+ Nowy post
Strona 2 z 593 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 102 502 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 5921

Temat: Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!

Data rejestracji
    Aug 2012
    Siła reputacji
    6
    Bumbek ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Tak jak koledzy wyżej piszą:

torg2.jpg

A tak btw, rozumiem, że to nie jest dział "trade", ale czy można tutaj umieścić informacje tego typu?:
    Buy: premium rose, bps of explo, stealth ring, life rings, rohs. sell: crown armor, warrior helmet, red/green spellwand.

Chodzi mi o to, że nie jest to czysto oferta kupna/sprzedaży a raczej dodatek do posta, plus informacja o tym co się dzieję z postacią (buy p rose- zaraz koniec pacca, explo potrzebne na bk/hero, stealth ring może wskazywać na chęc zrobienie taska na DSy, a life ringi i rohy zawsze się przydadzą na tomby).
    Pozdrawiam

@qSC
    dziękuję za informacje. W pierwszej chwili chciałem usunąć cały podpis do zdjęcia, ale stwierdziłem, że może lepiej zostawić, może ktoś będzie miał podobne pytanie.

@Warka
    kumpel robi taska na beholdery, a jeżeli o mnie chodzi, to sobie czytam notatki. Takie wejście/wyjście raz na 18 minut to po pierwsze zawsze troche expa, a do tego może coś się zloci. Do tego średnio licząc na bk schodzi 5 explo, z czego 3 jestem w stanie zrobić z many. Troszke jedynie denerwuje fakt, że raz z explo walne 180, a drugi raz 0 albo 30. Dlatego dla blokera raz zejdą 2 uhy, a drugi raz 5.
    Ostatnio zmieniony przez Bumbek : 24-01-2017, 16:18

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Data rejestracji
    Dec 2016
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    2
    Warka odnalazł swoje miejsce na świecie Warka odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Jaki sens macie męczenie tego BK na tym quescie, toż większe profity i expa wyciagnięcie gdziekolwiek z lutbagiem. Chyba, że o super odczucia rpg chodzi

Data rejestracji
    Dec 2006
    Położenie
    Radzyń Podlaski
    Siła reputacji
    12
    slonicek ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Witajcie. :) Dawno się nie odzywałem na forum.

W związku z tym, że rl Tibia jest jaka jest (a każdy wie jaka) postanowiłem rozpocząć swoją przygodę na Medivii. Nawet gra na serwerze Retro-pvp nie przynosiła mi przyjemności ze względu na ciągłe lagi i kicki w ostatnich miesiącach. Początkowo zrobiłem postać na Pendulum, bo to nowszy świat. Na forum doczytałem jednak, że będzie resetowany i jest zrobiony bardziej pod wara i dobrą zabawę, więc ruszyłem także z postacią na Legacy, której przeznaczę więcej czasu.

... dobra, do rzeczy...

Po 4 dniach grania dość skromnie, ale ja jestem zadowolony :P

Screenshot 2017-01-24 13-37-32.pngScreenshot 2017-01-24 13-28-07.pngScreenshot 2017-01-24 13-36-20.png

Jak widać właśnie robię taska na dwarfy przy okazji na nich skillując. W dp mam odłożone około 16k. Pacc kupiony - nazbierałem na Pendulum.

Pytania do Was, może coś podpowiecie:
    1. Co teraz? Kupić promotion czy wzmocnić eq?
    2. Czy jest sens robić teraz wyższe skille? Mały lvl raczej częściej pada, a odrabianie skilli jest jednak czasochłonne...
    3. Dodałem screena z taskami. Jakie brać następne? Na około 40 lvlu wezmę cyce ale co zrobić w międzyczasie? Na czym expić itp.?

Liczę na sugestie. Pozdrawiam :)

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

@slonicek ;

Skończ dwarfy, potem możesz robić szkielety i ghoule na stone tombie albo necro house (w drodze na poi dl).
    Skille niby okej, ale jakbyś od razu przemęczył się do 80 to byś miał na dłużej spokój ze skillowaniem, a te 16k zainwestuj sobie w eq póki co typu k armor k legi dragonka jakiś crown helmecik i wtedy na promocję możesz zacząć zbierać.

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    18
    Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

to na pozostalych serwerach tez dodali tych npc w venore i carlin? myslalem ze tylko na pendulum
    fajnie

Data rejestracji
    Oct 2014
    Siła reputacji
    4
    Matysss nie jest już randomem

Data rejestracji
    Sep 2008
    Siła reputacji
    13
    Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lord Xivan : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

potezny nekromata uwalony w leb

Data rejestracji
    Nov 2007
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    11
    Glivess odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

jakby ktos chcial poskillowac we dwojke albo ma czas postawic monka/ghoula to msg

Data rejestracji
    Jan 2004
    Siła reputacji
    25
    Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

12bp hmms

co raz lepiej sypie

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Zakładki

Zasady postowania