Reklama
Strona 8 z 15 PierwszaPierwsza ... 678910 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 212

Temat: Referendum w Wielkiej Brytanii

  1. #106
    Avatar 2pro4you
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    534
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co ty pieprzysz? angielskie miasta w których jest najwięcej imigrantów głosowały za pozostaniem w UE, to głosy prowincji zadecydowały a tam imigrantów raczej nie ma za wielu
    Hurr but they took their jobs durr

  2. #107
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Beka z ciebie.

    "Imigranci z Europy głosowali za pozostaniem" - tak jak mówiłem. Tylko czemu to ograniczyłeś do "europejskich imigrantów", sugerując tym samym, że imigranci z POZA Europy głosowali inaczej? Tak samo głosowali za pozostaniem jak imigranci z Europy.
    Beka to jest raczej z ciebie.
    Żaden imigrant nie miał prawa głosu w referendum, tylko i wyłącznie obywatele UK.

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar Ksionc
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stamtond.
    Posty
    499
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jakieś info co z tym GBP sie teraz bedzie działo? czy jest to nie do przewidzenia? bo wróciłem wczoraj z wysp, przywiozłem hajs i kurwa nie wiem co robic teraz xd czy sprzedawac jak najszybciej czy czekac
    ~

  5. #109
    Avatar 2pro4you
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    534
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żaden imigrant nie miał prawa głosu w referendum, tylko i wyłącznie obywatele UK.
    Stali rezydenci też mogli z tego co mi wiadomo.


    Cytuj 2pro4you napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy jest to nie do przewidzenia?
    Typowa spekulacja. Ale teraz nic nie zrobisz bo sytuacja ustabilizuje się za miesiące...może nawet lata...Zwłaszcza, że teraz każda kolejna tura negocjacji będzie oznaczała niepewność i zmiany kursu waluty.
    Ostatnio zmieniony przez 2pro4you : 26-06-2016, 10:39

  6. #110

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co ty pieprzysz? angielskie miasta w których jest najwięcej imigrantów głosowały za pozostaniem w UE, to głosy prowincji zadecydowały a tam imigrantów raczej nie ma za wielu
    No a co ja kurwa mówie?

    Że imigranci i ich potomkowie głosowali za pozostaniem.

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Beka to jest raczej z ciebie.
    Żaden imigrant nie miał prawa głosu w referendum, tylko i wyłącznie obywatele UK.
    Ja pierdole XDD. Beka z ciebie.

    Czemu uważasz, że imigrant nie może mieć obywatelstwa? Jakbym dzisiaj się spakował i w wieku 30 lat wyprowadził się do Anglii, w której nigdy nie byłem, i po pary latach dostał obywatelstwo, to już nie byłbym imigrantem?

    http://sjp.pl/imigrant
    osoba, która przybyła zza granicy do innego kraju w celu osiedlenia się

    Miliony imigrantów i ich potomków mają obywatelstwo UK, które jest śmiesznie łatwo dostać.

    Miliony obywateli UK nie mają w sobie ani kropli brytyjskiej krwi w swoich żyłach, są tylko Brytyjczykami na papierze i...



    Ja osobiście jestem w większym stopniu Brytyjczykiem kilka milionów obywateli UK.

  7. #111
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole XDD. Beka z ciebie.

    Czemu uważasz, że imigrant nie może mieć obywatelstwa? Jakbym dzisiaj się spakował i w wieku 30 lat wyprowadził się do Anglii, w której nigdy nie byłem, i po pary latach dostał obywatelstwo, to już nie byłbym imigrantem?

    http://sjp.pl/imigrant
    osoba, która przybyła zza granicy do innego kraju w celu osiedlenia się

    Miliony imigrantów i ich potomków mają obywatelstwo UK, które jest śmiesznie łatwo dostać.

    Miliony obywateli UK nie mają w sobie ani kropli brytyjskiej krwi w swoich żyłach, są tylko Brytyjczykami na papierze i...



    Ja osobiście jestem w większym stopniu Brytyjczykiem kilka milionów obywateli UK.
    Niezły jesteś. Przytaczasz tu linki i definicje których sam nie rozumiesz. Przeczytaj jeszcze raz może coś zaskoczy. Choć wątpię......
    Tak jak tam pisze imigrant to osoba, która przybyła zza granicy do innego kraju w celu osiedlenia się. W momencie gdy już się osiedliła i zdobywa obywatelstwo przestaje być imigrantem i jak sama nazwa wskazuje staje się obywatelem.
    http://sjp.pwn.pl/sjp/obywatel;2492375.html


    Cytuj 2pro4you napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stali rezydenci też mogli z tego co mi wiadomo.
    Tak. Stali rezydenci, ale tylko z krajów Wspólnoty Narodowej Wielkiej Brytanii.
    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wspólnota_Narodów
    Ostatnio zmieniony przez Tygrrysek : 26-06-2016, 20:36

  8. #112

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    267
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niezły jesteś. Przytaczasz tu linki i definicje których sam nie rozumiesz. Przeczytaj jeszcze raz może coś zaskoczy. Choć wątpię......
    Tak jak tam pisze imigrant to osoba, która przybyła zza granicy do innego kraju w celu osiedlenia się. W momencie gdy już się osiedliła i zdobywa obywatelstwo przestaje być imigrantem i jak sama nazwa wskazuje staje się obywatelem.
    http://sjp.pwn.pl/sjp/obywatel;2492375.html
    Staje się obywatelem, ale nie przestaje być imigrantem. To, że tylko obywatele mają prawo głosu jest tak oczywistą sprawą, że w ogóle tego nie przytaczałem.

    Zresztą mam wrażenie, że trochę straciłeś z oczu o czym tak naprawdę jest mowa i o czym był mój argument:

    o tym jak głosowali imigranci - lub, wedle twojej błędnej logiki, osoby - które kiedyś były imigrantami, ale przestały nimi być, bo już zdobyli obywatelstwo. ROTFL.
    Nie, nie przestali być imigrantami, i osoby te - czy nazwiesz sobie je tak, czy tak - głosowały za pozostaniem UK w UE, simple?

    I jeszcze jedna uwaga:
    murzyn z Afryka, który po 10 latach mieszkania w Anglii dostaje obywatelstwo, NIE JEST prawdziwym Brytyjczykiem i nie powinien decydować o losie całego kraju. Cieszę się, że jednak ich głosy nie przeważyły, bo wola Brytyjczyków była inna.
    Ostatnio zmieniony przez Exori222 : 26-06-2016, 21:31

  9. #113
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    murzyn z Afryka, który po 10 latach mieszkania w Anglii dostaje obywatelstwo, NIE JEST prawdziwym Brytyjczykiem i nie powinien decydować o losie całego kraju.
    Rozumiem więc, że uważasz, że prawdziwym Brytyjczykiem będzie dopiero syn tego murzyna z Afryki oraz jego murzyńskiej żony? Nie bardzo w tym widzę logikę.

  10. #114
    Avatar 2pro4you
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    534
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozumiem więc, że uważasz, że prawdziwym Brytyjczykiem będzie dopiero syn tego murzyna z Afryki oraz jego murzyńskiej żony? Nie bardzo w tym widzę logikę.
    Ale co Ty chcesz teraz udowodnić? Podane były dane demograficzne referendum, gdzie jasno wynika, że osoby które nie są rodzimymi mieszkańcami głosowały za pozostaniem w UE, więc exori ma rację.


    Do dyskusji dodam tylko tyle, że osoby starsze, których głosy przeważyły, często pamiętają jeszcze czasy Imperium Brytyjskiego. A to chyba samo przez siebie tłumaczy ich podejście do wspólnoty i niezależności.
    Ostatnio zmieniony przez 2pro4you : 26-06-2016, 22:30

  11. #115
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj 2pro4you napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co Ty chcesz teraz udowodnić? Podane były dane demograficzne referendum, gdzie jasno wynika, że osoby które nie są rodzimymi mieszkańcami głosowały za pozostaniem w UE, więc exori ma rację.
    Ja nic nie chcę udowodnić. Próbuję się dowiedzieć kogo on uważa za prawdziwego Brytyjczyka, bo coś mi się widzi, że według niego aby to określić potrzebne są badania DNA.

  12. #116
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie chce mi sie czytac tematu bo jestem na 99% pewny ze jest pelen pierdolenia glupot o rzeczach niewaznych wiec po prostu przedstawie moje przemyslenia na ten temat.

    Brexitowcy przegrali. A to wszystko za sprawa Cameron'a ktory chyba naprawde chce dla swojego kraju jak najlepiej. Jednym sprytnym zagraniem calkowicie uniewaznil wynik tego referendum i zniszczyl kariery polityczne Boris'a Johnson'a, Michael'a Gove'a i reszty Brexitowcow - tych samych ktorzy zniszczyli jego kariere. W ramach kampanii Cameron wielokrotnie powtarzal ze w razie wyniku 'leave' urochomi procedure Art 50 traktatu lizbonskiego nastepnego ranka - po ogloszeniu tego wyniku jednak oglosil swoja rezygnacje i pozostawil to zadanie swojemu nastepcy.

    Tym nastepca prawdopodobnie zostanie Boris Johnson - tyle ze humor mu sie ostatnio pogorszyl. Zostal wyjebany na chuj przez Cameron'a i sam doskonale zdaje sobie z tego sprawe. Jesli bedzie ubiegal sie o przywodztwo partii a nastepnie nie zrealizuje Brexitu - jest skonczony. Jesli nie bedzie sie ubiegal o przywodztwo partii rowniez jest skonczony. Jesli zostanie liderem partii i wyprowadzi UK z UE to caly kraj jest w pizdzie a on rowniez jest skonczony. Przywodcy grupy Brexit po referendum maja wynik ktorego nie moga uzyc.

    Gdy Johnson powiedzial ze nie ma potrzeby wywolywac art 50 od razu, tak naprawde mial na mysli 'nigdy'. Gdy Gove zaczal pierdolic o 'nieformalnych negocjacjach' to z daleka bylo widac ze rowniez nie jest przygotowany na to by podjac sie nieodwracalnego kroku wyjscia z UE. Mieli nadzieje ze zrobi to za nich Cameron - ale ten nie ma zamiaru odpierdalac tej roboty dla kogos innego. Ciekawe kiedy Johnson badz Gove lub ktokolwiek inny bedzie mial odwage przyznac ze Brexit jest nieosiagalny w rzeczywistosci bez calkowitego rozpierdolu ktorego ten kraj nie jest w stanie przetrzymac.
    due to unfortunate circumstances, I am alive

  13. #117
    Avatar Majestro
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Polska
    Wiek
    31
    Posty
    332
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja jestem z polski od roku w Angli i bylem za wyjściem ale nie głosowałem bo chyba nie mogłem ale mam to gdzieś podoba mi się to mam nadzieje ze Polska pójdzie w te stronę tez

    /Fragen. <+> /Negarf.

  14. #118
    Avatar 2pro4you
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    534
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tygrrysek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nic nie chcę udowodnić. Próbuję się dowiedzieć kogo on uważa za prawdziwego Brytyjczyka, bo coś mi się widzi, że według niego aby to określić potrzebne są badania DNA.
    Ale to nie pytanie do niego, tylko o ludzi, którzy sprawdzali te dane w exit pollach. A zapewne sprawdzane było miejsce urodzenia, albo badani sami się określali.

  15. #119
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Majestro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem z polski od roku w Angli i bylem za wyjściem ale nie głosowałem bo chyba nie mogłem ale mam to gdzieś podoba mi się to mam nadzieje ze Polska pójdzie w te stronę tez
    A dlaczego jestes za wyjsciem, i dlaczego polska miala by rowniez wyjsc z unii?
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  16. #120
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mi też się wydaje, że do wyjścia nigdy nie dojdzie. Tak na prawdę żaden polityk tego nie zrobi, bo to by skutkowało takim burdelem, że nikt nie będzie mieć odwagi by tego dokonac. Bez Unii Szkocja i Irlandia Północna będą w dupie. To regiony rolnicze kraju i tam idą wszystkie dotację dla rolników. Jeśli ktoś by wywołał odejście Szkocja i Irlandia na pewno się odłączy żeby pozostać w Unii, bo bez dotacji raczej nie wytrzymają. A co by to oznaczało? To by oznaczało, że Wielka Brytania, czyli Zjednoczone Królestwo przestaje istnieć. Teraz pytanie jaki polityk będzie chciał przejść do historii jako ten, dzięki któremu Zjednoczone Królestwo się rozpadło? Ten, który zabił Wielką Brytanię?
    Nie sądzę, że znajdzie się jakiś chętny.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Polacy pracujący w Wielkiej Brytanii.
    Przez Tygrrysek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-04-2016, 14:53
  2. Referendum w Szkocji
    Przez gervix w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-09-2014, 09:30
  3. Referendum w Wenecji
    Przez Zeimer w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 25-04-2014, 22:36
  4. Referendum
    Przez Deagle w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 107
    Ostatni post: 21-10-2013, 04:06
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-01-2011, 22:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •