Reklama
Strona 59 z 123 PierwszaPierwsza ... 949575859606169109 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 871 do 885 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #871
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zamierzam sobie coś takiego zrobić pod warunkiem, że uzbieram karty na Kurzawe. Co myślicie?
    Używałem Martiala przez 10 meczów jak dostał tego IFa i bardzo źle mi się grało nim, mega drewniany się wydawał i to w sumie nie tylko moja opinia i do tego m/m, nigdzie go nie było.

    https://www.futbin.com/19/squad/3240896
    Takie coś wymyśliłem, bez odpuszczenia Varane/Baillego raczej nie da rady, albo zbieraj na jakiegoś Nedveda ;d Ten Balde Diao wygląda całkiem nieźle (zwłaszcza ze Sniperem), możesz go wypróbować, na taxie dużo nie stracisz.

    #up
    Poprawny link : https://www.futbin.com/19/squad/3240815

    ## Fajne dali wymagania na nowe fut swap karty XD Nie ma szans, żebym zagrał jakieś 15+ meczów w div rivals, żeby zdobyć kartę, a właśnie potrzebuje tych wszystkich kart z zadań tygodniowych, żeby mieć ich 12 na paczkę, no cóż wezmę Lerme w takim razie, później się przyda.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 21-12-2018, 21:31

  2. #872
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siema co tam
    Powiem wam kurwa, że myślałem, że overreacting z tym gamechangerem bo już tak słyszałem o Pogbie(jest spoko ale nie zwala z nóg). No ale Krystyna to jest przechuj co on robi to jest masakra xD Nie wyobrażam sobie teraz do Aubameyanga wrócić xD

    Takim składzikiem pykam i 6-1 póki co w WL
    Ostatnio zmieniony przez Adziorroo : 21-12-2018, 22:26

  3. Reklama
  4. #873
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    czerwony mahrez, ronaldo, weź spierdalaj xD



    ja od jutra tak lece, chyba ze uda mi sie rttf nacho wysnajpić w miarę tanio to wpadnie z bailly'ego

  5. #874
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czerwony mahrez, ronaldo, weź spierdalaj xD



    ja od jutra tak lece, chyba ze uda mi sie rttf nacho wysnajpić w miarę tanio to wpadnie z bailly'ego
    Mahrez najlepszy gracz na świecie polecam go w chuj zamiast jakichś Salahów na kiju
    Ogólnie to moja pierwsza Fifa od czasów premiery Xboxa 360, ale graczy sporo stestowałem to jak ktoś ma składzik i chce improve to podsyłać xD

  6. #875
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Pierwszy raz zacząłem od dawna grać już w piątek, 2-0 i na dziś mi wystarczy. Nie idzie zrobić fake shota, taki button delay mam XD Testuje Keana i Rivaldo wypożyczonych i nowa formacje 4-2-2-2, w sumie dobra pod napierdalanie finezyjnych. Po 20+ strzałów w każdym meczu robię, totalnie inaczej się tym gra niż 4-1-2-1-2(2). Zrobiłem Ariasa, nie będę go używał dopóki całego składu nie opylę za jakiś miesiąc, ale tani był, to musiałem go zrobić XD Nawet git staty ma, Sentinela mu wjebać i poza wzrostem niczego mu nie brakuje.

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Warto brać gameiro z wymiany fut jeżeli mam if ben yeddera czy lepiej paczkę?
    Lepiej paczkę, Gameiro nic nadzwyczajnego, 3wf
    Ben Yedder If będzie lepszy, nie mówiąc już o RTTF Ben Yedderze (w obecnej cenie nie warto kupować, bo Sevilla może odpaść, grają z Lazio)
    Z tej wymiany tylko Lerme się opłaca brać, jeśli grasz BPL
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 21-12-2018, 23:43

  7. #876
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ktoś się orientuje ile warte konto PC 6mln coinów, i gdzie to najlepiej popchnąć na sprzedaż?

  8. #877

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Robić coutinho?

  9. #878
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To tylko +2 do zwykłej karty, jeśli dobrze ci się grało jego zwykłą kartą i masz jakieś karty niewymienne 84+ to możesz zrobić. Ale ciągle nie ma finesse shot traita (tak Coutinho nie ma tego traita XD), niski pace, finishing, ale jako CAM jak zmienisz formacje będzie dobry

    Jakbym nie miał red Robertsona, to bym zrobił tego Van Aanholta, a tak to bez sensu. Znów nic ciekawego, może jutro jakiś Francuz fajny wleci, może Matuidi czy Rabiot.
    Trochę posprzedawałem inwestycji po 1k+ zarobiłem na kartach 84 (Neto 4000>5000, Payet 4500>6400, Ruffier 3400>4600) i po 2k+ na 85, może gdybym potrzymał do TOTW SBC, to bym więcej zarobił, ale dużo osób może wtedy wyrzucić swoje inwestycje i może okazać się, że wcale bym na tym lepiej nie wyszedł XD Mam jeszcze trochę kart Benzemy czy Lacazetta, które jutro może będą więcej warte, no i sporo kart Jonasa, który pewnie nie wypali.
    Ostatnio zmieniony przez mflca : 22-12-2018, 20:57

  10. #879
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,877
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj mflca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (tak Coutinho nie ma tego traita XD)
    Coo xd

    Ja go sobie zrobie bo bedzie mi akurat pasowal do 4-2-3-1 jako CAM i polepszy chem dla Dembele

  11. #880
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    7-4 XD mega chujowo mi się gra i mnóstwo dziwnych bramek tracę, może jutro będzie lepiej, pozmieniam coś w taktyce

  12. #881

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    EA Sports™ FIFA-48426491_1994051057308965_9131100273727504384_n.jpg

    Parę dni temu poleciał mi Raul i postanowiłem sobie pograć to futchampions z nim w składzie(wcześniej Kondogbia), po weekendzie chyba sprzedam.
    Zmieniłem też LB & CB z Alex Sandro i Thiago Silvy, którymi rozegrałem w chuj dużo gier na red Robertsona i Ramosa i muszę przyznac, że o ile nie widać znacznej różnicy pomiędzy Robertsonem a Alex Sandro, to Ramos jest chyba najlepszym obrońcą jakim grałem, a nie byłem pewny tej zmiany ze względu na workraty i różne opinie o nim. Nie wiem w sumie kogo nawet wrzucić za tego Raula, myślałem o De Bruyne albo jakiejś ikonie za 1 mln~

  13. #882
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj GM Gorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Parę dni temu poleciał mi Raul i postanowiłem sobie pograć to futchampions z nim w składzie(wcześniej Kondogbia), po weekendzie chyba sprzedam.
    Zmieniłem też LB & CB z Alex Sandro i Thiago Silvy, którymi rozegrałem w chuj dużo gier na red Robertsona i Ramosa i muszę przyznac, że o ile nie widać znacznej różnicy pomiędzy Robertsonem a Alex Sandro, to Ramos jest chyba najlepszym obrońcą jakim grałem, a nie byłem pewny tej zmiany ze względu na workraty i różne opinie o nim. Nie wiem w sumie kogo nawet wrzucić za tego Raula, myślałem o De Bruyne albo jakiejś ikonie za 1 mln~
    Imo w tej cenie, to lepiej kupić De Bruyne niż ikonę + Hazard miałby full zgranie

  14. #883
    Avatar RooDi
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    303
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj luk72 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Coo xd

    Ja go sobie zrobie bo bedzie mi akurat pasowal do 4-2-3-1 jako CAM i polepszy chem dla Dembele
    hm dwa pytanka, po pierwsze czym jest ten finese shot trait? a druga sprawa da sie zmienic pozycje z LS na CAM?

  15. #884
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    wczoraj 7-1, dzisiaj 1-3 i już chuj z elity w ten weekend
    ja pierdole jaka taka gra jest spierdolona to jest niepojęte

  16. #885
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj RooDi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hm dwa pytanka, po pierwsze czym jest ten finese shot trait? a druga sprawa da sie zmienic pozycje z LS na CAM?
    Traity to takie specjalnie umiejetnosci niektorych lepszych pilkarzy, np. Finesse shot traiy poprawia celnosc finezyjnych strzalow, jest tego troche, np. De gea lepiej broni 1vs1

    2. Nie da sie, ale mozesz w trakcie gry juz przestawic pilkarza na inna pozycje i nie straci zgrania

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •