Reklama
Strona 38 z 123 PierwszaPierwsza ... 2836373839404888 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 556 do 570 z 1834

Temat: EA Sports™ FIFA

  1. #556
    Avatar Martius
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    188
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Magoo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie kupuj dybali, bo to jebany sabotazysta. takie problemy z wykonczeniem, ze chuj\

    btw. jak broni perin? lepszy od nif handanovica?
    Zagrałem nim dopiero kilka meczów, także ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Kupiłem go na próbę razem z tym obrońcą Nkolou, bo są w totw, także jak będą słabi to sprzedam sobie z zyskiem za jakiś czas. Wcześniej miałem Polaka rodaka Wojtka i już mnie trochę irytował. Kurde brakuję mi kogoś szybkiego i zwinnego do ataku, grałem ifem Dybali i lewą nogą dawał radę. Poczekam do środy, pewnie pojawi się sif Immobile, może być ciekawy.

  2. #557
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Martius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zagrałem nim dopiero kilka meczów, także ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Kupiłem go na próbę razem z tym obrońcą Nkolou, bo są w totw, także jak będą słabi to sprzedam sobie z zyskiem za jakiś czas. Wcześniej miałem Polaka rodaka Wojtka i już mnie trochę irytował. Kurde brakuję mi kogoś szybkiego i zwinnego do ataku, grałem ifem Dybali i lewą nogą dawał radę. Poczekam do środy, pewnie pojawi się sif Immobile, może być ciekawy.
    ja juz sie tutaj chyba wypowiadalem o dybali, ale ogolnie zagralem nim jakies 50 meczy z czego strzelil 20 bramek, a ogolnie to w pierwszych 15 meczach chyba nie mialem nim, ani asysty ani gola. bylem gotow go sprzedac po 6 meczach, bo gral taka kaszanke, ze chuj a typek za 300k na tamten moment. gralem nim co fife, bo to jeden z moich ulubionych grajkow, ale tym razem dalem se z nim siana XDDD

  3. Reklama
  4. #558

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja sobie pykam meczyki od czasu do czasu, składzik mam w miarę już poukładany, tylko jeszcze na obronę kupię Bailliego, Silvę no i na lewego Sandro chciałbym kupić. Przyjemnie mi się gra tym składzikiem, bez żadnych ikon i tym podobnych kart :).




    @Edit

    100 zgrania będzie jak kupię w/w graczy, za Isco na początku będzie biegał Paulinho, a potem zmiany :)
    Ostatnio zmieniony przez Katalonczyk : 10-01-2018, 07:57

  5. #559
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja sobie pykam meczyki od czasu do czasu, składzik mam w miarę już poukładany, tylko jeszcze na obronę kupię Bailliego, Silvę no i na lewego Sandro chciałbym kupić. Przyjemnie mi się gra tym składzikiem, bez żadnych ikon i tym podobnych kart :).




    @Edit

    100 zgrania będzie jak kupię w/w graczy, za Isco na początku będzie biegał Paulinho, a potem zmiany :)
    i jak Ci sie gra Suarezem? ja dwa razy do niego podjazd robilem i za kazdym razem szybciutko wlatywal na liste transferowa... w sumie cos w tym musi byc skoro za czesto go w przeciwnej druzynie tez nie spotykam...

  6. #560

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Uhmm, w tym ustawieniu jako wytyczne ustawiam mu żeby zostawał z przodu, agresywne przechwyty i żeby grał tylko środkiem, są mecze że pykam nim 2-3 bramki, a jest przestój że nie strzela nic :P Jak zbuduję obronę taką jaką trzeba to będzie totalna miazga już :)

  7. #561
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie odebrałem nagrody za squad battle(nie mam jeszcze paczek na swoim koncie). Otwierając np. za miesiąc mogę wyjąć zawodnika tygodnia, czy przysługuje dla mnie tylko obecny sort?

  8. #562
    Avatar Martius
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    188
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie odebrałem nagrody za squad battle(nie mam jeszcze paczek na swoim koncie). Otwierając np. za miesiąc mogę wyjąć zawodnika tygodnia, czy przysługuje dla mnie tylko obecny sort?
    Zawsze aktualne karty do zdobycia. Wyjątkiem są tylko paczki z gwarantowanym ifem, wtedy jest napisane, z jakiego tygodnia są to piłkarze.

    Co do Suareza to podobno kozak na ŚPO.

  9. #563

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na PC jest jakiś sposób teraz na handel? Gracze na konsolach mają ułatwione zarabianie dzięki handlowi, a na kompach to jednak lipnie to wygląda :(

  10. #564

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Zielona Góra
    Wiek
    29
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Są sposoby tak samo jak na konsolach, ale nikt nie będzie udostępniał, bo by przestały działać.
    Przewiduj MM albo ligowe sbc, nakup tanich kart 83-84, dużo opcji jest, ale trzeba poświęcić te 15 minut dziennie
    Ostatnio zmieniony przez Gm creazy : Dziś, 18:01.

  11. #565
    danjelek

    Domyślny

    ja z 2-3 miechy temu nakupowałem zawodników z 2 teamów z ligi szwajcarskiej bo tam jakies derby byly
    z 30k sie poszlo jebac a karty nadal siedza u mnie w klubie
    ale mam nadzieje ze do konca fify czyli do czerwca wrzuca szwajcarskie mm
    nie pozdrawiam

  12. #566
    Avatar Zdenek the master Sock
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    242
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zasadnicze pytanie zdropił ktoś toty?:D i grał ktoś może if wernerem i if gnabrym? bo nie wiem kogo kupić do bundesligi, chyba że polecacie kogoś innego? budżet około 50k
    Cytuj -Maciek Mur- napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kosmici pewnie tez graja w jakas swoja tibie, i gdyby doszlo z nimi do wojny na jakims servie, pewnie bysmy przegrali...

  13. #567
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Zdenek the master Sock napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zasadnicze pytanie zdropił ktoś toty?:D i grał ktoś może if wernerem i if gnabrym? bo nie wiem kogo kupić do bundesligi, chyba że polecacie kogoś innego? budżet około 50k
    na chuj mi toty jak mam martiala jesusa i sterlinga co graja lepiej niz te ikony i toty po kilka milionow?

    skladzik? jedyny sluszny
    http://www.futhead.com/18/squads/2664798/

    innym nie ma sensu w ogole pykac LW czy sezonow online pozdro

    pozdrawiam z cieplej i slonecznej premier league simulator 18

  14. #568

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    123
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Niestety to prawda jeżeli nie możecie mieć cr7 ikon jak Vieira Petit Ferdinand to nawet nie ma sensu bo taki jesus czy mbape jest lepszy niż suarez lewandowski auba itd najlepiej kupić martiala jesusa alessandrini inform i zmieniac ich pozycjami w meczu na 4-1-2-1-2(2)
    i oracie wszystko jak dobrze gracie sam gram lw tylko w tej fifie i czy gram składem z ikonami za 4mln czy zwykłymi grajkami z ligi angielskiej do tego Begovic na bramce nie ma różnicy zawsze wpada elita 3 albo gold 1

  15. #569
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    im wiekszy pace tym zawodnik lepszy, pace to w s00mie mowi o overallu pilkarza,

    ciekawe jak teraz jesus bedzie po upgrade mucil, do 83 mu wzrasta

    tak apropo bundesligi

    Ostatnio zmieniony przez Mnh_Project : 23-01-2018, 12:44

  16. #570
    danjelek

    Domyślny

    jesus bedzie nie do odjebanja
    Gralem jego ifem i byl 2x lepszy od zwyklej karty
    ale spoko bednarek z glikiem go zatrzymaja heheheh

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •