+ Nowy post
Strona 2 z 419 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 4181

Temat: Streamerzy temat ogólny

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Siła reputacji
    8
    Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia

Domyślny

cos mi sie obilo o uszy ,ze na jakims streamie mowil ,ze musi isc do urzedu pracy na wizyte bo nie bedzie mial ubezpieczenia i bedzie 5k placicl jak na obdukcje znow pojdzie xd
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    18
    Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

nie wiem dlaczego ale ci wszyscy streamerzy posługują się podobnym językiem, nie są w stanie formułować zdań poprawnych gramatycznie, nie potrafią odmieniać słów przez przypadki, ich wypowiedzi nacechowane są agresją, brakiem kultury, ogłady i inteligencji. Dlaczego np można znaleźć streamerów z innych gier, którzy mają to wszystko co wymieniłem, a każdy strimer tibijski to patologia? Jest ktoś w stanie wyjaśnić to zjawisko?

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Łukaszmagical za parę lat będzie najlepszy nygus z nich wszystkich. Odrobinę lepiej od pozostałych klika ten puszekgaming czy jakos tak, ten co ma jape jak murzyn tylko białą, reszta ten sam poziom zezwierzęcenia i skilla. Środowisko ogólnie patologiczne, sekciarskie, przejawia tendencję do agresywności, stworzyło własny język bo chcieli by chętnie do więzienia ale się trochę cykają, ich samice z czasem zaczynają przejawiać podobne im zachowania, większość z nich to potworni megalomani poza przedstawicielami słynnej rodziny z torunia.

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    11
    Alve nie musi się już przedstawiać Alve nie musi się już przedstawiać

Domyślny

KastiTV, problemy z psychika i hejtem.
    Punio, typowy seba z dobrym PVP
    DanielMagical, patologia i "smieszne" akcje
    Rafonix, patologia, problemy z agresja i omegle
    HuntedTV, malo popularny stream tibijski grajacy zawsze ze znajomymi czasami troche zamulony
    SzafiPL, nieznany stream streamujacy RL na Antice, bez kamerki
    chewbacca (chyba tak sie pisalo), starszy tibijczyk, bardzo mily, gra knightem na nowym serwerze Verlana - nie wiem czy dalej streamuje
    zjaranyjoe, streamer z Medivi lubi rozmawiac z czatem na wszystkie tematy

Takie moje zdanie tylko.

Data rejestracji
    Nov 2013
    Położenie
    nigeria
    Siła reputacji
    6
    gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga

Domyślny

polskich streamerow nie ogladam

tak to ogladam bubbe i addleda u ktorych mam suba, rowniez czasami ogladam prewzza bo ma dobre pvp ale u niego juz subka nie mam bo brak $$$$$$ xD

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Ten bubba też nieźle przyjebany jest. Nie zawsze, ale są dni, że nie da się go znieść. Oczywiście wciąż better than jakikolwiek polak, ale jak zaczyna mówić tym babskim głosem to mam mu ochotę wsadzić szyjkę od karpackiego w dupe.

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    2
    Legendary Bobas ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Ta, jęczenie bubby najgorsze. A jak jesteśmy już w temacie to wklejam najnowszy i jedyny prawilny ranking PVP
    KastiTV > długo długo długo nikt > HuntedTV > LegendaryPunio > BubbaGaming > Shadow > DanielMagical > Erydia > Rafonix > Jaś Mela > Stevie Wonder > Dyuka > PatryczekPyrka > MarshalJunior > Medusa > Entero

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Michelau
    Siła reputacji
    10
    Old-Era tworzy klimat torga Old-Era tworzy klimat torga Old-Era tworzy klimat torga Old-Era tworzy klimat torga

Domyślny

nie no bubba jest spoko, mimo ze nie gralem w ta nowa tibie, zatrzymalem sie dosc wczesnie to ogladam od czasu do czasu jego filmiki na yt i robi je tak jak powinien robic. Nie zanudza, ma duze pojecie o czym mowi (w przeciwienstwie do jajoglowca) i w sumie elegancko sie go oglada.
    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul,
    Ash nazg thrakatuluk, agh burzum‐ishi krimpatul

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    18
    Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no bubba jest spoko, mimo ze nie gralem w ta nowa tibie, zatrzymalem sie dosc wczesnie to ogladam od czasu do czasu jego filmiki na yt i robi je tak jak powinien robic. Nie zanudza, ma duze pojecie o czym mowi (w przeciwienstwie do jajoglowca) i w sumie elegancko sie go oglada.
    kilka filmow widzialem i faktycznie chyba jedyny gosc od tibii ktory prezentuje jakis poziom

no i legendarne streamy lanka ale to byly moze ze dwa

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    11
    Deathfully tworzy klimat torga Deathfully tworzy klimat torga Deathfully tworzy klimat torga Deathfully tworzy klimat torga Deathfully tworzy klimat torga

Domyślny

punio przyjebany jest na głowe ale tibie ogarnia jak mało kto to trzeba przyznać no i jego streamy sa dopsc ciekawe
    a u takiego bubby czy addleda no to od czasu do czasu cos ciekawego (akcje na utube) a tak to nudy w chuj niestety

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Zakładki

Zasady postowania