Reklama
Strona 425 z 450 PierwszaPierwsza ... 325375415423424425426427435 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,361 do 6,375 z 6746

Temat: Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!

  1. #6361

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Dobra torgowicze, dzieki wam udalo mi sie przetrwac zakupy w galerii z kobitka i czas szybciej zlecial. Tym czasem uciekam, odezwe sie wieczorem jak bede siedzial na kiblu to poklikamy. Trzymajcie poziom, czekam na posty zebym mial wieczorem na co odpisywac papa

  2. #6362
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @up
    Musiałeś przetrwać, bo chujowe dziewczę wybrałeś, bo sam też chujowy jesteś. Dzieciaka jeszcze zrób to będzie +10 do spierdolonego życia sobie i ukochanej.

  3. Reklama
  4. #6363
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Duke ; szybko zmieniasz wpisy, co się dzieje? xD

  5. #6364
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Orkbot. A tak na serio to o chuj ci chodzi?

  6. #6365
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Ale po co wy ciągle piszecie, że hur dur, to nie była wojna? xD Nazywajcie to sobie jak chcecie, ale pokazujecie tym tylko swój nieogar, bo tak właśnie z grubsza wyglądały wojny w dawnych czasach. Ale skąd możecie o tym wiedzieć, skoro pewnie robiliście wtedy w pieluchy i teraz wam się wydaje, że wojny to tylko openki 40 vs 40 na ank-dara. A to chwalenie się, że "JA WALCZYŁEM W TRZECH POWAŻNYCH WOJNACH NA TIBIANICU" to już kurwa jebane iks de xD

    Gostek, jedynym powodem dlaczego ja nie brałem udziału w jakichś tibianikowych wojenkach jest to, że mi się nie chciało, bo wolę sobie właśnie robić partyzantkę mniejszym teamem. Gdybym zechciał, to nie byłoby żadnego problemu, nawet w tej ostatniej na legacy, wystarczyłyby dwie wiadomości i dostałbym chara i tsa i sobie biegał. Zresztą, waszego tsa to i tak dostałem, ale nie wchodziłem tam, bo bawiłem się na spectrum z ziomkami i nie miałem czasu. A ten twój udział w "poważnych wojnach", piracka glizdo, to było granie roli pionka i pucowanie butów jakiemuś Tazowi, więc czym ty się szczycisz? Aż mi się przypomniało, jak koval chciał zabłysnąć i pisał, że już od dwóch latek gra w oldschool tibię. xD

    Przecież wy się śmiejecie sami z siebie. A największą ironią jest fakt, że nadal się nazywacie "Ambush". Nie mówię już o tym, że więcej ludzi z tamtego Ambush to akurat było u nas, a u was zostały jakieś boby wzięte z trade, ale najzabawniejsze jest to, że Ambush to był kiedyś pk teamek zajmujący się uhtrapami w Carlin, czyli czymś, czym tak bardzo teraz gardzicie i o to płaczecie. xD

    A co do "dojebania" nam i "wyczyszczenia w 5 minut", to już totalny odlot. Zabiliście trzech typków, w tym 100 palka i 120 msa (gdzie wy mieliście 240 rpka i 180 rpka), co wyskoczyli we czterech na kamikaze z nudów i to było w czasie, gdy już zaczęliśmy olewać ten serwer, bo na test serverze zobaczyliśmy, jak to będzie wkrótce wyglądać. Dodam, że ten 100 rp to był twój jedyny frag w całej wojnie, czy jak to sobie tam nazwiesz. No kurwa piracka akcja życia, duma rozpiera do tej pory. xDDD
    Dla kontrastu - my zabijaliśmy wam 150 rpków i 180 eków 30 lvl knightami, a wasze płacze, że to nie wojna i hur dur tylko uhtrapy umiecie robić, tylko potęgują nasz ubaw, bo sami sobie wystawiacie świadectwo, że popadały typy od jakiegoś - w waszym mniemaniu - "random pk teamu noob charów".

    Możecie sobie tu dalej zgrywać luzaczków ile wlezie, ale fakt jest też taki, że to od was ludzie się tak pospinali, że grozili mi czy govinemowi wpierdolem w rl. xD
    Beka z was i tyle, tak jak Wawik napisał, nie ma już żadnego Ambush, tylko jakieś boby, fatriosy co nie noszą uhów, nysy przygłupy, teksaki i rebelianciki co zostały wyjaśnione po 5 razy, jakieś rollexy co jak padały, to płakały nam, że power abusing, bo oni tylko siedzą u was na tsie, ale nie chcą się bić xD do tego dioda, i jeden qwasu, który w zasadzie w pojedynkę bronił resztek waszego "honoru" i nabił 2/3 waszych fragów, bo ma jebanego 240 rpka, którym bił więcej niż nasi magowie, a hp miał więcej niż knighty. A te pozostałą 1/3 to można policzyć na palcach. Gdybyście tego qwasa nie mieli, to też po dwóch dniach nie byłoby czego zbierać i taka jest prawda.
    Nawet te maupy się z was śmiały, te bardziej cywilizowane, z którymi można było zamienić 3 słowa. Pisali, że pirat to noob i się nie umie odezwać na tsie xDDD I najlepsze jest, że i tak piracik nic z tym nie zrobi, tylko będzie się dalej głupkowato uśmiechał i udawał, że są hehe kolegami, bo nie ma jaj i dlatego musi latać na zakupki do galerii, a wieczorami nie może się odezwać na tsie. xDDDDD
    Pozdrawiam cieplutko jeszcze raz, to moja ostatnia odp. do was ;] mówię z góry, bo pewnie za 5 minut będą tu kolejne posty pirata i siwego beholdera z jakąś chujową ironią.

  7. #6366

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    312
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co wy ciągle piszecie, że hur dur, to nie była wojna? xD Nazywajcie to sobie jak chcecie, ale pokazujecie tym tylko swój nieogar, bo tak właśnie z grubsza wyglądały wojny w dawnych czasach. Ale skąd możecie o tym wiedzieć, skoro pewnie robiliście wtedy w pieluchy i teraz wam się wydaje, że wojny to tylko openki 40 vs 40 na ank-dara. A to chwalenie się, że "JA WALCZYŁEM W TRZECH POWAŻNYCH WOJNACH NA TIBIANICU" to już kurwa jebane iks de xD

    Gostek, jedynym powodem dlaczego ja nie brałem udziału w jakichś tibianikowych wojenkach jest to, że mi się nie chciało, bo wolę sobie właśnie robić partyzantkę mniejszym teamem. Gdybym zechciał, to nie byłoby żadnego problemu, nawet w tej ostatniej na legacy, wystarczyłyby dwie wiadomości i dostałbym chara i tsa i sobie biegał. Zresztą, waszego tsa to i tak dostałem, ale nie wchodziłem tam, bo bawiłem się na spectrum z ziomkami i nie miałem czasu. A ten twój udział w "poważnych wojnach", piracka glizdo, to było granie roli pionka i pucowanie butów jakiemuś Tazowi, więc czym ty się szczycisz? Aż mi się przypomniało, jak koval chciał zabłysnąć i pisał, że już od dwóch latek gra w oldschool tibię. xD

    Przecież wy się śmiejecie sami z siebie. A największą ironią jest fakt, że nadal się nazywacie "Ambush". Nie mówię już o tym, że więcej ludzi z tamtego Ambush to akurat było u nas, a u was zostały jakieś boby wzięte z trade, ale najzabawniejsze jest to, że Ambush to był kiedyś pk teamek zajmujący się uhtrapami w Carlin, czyli czymś, czym tak bardzo teraz gardzicie i o to płaczecie. xD

    A co do "dojebania" nam i "wyczyszczenia w 5 minut", to już totalny odlot. Zabiliście trzech typków, w tym 100 palka i 120 msa (gdzie wy mieliście 240 rpka i 180 rpka), co wyskoczyli we czterech na kamikaze z nudów i to było w czasie, gdy już zaczęliśmy olewać ten serwer, bo na test serverze zobaczyliśmy, jak to będzie wkrótce wyglądać. Dodam, że ten 100 rp to był twój jedyny frag w całej wojnie, czy jak to sobie tam nazwiesz. No kurwa piracka akcja życia, duma rozpiera do tej pory. xDDD
    Dla kontrastu - my zabijaliśmy wam 150 rpków i 180 eków 30 lvl knightami, a wasze płacze, że to nie wojna i hur dur tylko uhtrapy umiecie robić, tylko potęgują nasz ubaw, bo sami sobie wystawiacie świadectwo, że popadały typy od jakiegoś - w waszym mniemaniu - "random pk teamu noob charów".

    Możecie sobie tu dalej zgrywać luzaczków ile wlezie, ale fakt jest też taki, że to od was ludzie się tak pospinali, że grozili mi czy govinemowi wpierdolem w rl. xD
    Beka z was i tyle, tak jak Wawik napisał, nie ma już żadnego Ambush, tylko jakieś boby, fatriosy co nie noszą uhów, nysy przygłupy, teksaki i rebelianciki co zostały wyjaśnione po 5 razy, jakieś rollexy co jak padały, to płakały nam, że power abusing, bo oni tylko siedzą u was na tsie, ale nie chcą się bić xD do tego dioda, i jeden qwasu, który w zasadzie w pojedynkę bronił resztek waszego "honoru" i nabił 2/3 waszych fragów, bo ma jebanego 240 rpka, którym bił więcej niż nasi magowie, a hp miał więcej niż knighty. A te pozostałą 1/3 to można policzyć na palcach. Gdybyście tego qwasa nie mieli, to też po dwóch dniach nie byłoby czego zbierać i taka jest prawda.
    Nawet te maupy się z was śmiały, te bardziej cywilizowane, z którymi można było zamienić 3 słowa. Pisali, że pirat to noob i się nie umie odezwać na tsie xDDD I najlepsze jest, że i tak piracik nic z tym nie zrobi, tylko będzie się dalej głupkowato uśmiechał i udawał, że są hehe kolegami, bo nie ma jaj i dlatego musi latać na zakupki do galerii, a wieczorami nie może się odezwać na tsie. xDDDDD
    Pozdrawiam cieplutko jeszcze raz, to moja ostatnia odp. do was ;]
    krolu moj miszczu moj dam ci chara krolu prosie niech ci sie zechce ukurw wszystkich niech ci sie tylko zechce ja wierze prosze

  8. #6367

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Prawda jest taka ,że każdy team z old czasów by został rozjebany dzis przez takich damodredów ,a wojna w dzisiejszych czasach wygląda tak ,że się walczy na openkach ,a jak się nie może to jakies close battle na przykład w venore albo na hillsach ale z tego co widze to nikt z naszego teamu juz nie gra na spectrum więc dla mnie tibia77 nie masz się czym podniecać .Ja nie byłem w ambush ale mówie o starym teamie mexa to coś czuje ,że nawet w równych składach nie było by co zbierać.

    A tak wogóle Pirat to kiedy jakis miting?

  9. #6368

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    312
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prawda jest taka ,że każdy team z old czasów by został rozjebany dzis przez takich damodredów ,a wojna w dzisiejszych czasach wygląda tak ,że się walczy na openkach ,a jak się nie może to jakies close battle na przykład w venore albo na hillsach ale z tego co widze to nikt z naszego teamu juz nie gra na spectrum więc dla mnie tibia77 nie masz się czym podniecać .Ja nie byłem w ambush ale mówie o starym teamie mexa to coś czuje ,że nawet w równych składach nie było by co zbierać.

    A tak wogóle Pirat to kiedy jakis miting?
    jak tibia77 tego szparage to zjada na sniadanie nie widziales co on wyprawia na 30 knajcie
    poza tym on to by dostal kazdego chara jakiego chce na otsie i bylo by pozamiatane i nawet pasword na tsa by dostal tez jakiego chce
    Ostatnio zmieniony przez pytho : 23-03-2018, 18:46

  10. #6369
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prawda jest taka ,że każdy team z old czasów by został rozjebany dzis przez takich damodredów ,a wojna w dzisiejszych czasach wygląda tak ,że się walczy na openkach ,a jak się nie może to jakies close battle na przykład w venore albo na hillsach ale z tego co widze to nikt z naszego teamu juz nie gra na spectrum więc dla mnie tibia77 nie masz się czym podniecać .Ja nie byłem w ambush ale mówie o starym teamie mexa to coś czuje ,że nawet w równych składach nie było by co zbierać.

    A tak wogóle Pirat to kiedy jakis miting?
    To akurat nie dziwne, bo 15 lat temu, to nie było ludzi, którzy mieli 15 lat doświadczenia w tej gierce, a combo odliczało się na guild chacie, więc nie ma nawet co tego porównywać (choć prawda jest też taka, że dzisiejsza gra jest o wiele łatwiejsza niż wtedy). Ale to nie znaczy, że jakieś śmieszne openki 50 na 50 to jedyne, co można nazwać wojną. Zresztą, płakanie o openki, gdzie team przeciwny biega na 50 sorkach, a ty na 180 druidzie, to już mówi samo za siebie xD
    Po drugie, nie wiem, kto się podnieca, ja tylko przedstawiłem fakty, bo pirat z siwym wypisywali tu jakieś pierdoły, jak to serwer wygrali, a teraz mają bul dupy i spamują jakąś chujową ironią.
    A czemu w ogóle wyciągasz tu jakiegoś mexa, to ja nie wiem. Co jakiś mex ma do tego?
    Jednak, skoro przy tym jesteśmy, to szczerze wątpię, że jakikolwiek team w naszej sytuacji zdziałałby więcej, bo jakieś damodredy itp. teamki to owszem, mogą sobie wygrywać wojny, ale nigdy nie bili się przy takiej dysproporcji, a to jest zupełnie co innego. Z kolei u nas w teamie byli ludzie, którzy tak grali całe życie i wiedzą, co trzeba wtedy robić.

  11. #6370

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    312
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To akurat nie dziwne, bo 15 lat temu, to nie było ludzi, którzy mieli 15 lat doświadczenia w tej gierce, a combo odliczało się na guild chacie, więc nie ma nawet co tego porównywać. Ale to nie znaczy, że jakieś śmieszne openki 50 na 50 to jedyne, co można nazwać wojną. Zresztą, płakanie o openki, gdzie team przeciwny biega na 50 sorkach, a ty na 180 druidzie, to już mówi samo za siebie xD
    Po drugie, nie wiem, kto się podnieca, ja tylko przedstawiłem fakty, bo pirat z siwym spamują tu jakieś pierdoły, jak to serwer wygrali. A czemu w ogóle wyciągasz tu jakiegoś mexa, to ja nie wiem. Co jakiś mex ma do tego?
    Jednak, skoro przy tym jesteśmy, to szczerze wątpię, że jakikolwiek team w naszej sytuacji zdziałałby więcej, bo jakieś damodredy itp. teamki to owszem, mogą sobie wygrywać wojny, ale nigdy nie bili się przy takiej dysproporcji, a to jest zupełnie co innego. Z kolei u nas w teamie byli ludzie, którzy tak grali całe życie i wiedzą, co trzeba wtedy robić.
    dokladnie sami najlepsi z najlepszych tam sa

    spadam bede pozniej elo

  12. #6371

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    232
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Witam ponownie!
    Widze tibi88 juz wrocil z terapi w szpitalu w Swieciu. Zycze powrotu do zdrowia, jestesmy z Toba!

    8/10


    Voyant dawaj na spectrum pykac
    Ostatnio zmieniony przez pirat333 : 23-03-2018, 19:23

  13. #6372
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    znamienne że te głupkowate posty nakurwiają tu pirat 180 paladyn z jednym fragiem, wyśmiany przez małpy że się wstydzi na tsie odezwać, oraz siwy 180 druid z abukir bez żadnego fraga, za to z nieudaną próbą siochania 195 eka na koncie
    a qwasu, który jako jedyny coś tam grał, to nic nie pisze
    to mówi wszystko xD popiszcie sobie jeszcze, ten bul dupy jest piękny

  14. #6373
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,328
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    uwaga mam wazna informacje ktora moze zmienic wasze zycie

    gildia ambush ( ktora nazwa po polsku to zasadzka ) nie robi zasadzek ale to nic wyobrazcie sobie ze rodzina damodred ( UWAGA BEDZIE MOCNE )
    NIE JEST RODZINA W PRAWDZIWYM ZYCIU ! NAWET ZADEN ICH GRACZ NIE MA TAK NA NAZWISKO !!!!
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  15. #6374
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak wyszukuje chara po starym nicku i go nie ma ani na stronce medivi ani na medivia stats to oznacza, ze delejted? Jest jakis sposob zeby znalezc kogos po starym nicku albo jest gdzies lista last deletions?
    Ostatnio zmieniony przez Vailandur : 25-03-2018, 12:44

  16. #6375
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Biedny Filemon dostał warna w swoim temacie. Pokój jego duszy.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Oldschool Tibia - Medivia Legacy
    Przez daarko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 26-03-2020, 12:33
  2. Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 16030
    Ostatni post: 24-01-2017, 11:16
  3. Medivia Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą! [stary]
    Przez Master DziKu w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 15253
    Ostatni post: 16-07-2014, 12:28
  4. Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 1548
    Ostatni post: 24-07-2011, 11:00
  5. Tibianic 7.4 Oldschool pełną gębą
    Przez SlitasneZebro w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 656
    Ostatni post: 05-04-2011, 13:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •