+ Nowy post
Strona 648 z 658 PierwszaPierwsza ... 148 548 598 638 646 647 648 649 650 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,471 do 6,480 z 6574

Temat: Little Talks s04e09

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    10
    Devil'ek nie musi się już przedstawiać Devil'ek nie musi się już przedstawiać

Domyślny

no jak oszukalem ? xd

@edit
    zreszta co to za jopek z protobeltem XD
    pluje na takich smieci
    tylko zhonya-> rylai -> maska (ew. void jak spamuja mres)
    Ostatnio zmieniony przez Devil'ek : 14-02-2018, 09:41

Data rejestracji
    Jan 2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    3
    Rahilux wkroczył na salony Rahilux wkroczył na salony

Domyślny

mam pytanie

jeżeli chodzi o grę rengarem, bo mam zamiar go kupić, jeszcze nigdy w mojej 29lvlowej karierze grania normali nie walczyłem przeciwko niemu albo razem z nim,
    a teraz jak pare x pograłem na tym krwawym księżycu to mi się strasznie spodobał.

Ofc build pierwszy z góry pod oneshoty z mobafire czyli dark harvest, ostrze drakkaru, to drugie ostrze, + sttattik i jakies inne itemy.

Ale nie ogarniam w jaki sposób zaliczają się te dodatkowe spelle które na żółto się pokazują.
    Raz jak uderze z Q w gościa to chwile później 1 energia znika, a raz trzyma się pare sekund, na czym to polega, bo póki co zauważyłem, że musze jak najwięcej trafień ze spelli zrobić.
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Gdynia
    Siła reputacji
    12
    jata12 to nie nick, to styl życia! jata12 to nie nick, to styl życia! jata12 to nie nick, to styl życia! jata12 to nie nick, to styl życia! jata12 to nie nick, to styl życia! jata12 to nie nick, to styl życia!

Domyślny

po co ci na kitku statik, jak juz to moze ie ale to tez na jakies pozny item a tak to item do jungli i jakis duskblade, blackcleaver
    a pasywke nabijsz trafiajac spelki w potworki/enemy i jak masz zolty pasek to mozesz sobie uzyc ulepszonego skilla, przeczytaj ich opis i bedziesz wiedzial.

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    północno zachodni wschód południa
    Siła reputacji
    12
    Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    mam pytanie

jeżeli chodzi o grę rengarem, bo mam zamiar go kupić, jeszcze nigdy w mojej 29lvlowej karierze grania normali nie walczyłem przeciwko niemu albo razem z nim,
    a teraz jak pare x pograłem na tym krwawym księżycu to mi się strasznie spodobał.

Ofc build pierwszy z góry pod oneshoty z mobafire czyli dark harvest, ostrze drakkaru, to drugie ostrze, + sttattik i jakies inne itemy.

Ale nie ogarniam w jaki sposób zaliczają się te dodatkowe spelle które na żółto się pokazują.
    Raz jak uderze z Q w gościa to chwile później 1 energia znika, a raz trzyma się pare sekund, na czym to polega, bo póki co zauważyłem, że musze jak najwięcej trafień ze spelli zrobić.
    rengara zaraz zmienia znowu, bedzie inne q chyba (fajniejsze w sumie)

wyjasnie ci stacki - za kazde uzycie umiejetnosci dostajesz stacki. jak masz 4 stacki, to mozesz uzyc ulepszonej umiejetnosci - q zada dodatkowe obrazenia, w oczysci cie z cc, e zamiast zwalniac, unieruchamia. jak jestes w walce stacki nie znikaja. jak nie atakujesz niczego znikaja po 4 sekundach bodaj

Data rejestracji
    Jan 2013
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    6
    orjannilsen1 wkroczył na salony orjannilsen1 wkroczył na salony orjannilsen1 wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    mam pytanie

zanim dojdziesz do poziomu nie wypierdalania się w dzungli trochę potrwa ;/
    serio trudny czempior, fun to play, ale nie jest w mecie obecnie
    ogólnie możesz sobie pograć nim bo może kiedyś wróci meta jednostrzałowców, ale na zaca/seju obecnie nie masz szans bo robią wszystko lepiej ;/

Data rejestracji
    Aug 2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Siła reputacji
    12
    djmikser to nie nick, to styl życia! djmikser to nie nick, to styl życia! djmikser to nie nick, to styl życia! djmikser to nie nick, to styl życia! djmikser to nie nick, to styl życia! djmikser to nie nick, to styl życia!

Domyślny

ehh kiedys to bylo

@Trickhor ;
    kiedy Torg LCS 2018 ?
    Ostatnio zmieniony przez djmikser : 13-02-2018, 17:58

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony

Domyślny

jako gosciu co przerobil z 1k gier na rengarze spokojnie to zmiana Q na stare chyba przywroci granie jakiejs hydry czy cos, bo pamietam, ze na starym rengo tiamacik byl must have do dzungli (albo jest to swoisty pstryczek w strone rengara, ze jako asasyn ma jeszcze dobry aoe clear na campach)

@Rahilux
    przede wszystkim jak nie masz pojecia jak grac danym czempem to zalecam obejrzec jak graja dani progracze, moze to juz byc lekko nieaktualne, ale pamietam, ze najlepsze poradniki itp nagrywal ryan choi na rengara. musisz zaczac wykorzystywac mape, latac po krzakach(important) ale tez, ze tak powiem myslec jako asasyn z prawdziwego zdarzenia. wiadomo, ze twoim zadaniem jest zabic jakiegos carry, czy cos ale musisz to robic umiejetnie i czekac na bledy przeciwnika. w tzw noob warach czyli grupowaniu sie na midzie wszystkich to zawsze gdzies jestes obok teamu ale nigdy z nim(krzaki obok i czekasz az ktos odejdzie zbyt daleko i lapiesz go na strzala)

mowia, ze nie ma nic prostszego grac nafidowanym rengarem(troche prawda), ale z drugiej strony sztuka jest wybic sie do late game w dobie tych kurew jebanych tankuw
    Ostatnio zmieniony przez trochestylu : 13-02-2018, 18:45

Data rejestracji
    Nov 2013
    Siła reputacji
    5
    Olimpijczyk ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

veugart jest absolutnie najlepszy

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    14
    matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

kiedy nowe quesciki dostane??

Data rejestracji
    Nov 2013
    Siła reputacji
    5
    Olimpijczyk ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    kiedy nowe quesciki dostane??
    Maksymalne jest zdobycie bodajze 96 tokenów, tak było napisane w newsie o evencie.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania