Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Codzienna suplementacja

  1. #1
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Codzienna suplementacja

    Jako, ze dieta u mnie lezy i kwiczy postanowiłem ja zmienic i wspomoc sie suplementacja.(inb4 diete tez zmienie...)
    Obejrzałem wczoraj taki filmik i mnie zainteresował
    Najbardziej spodobał sie dla mn różeniec górski i masło kokosowe do kawy ;d
    Czy to jest spoko i co jeszcze polecacie do codziennej suplementacji zeby hehe mózg i jelita lepiej działały

    @chemik ; ile tgo różenca brac bo slyszalem w różnych dobrych punktach medycznych, ze jestes jego ambasadorem na polske
    Ostatnio zmieniony przez Halunek : 02-11-2016, 09:02
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  2. #2
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Co to kurde za debil za przeproszeniem XD
    Mógłbym Wam podać kilka środków chemicznych czy to naturalnych, czy też ziołowych
    W tym momencie wyłączyłem xd

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to zajebiscie, ze to ze typek jest zestresowany jest powodem do wylaczenia filmu ale chuj mnie to obchodzi czy obejrzałes do konca. to nie hyde park
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  5. #4
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,376
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Lubisz filmiki z youtube to masz..




  6. #5
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    o rozencu to ja kurwa trabie chyba od dwoch lat.

    ogolnie to nie mam zamiaru ogladac tego typa, bo z gory wiem, co bedzie zawieral filmik. jezeli chodzi o eeee doping mozgu, to jestem bardzo sceptycznie nastawiony. kreatyna, rozeniec i ewentualnie jakis donor choliny albo sama cholina dzialaja i sa ok. jeszcze piracetam (nie fenylopiracetam, tylko zwykly, apteczny piracetam) jest git, tylko w zyciu nie bralbym tego codziennie przez dluzej niz 2 tygodnie.

  7. #6
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o rozencu to ja kurwa trabie chyba od dwoch lat.

    ogolnie to nie mam zamiaru ogladac tego typa, bo z gory wiem, co bedzie zawieral filmik. jezeli chodzi o eeee doping mozgu, to jestem bardzo sceptycznie nastawiony. kreatyna, rozeniec i ewentualnie jakis donor choliny albo sama cholina dzialaja i sa ok. jeszcze piracetam (nie fenylopiracetam, tylko zwykly, apteczny piracetam) jest git, tylko w zyciu nie bralbym tego codziennie przez dluzej niz 2 tygodnie.
    no ale jakiej firmy ten rózeniec kupujesz, ile wpierdalasz i w jakiej formie
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  8. #7
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    200mg na 3% rozawin (na salidrozyd moga byc standaryzowane; tez 3% prawdopodobnie bedzie gralo)
    tylko i wylacznie korzen (reszta to jest chuj, nie surowiec)
    alter-medica ma niedrogi (do cbl25 za 60 tabsow)

  9. #8
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    200mg na 3% rozawin (na salidrozyd moga byc standaryzowane; tez 3% prawdopodobnie bedzie gralo)
    tylko i wylacznie korzen (reszta to jest chuj, nie surowiec)
    alter-medica ma niedrogi (do cbl25 za 60 tabsow)
    prosze dla tego pana range eksperta, pozdrawiam
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  10. #9
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na 2 tygodnie rożeńca mam 2 tygodnia offa biorąc 1-2 tabsy dziennie. Nawet nie pomyślałem dlaczego tak łykać tylko zasugerowałem się radami innych. Jakie są przeciwwskazania do długotrwałej suplementacji?

  11. #10
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie ma wiekszych przeciwskazan, o ile nie bierzesz horrendalnych dawek.

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja kupuję ten różeniec http://www.magicznyogrod.pl/zielarni...alidrozyd.html
    walę na oko xD ~0,5g dziennie, tylko że teraz walę np 10 dni i 20 dni off albo przez te 20 dni co 5-7 dzień tylko.
    generalnie jest spoko, czuć działanie, ale to jest proch i nie jest to za dobre w smaku(chociaż ja już się przyzwyczaiłem i całkiem lubię tę goryczkę), w dodatku się przykleja do mordy, około 5-10 min czuć po wzięciu taki dziwny posmak

    co do kawy - zajebista sprawa jeśli nie lubisz rano jeść, a np po dojechaniu do pracy/uczelni zaczynasz być głodny, taka kawa załatwia ten problem, ładnie pobudza, wg mnie trochę delikatniej ale na dłużej.
    no i jak walnę zwykłą kawę to mam potem gazy albo nieprzyjemne uczucie w brzuchu, a jak dodam sobie jakiegoś tłuszczu (olej kokosowy/masło/masło klarowane) to ten problem ustępuje, a nawet jest lepiej i czuję dobrze na brzuszku

  13. #12
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    rozeniec tylko i wylacznie cyklicznie. lykanie go dzien w dzien jest debilizmem. to jest adaptogen, nie witamina.

  14. #13
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @chemik
    Mozna prosic o jakies krotkie wyjasnienie dlaczego uwazasz, ze to debilizm? Rozeniec jest stosunkowo slabym IMAO, do upregulacji 5-HT1a potrzeba wiekszych dawek (co i tak bedzie zaburzane przez wzrost poziomu serotoniny), wiec nie bardzo jest czego sie bac przy dlugoterminowej suplementacji. Rhodiola jest rowniez neuroprotekcyjna, zatem kolejny argument na plus.

  15. #14

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    103
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    piracetam

  16. #15
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj rysiekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja kupuję ten różeniec http://www.magicznyogrod.pl/zielarni...alidrozyd.html
    walę na oko xD ~0,5g dziennie, tylko że teraz walę np 10 dni i 20 dni off albo przez te 20 dni co 5-7 dzień tylko.
    generalnie jest spoko, czuć działanie, ale to jest proch i nie jest to za dobre w smaku(chociaż ja już się przyzwyczaiłem i całkiem lubię tę goryczkę), w dodatku się przykleja do mordy, około 5-10 min czuć po wzięciu taki dziwny posmak

    co do kawy - zajebista sprawa jeśli nie lubisz rano jeść, a np po dojechaniu do pracy/uczelni zaczynasz być głodny, taka kawa załatwia ten problem, ładnie pobudza, wg mnie trochę delikatniej ale na dłużej.
    no i jak walnę zwykłą kawę to mam potem gazy albo nieprzyjemne uczucie w brzuchu, a jak dodam sobie jakiegoś tłuszczu (olej kokosowy/masło/masło klarowane) to ten problem ustępuje, a nawet jest lepiej i czuję dobrze na brzuszku
    co do tego masła kokosowego to moge cokolwiek co ma w nazie masło kupic? tylko do tej kawy bym se dawal
    @chemik ;
    https://www.doz.pl/apteka/p7998-Arkt...abletki_60_szt.
    to bd dobre?
    Ostatnio zmieniony przez Halunek : 03-11-2016, 18:30
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 21-02-2016, 22:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •