byl ban? i druga sprawa gdzie to opublikowales? tu na torgu czy wyslales na maila?

  11. #10
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wystarczyło, bo rozmawiałem mailowo z Madragorem i wiadomości były w częstotliwości co 2-3 minuty, po prostu zawołałem kumpla z góry i brata i zrobiłem taką fotkę i od razu wysłałem, nie wiem ile czasu minęło od twojego bana, ale jak już dosyć długo to pewnie nie starczy takie coś bo laptopy sobie możesz bez problemu zmotać od kogoś a u mnie tak jak mówię, to była kwestia kilku chwil, Klamer wyżej już zawołał CM'a powinien zobaczyć temat, a jak nie to pisz na [email protected], albo na [email protected], bo w sumie nie wiem od kogo bana dostałes, CM'ów jest dwóch
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 11-04-2017, 20:09

  12. #11

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wystarczyło, bo rozmawiałem mailowo z Madragorem i wiadomości były w częstotliwości co 2-3 minuty, po prostu zawołałem kumpla z góry i brata i zrobiłem taką fotkę i od razu wysłałem, nie wiem ile czasu minęło od twojego bana, ale jak już dosyć długo to pewnie nie starczy takie coś bo laptopy sobie możesz bez problemu zmotać od kogoś a u mnie tak jak mówię, to była kwestia kilku chwil
    bana dostałem wczoraj i maila wyslalem tez wczoraj kilka godzin po banie, na maile nie niestety nie odpisal

  13. #12
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Witam, co się dzieje, wszystko da się załatwić, muszę pogadać z Morgionem.
    Impossible Is Nothing

  14. #13
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dorzucę ciekawostkę. Raz na jakimś serwerze dragon Ball musiałem udowodnić że nie jestem Mc
    Niesłuszne bany-received_1142651965864387.jpg

  15. #14
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dorzucę ciekawostkę. Raz na jakimś serwerze dragon Ball musiałem udowodnić że nie jestem Mc
    Niesłuszne bany-received_1142651965864387.jpg
    o skurwesyn na avatarze jestes ty za 20 lat !!!!!!!

  16. #15

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    No trzeba przyznac ze na medivii to sie bany zaczely sypac i to az za bardzo..
    Oczywiste ze boty nie dozwolone i tego trzeba sie trzymac i to jest chyba najwazniejsza zasada. Tylko blad ktory oni robia to chyba to ze daja delete za MC i ogolnie kazde wykroczenie prawie jakie tylko jest. Jeszcze niedawno na kazdym serwie gralo po 1k~ osob, a teraz co sie dzieje? spadki sa ogromne i po czesci to jest wlasnie wina tego ze ludzie za byle co dostaja od razu delete.. Nie mowie tu o deletach za caveboty lub macro bo to oczywiste ze od razu delete musi byc ale takie mc zalozmy ze na 2 postaciach tylko to lekka przesada bo sa ludzie ktorzy siedza na farmie po 15 postaci i wiecej to takie cos jest zrozumiale bo to juz gruba przesada.

    Banujac w ten sposob wszystkich z gory do dolu deletami za byle wykroczenie niedlugo ten serwer upadnie..

    A co do tematu to mialem juz wczesniej sytuacje jak dostalem bana na swoja farme (2 postacie..). no i ok nie odwolywalem sie bo nie wiedzialem ze mc wtedy jeszcze nie wolno tylko najlepsze bylo to ze obok mnie stal koles z 4 postaciami na mc i w momencie jak mnie CM sprawdzal na tej farmie tamten stal obok mnie i bana nie dostal.. to chyba cos tu jest nie tak -.-
    Polityka serwera jest nieogarnieta, pozniej sie dziwic czemu tyle odwolan a na maile support nie odpowiada i ludzie odchodza a jedna osoba ciagnie druga i pozniej leci info jaki to support jest zly.. i juz nowi ludzie przez takie cos nie beda wchodzic na serwer
    Ostatnio zmieniony przez Robsontbg : 12-04-2017, 12:47

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 632
    Ostatni post: 28-01-2012, 18:47
  2. Kolejne bany
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 217
    Ostatni post: 06-02-2009, 19:32
  3. Masowe Bany?
    Przez czo_opek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 30-01-2009, 16:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •