Reklama
Strona 436 z 555 PierwszaPierwsza ... 336386426434435436437438446486536 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,526 do 6,540 z 8318

Temat: League of Legends Little Talks s04e09

  1. #6526
    Avatar sebito!
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -------
    Posty
    1,074
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Apropo banow za flame. Dalem konto ziomkowi, ktory gral w niemczech i wbil perma. Napisalem do supportu, ze nie gralem na swoim koncie od miesiecy (co jest prawda), i ze prawdopodobnie zostalem shackowany. Wypytali mnie o szczegolowe informacje o koncie, np. o pierwszych championow ktorych kupilem, czy robilem jakies refuny, albo o gifty. Potem wyslali mi cos takiego, i teraz czekam na decyzje.

    Greetings Summoner,

    Lilith Amma here!

    Thank you for all the information provided.

    We have a Player Behavior team in place dedicated to looking into cases like this, so I need to transfer your ticket. We cannot guarantee that the suspension will be lifted, but a member of our team will be investigating your case and contacting you as soon as they can.

    Please keep in mind that we respond to tickets in the order we receive them, so ‘bumping’ your ticket by sending us additional messages will send it to the back of our queue. This might inadvertently delay our response. :(

    Thank you for your patience!

    @edit
    Po uplywie 3 dni moje konto zostalo odbanowane!
    Ostatnio zmieniony przez sebito! : 20-03-2018, 17:02

  2. #6527
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nowa aviator irelia

  3. Reklama
  4. #6528
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    szkoda, że splasha nightblade tak zepsuli
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  5. #6529
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Czekam na nową skórke do teemosa najlepszego przyjaciela piwniczaka.
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  6. #6530
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    teemo jest tak nudny do grania, że serio zawsze się zastanawiam jak można tym grać nie będąc jakimś maćkiem lat 15, który myśli, że tak bardzo denerwuje innych i "i am satan"
    przecież tym tylko się kręcisz w kółko na W, stawiasz grzyby, czasem jebniesz w kogoś Q, a czasem stoisz 5 minut na niewidce aż ktoś podejdzie i tyle z gameplayu

  7. #6531
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Koledzy miał ktoś z was taki problem może:
    Od jakiegoś tygodnia nie jestem w stanie normalnie grać w Lola bo gra laguje. Średnio co minutę tracę kontrolę nad tym co się dzieje z moją postacią. Np postać idzie do przodu, nagle następuje lag a widzę że enemy akurat we mnie wbija wiec spamuje do tyłu i jakieś spelli itp a jednak widzę jak moja postać idzie przed siebie i po jakich 2-3 sekundach leci nagle przyspieszone tempo tego co się działo przez te 3 sekundy laga. Postać podczas tego wykonuje w sumie wszystkie polecenia jakie nacisne ale ja tego nie widzę wgle. Podczas laga nie wyskakuje ani attempting ani ping nie skacze ani nic co leci w tle nie zacina. Ping jest stały cały czas okolice 35. Fpsy też stałe okolice 300. W tle zawsze mam jakiś stream czy coś odpalone i 0 laga tam. W innych grach też 0 problemów. Napisałem do supportu ziomeczek mi kazał popobierac jakieś hextech repair kity, usuwać sterowniki do karty graficznej i wgrywać od nowa, usuwać jakies pliki z klienta i wgrywać inne co mi podsyłał, blokować IPv6, jakieś analizy sieci mi robił z różnych stronek no kurwa cały dzień mi dzisiaj ogólnie dupę zawracał ciec bo kazał coś robić po czym musiałem zagrać tego arama żeby sprawdzić czy poskutkowało i się okazywało że taki chuj.
    Może ktoś z was będzie umiał coś poradzić bo ja już nie wiem o chuj może chodzić skoro nawet typ z supportu nie wie o co chodzi.
    Jeszcze tydzień temu grałem normalnie a tu nagle zonk. Nic nie instalowałem na kompie przez ten czas ani nic. Do dostawcy neta też dzwoniłem i mówi że nic nie było ruszane.

    Help... Dożywotni greenbag jak ktoś coś wymyśli.
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  8. #6532
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koledzy miał ktoś z was taki problem może:
    Od jakiegoś tygodnia nie jestem w stanie normalnie grać w Lola bo gra laguje. Średnio co minutę tracę kontrolę nad tym co się dzieje z moją postacią. Np postać idzie do przodu, nagle następuje lag a widzę że enemy akurat we mnie wbija wiec spamuje do tyłu i jakieś spelli itp a jednak widzę jak moja postać idzie przed siebie i po jakich 2-3 sekundach leci nagle przyspieszone tempo tego co się działo przez te 3 sekundy laga. Postać podczas tego wykonuje w sumie wszystkie polecenia jakie nacisne ale ja tego nie widzę wgle. Podczas laga nie wyskakuje ani attempting ani ping nie skacze ani nic co leci w tle nie zacina. Ping jest stały cały czas okolice 35. Fpsy też stałe okolice 300. W tle zawsze mam jakiś stream czy coś odpalone i 0 laga tam. W innych grach też 0 problemów. Napisałem do supportu ziomeczek mi kazał popobierac jakieś hextech repair kity, usuwać sterowniki do karty graficznej i wgrywać od nowa, usuwać jakies pliki z klienta i wgrywać inne co mi podsyłał, blokować IPv6, jakieś analizy sieci mi robił z różnych stronek no kurwa cały dzień mi dzisiaj ogólnie dupę zawracał ciec bo kazał coś robić po czym musiałem zagrać tego arama żeby sprawdzić czy poskutkowało i się okazywało że taki chuj.
    Może ktoś z was będzie umiał coś poradzić bo ja już nie wiem o chuj może chodzić skoro nawet typ z supportu nie wie o co chodzi.
    Jeszcze tydzień temu grałem normalnie a tu nagle zonk. Nic nie instalowałem na kompie przez ten czas ani nic. Do dostawcy neta też dzwoniłem i mówi że nic nie było ruszane.

    Help... Dożywotni greenbag jak ktoś coś wymyśli.
    Ogólnie kwestia jest taka, że serwery rito są spierdolone od wieków na amen. To jest taka stała, constant jak wpisy na reddicie odnośnie "lag spikes", czy "2-3 random freezes". Myślę, że większość regularnie postujących w tym temacie spotkało się z taką sytuacją, mnie do dziś czasami potrafi tak wyjebać(ostatnio dentka w kluczowym tf i przegrana ofc xD), ale nie mam takich agresywnych freeze jak ty. Ja bym dorzucił reinstall ligi i w tle jak puszczasz sobie strimka na drugim monitorze to sprawdz zużycie GPU podczas takich lagów. Wtem zdaj raport przywoływaczu

  9. #6533
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie pomoglo
    Zużycie się nie zmienia
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  10. #6534

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koledzy miał ktoś z was taki problem może:
    Od jakiegoś tygodnia nie jestem w stanie normalnie grać w Lola bo gra laguje. Średnio co minutę tracę kontrolę nad tym co się dzieje z moją postacią. Np postać idzie do przodu, nagle następuje lag a widzę że enemy akurat we mnie wbija wiec spamuje do tyłu i jakieś spelli itp a jednak widzę jak moja postać idzie przed siebie i po jakich 2-3 sekundach leci nagle przyspieszone tempo tego co się działo przez te 3 sekundy laga. Postać podczas tego wykonuje w sumie wszystkie polecenia jakie nacisne ale ja tego nie widzę wgle. Podczas laga nie wyskakuje ani attempting ani ping nie skacze ani nic co leci w tle nie zacina. Ping jest stały cały czas okolice 35. Fpsy też stałe okolice 300. W tle zawsze mam jakiś stream czy coś odpalone i 0 laga tam. W innych grach też 0 problemów. Napisałem do supportu ziomeczek mi kazał popobierac jakieś hextech repair kity, usuwać sterowniki do karty graficznej i wgrywać od nowa, usuwać jakies pliki z klienta i wgrywać inne co mi podsyłał, blokować IPv6, jakieś analizy sieci mi robił z różnych stronek no kurwa cały dzień mi dzisiaj ogólnie dupę zawracał ciec bo kazał coś robić po czym musiałem zagrać tego arama żeby sprawdzić czy poskutkowało i się okazywało że taki chuj.
    Może ktoś z was będzie umiał coś poradzić bo ja już nie wiem o chuj może chodzić skoro nawet typ z supportu nie wie o co chodzi.
    Jeszcze tydzień temu grałem normalnie a tu nagle zonk. Nic nie instalowałem na kompie przez ten czas ani nic. Do dostawcy neta też dzwoniłem i mówi że nic nie było ruszane.

    Help... Dożywotni greenbag jak ktoś coś wymyśli.
    mialem dokladnie to samo, gralem po wifi przez bardzo dlugi czas i nie mialem zadnych problemow po czym nagle zaczelo mi kurewsko lagowac tak jak mowisz, co jakis czas takie straszne ping spike na 2-3 sekundy. i tako samo tylko w lidze mi sie tak dzialo, wszystkie inne gierki dzialaly spoko. pomoglo jak podlaczylem neta po kablu i potem wszedlem polaczenia sieciowe > wybralem polaczenie > wlasciwosci i odznaczylem protokol ipv6. od tego czasu zero problemow i wszystko smiga.

  11. #6535
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    przez 4 minuty dzialalo i znowu lagi xD
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  12. #6536
    orjannilsen1

    Domyślny

    spokojnie w następnym patchu będziesz miał inny problem, a ten się naprawi sam xD

  13. #6537
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja od wczoraj po patchu odczuwam lagi i jest to mega irytujące. W zasadzie jest tak że gram na linii i jest ok, po czym dochodzi do mniejszego lub większego teamfightu i nagle pojawia się 0,5-1 sekundowy lag i po chwili gleba, bo wszystkie akcje w grze są z opóźnieniem. :/
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  14. #6538
    konto usunięte

    Domyślny

    Mam podobnie od 2-3 update'ow- przez caly mecz mam staly ping 50-60, a czasami czy to na lanning phase czy podczas teamfightow doslownie na 1-2 sekundy ping skacze mi doslownie do 500-800 i automatycznie spada do tych 50-60, a przez chwile czuje sie jakbym byl w Matrixie
    tez przez to przegralem juz sporo gier :/

    probowalem reinstalki Lola, grania po kablu, wylaczania wszystkich innych dupereli, nic nie pomoglo

    Qtpie mowil na streamie, ze serwer Riotu po prostu gubi pakiety i nikt nie wie kiedy to naprawia
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 23-03-2018, 17:52

  15. #6539
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No u mnie właśnie nie zauważam żeby ping skakał, cały czas jest w miarę na jednym poziomie, ale wczoraj pingowałem serwer i faktycznie pojedyczne pakiety się gubiły. :/
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  16. #6540
    konto usunięte

    Domyślny

    klikac penty champami, ktorymi dawno nie grales cos pieknego

    Little Talks s04e09-jinx-penta.jpg

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13712
    Ostatni post: 06-04-2024, 15:49
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •