Reklama
Strona 8 z 9 PierwszaPierwsza ... 6789 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 122

Temat: Westworld (2016)

  1. #106
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Dimin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wychodzi na ciebie armia hostów, strzelają ci w ramie. Po czym pewnie odchodzą, zamiast podejść i cie dobić, nie? xD Albo władować ci 16 innych kul.
    mysle ze to byla nagroda od forda dla MiB.W koncu dostal to co chcial - równouprawnienie wsród ludzi i robotow xD

  2. #107
    Avatar Kor'moran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    559
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    pilot mnie zafascynowal, wychwalilem serial
    a na drugim odcinku w 20 minucie zasnalem i obudzilem sie pod sam koniec... duzo stracilem? bo pierwsze 20 minut mnie zanudzilo do snu

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar Słotka Anielka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    380
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Kor'moran ;
    Tak, dużo straciłeś, ale jeśli zasypiasz przy tym serialu to chyba nie jest on dla ciebie.

  5. #109
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    skonczylem wczoraj i oceniam na 6.5/10. zdecydowanie zbyt duzo kwestii bylo 'umownych'. pewnie dlatego, ze scenarzysta sam nie mial pomyslu jak je wytlumaczyc. pomysl na serial zajebisty, ale rownie skomplikowany i widac ze troche scenarzyste wlasne pomysly przerosly.

    1. hosty (nowe modele) i ludzie nie roznia sie niczym, oprocz jakiegos kontrolera w glowie/mozgu, ale juz bron w parku skore hostow rozrywa i zabija ich podczas gdy ludzi w zasadzie nie rani
    2. teleportowanie sie kierownictwa/pracownikow parku w najrozniejsze miejsca parku w mgnieniu oka. goscie do parku dostawali sie pociagiem, kierownictwo windami. ile bylo tych wind? teren parku byl ogromny a cala 'siedziba' firmy byla przedstawiona jako wielopietrowa konstrukcja w wiekszosci ukryta pod ziemia.
    3. kamery w siedzibie, raz widac ze po zabiciu teresy bernard wymazuje ja z kamer, wiec jakies kamery sa, z kolei burdelmama robi rozpierdol na cale pietro machajac nozami, ogolnie przez dlugi czas zachowuje sie podejrzanie, a co drugi pracownik rucha hosty co jest scisle zabronione i nikt tego nie zauwaza na tych kamerach? no plz, super zaawansowana technologicznie baza kurwo XD
    4. turboglupota bohaterow w wielu sytuacjach, za duzo by opisywac

    i wieeeecej tego bylo, to sa pierwsze rzeczy ktore przychodza mi do glowy. jakas komedia czy film sensacyjny moze sobie na takie bledy pozwolic, ale nie kurwa film ktory ma byc ciezkim mindfuckiem.
    motyw williama i jego zakonczenie choc do przewidzenia, to podciagnelo ocene koncowa o 1.5 w moim przypadku. moze jestem surowy w ocenie ale takie klimaty to w zasadzie moj ulubiony gatunek i jak widze takie niescislosci w filmie tego typu to mnie skreca.

  6. #110
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    nie ma to jak obejrzec caly serial tzn zostawic sobei final i go nie obejrzec tak juz z miesiac xD

  7. #111
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Rozczarowanie sezonu, poza brawurowymi kreacjami Hopkinsa i Harrisa oraz estetyką, serial niestety nie ma wiele do zaoferowania. Jedna dziura fabularna goni kolejną i to niestety w każdej warstwie opowiadanej historii: począwszy na niewielkich, ale istotnych absurdach natury, ujmijmy to, technicznej, aż po wielkie bzdury w głównym wątku. Kuleje nie tylko sama opowieść, ale też sposób jej prezentacji: serial ma co prawda świetne momenty, niestety przetykane są one momentami nieziemskiej nudy, kiedy to widzowi serwowane są nic nie wnoszące dialogi tłumaczące to, co się właśnie stało (a powinno być - don't tell, show!), wyświechtane truizmy oraz serie powtarzających się do zdarcia płyty retrospekcji.

  8. #112

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kim była ta babka na koncu ktora strzelila do Willa w czasie gali? to byla jakas wczesniejsza postac czy nowa?

  9. #113
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Gaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kim była ta babka na koncu ktora strzelila do Willa w czasie gali? to byla jakas wczesniejsza postac czy nowa?
    Wydaje mi się, że to była zamordowana wcześniej, razem ze swoją matką, córka Lawrence'a

  10. #114
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. hosty (nowe modele) i ludzie nie roznia sie niczym, oprocz jakiegos kontrolera w glowie/mozgu, ale juz bron w parku skore hostow rozrywa i zabija ich podczas gdy ludzi w zasadzie nie rani
    Ja to tłumaczyłem sobie tak, że broń w parku była na pewno odpowiednio przygotowana technologicznie, "wyczuwała" w kogo jest mierzona, żeby ludzie się tam nie pozabijali. Gdy host strzelał do człowieka (i zapewne człowiek do człowieka) odpalane były jakieś niby-pociski, które jedynie zostawiały jakiś ślad, nie raniły. Host i ludzie w hosta - normalny strzał robiący dziurę w brzuchu.
    To chyba jedyne wytłumaczenie i to całkiem sensowne przy takim przedsięwzięciu.
    @cowboy ;

  11. #115

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    tego w zasadzie sie nie da wytlumaczyc, jedynie moze tak, ze ta skora sztuczna jest w dotyku jak prawdziwa, ale ma inne wlasciwosci

  12. #116
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jedyne wytłumaczenie to inteligentna broń/ amunicja - widzieliśmy podczas autopsji, że w ciałach hostów są kule. Nie tłumaczy to jednak w żaden sposób innych sposobów zabijania, nie jest wyjaśnione jak ludzie rozpoznawali się wzajemnie. Mężczyzna w Czerni przecież bardzo lubił używać noża, wśród samych hostów pojawia się też broń biała, łuki, oszczepy. Jak się komuś wbije siekierę w czerep (czy nawet głupi kamień) to raczej żadna inteligentna technologia tu nie pomoże - jak w takim razie unikano wypadków/ sytuacji, że to ludzie ludziom zgotowali ten los? Samo zachowanie hostów jest również niespójne i to nie tylko w "aktualnym" timelinie, takich nieścisłości jest dużo więcej.

  13. #117
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny



    PogChamp ik

  14. #118
    Avatar Drake.
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    683
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pierwszy odcinek 2 sezonu już jest w sieci, nie do konca ogarnałem tego odcinka, znowu różne linie czasu są?

  15. #119
    Old-Era

    Domyślny

    nie wiem, ale niezly rozpierdol byl

  16. #120

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    762
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Drake. napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierwszy odcinek 2 sezonu już jest w sieci, nie do konca ogarnałem tego odcinka, znowu różne linie czasu są?
    wydaje mi się że pokazali co najmniej dwie, z dnia ataku hostów i po 11dniach od tego wydarzenia

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 331
    Ostatni post: 01-03-2018, 00:05
  2. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 2016
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 13-12-2016, 23:49
  3. Najciekawsze premiery filmowe - Styczeń 2016
    Przez Alden w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 26-12-2015, 10:46
  4. Warcraft: The Beginning (2016)
    Przez Diablo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 07-11-2015, 17:43
  5. Sprzedam Fifa 2016 + voucher na kinguin net 100€
    Przez Xoltro w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-10-2015, 22:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •