Reklama
Strona 39 z 123 PierwszaPierwsza ... 2937383940414989 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 571 do 585 z 1834

Temat: EA Sports FIFA EA Sports™ FIFA

  1. #571

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wam też z każdym kolejnym patchem gra się znacznie gorzej?

  2. #572
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wam też z każdym kolejnym patchem gra się znacznie gorzej?
    Ja przestałem grac w FUT, bo to jest jakaś żenada. Same kurwa Garbriele Jesusy, Leroye Sane, Rahimy Sterlingi i inne Martiale. Nieważne z kim gram zawsze te same mordy w składzie. Długa piłka do skrzydłowego i rajd pod bramkę.
    teraz wróciłem grać w zwykłe sezony i pogrywam sobie reprezentacją Kolumbii, AS Monaco i LA Galaxy. Zauważyłem, że gorzej się gra, bo jakieś drużyny, o których nawet nie słyszałem mnie ogrywają, jak wybieram Galaxy.

  3. Reklama
  4. #573
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja przestałem grac w FUT, bo to jest jakaś żenada. Same kurwa Garbriele Jesusy, Leroye Sane, Rahimy Sterlingi i inne Martiale. Nieważne z kim gram zawsze te same mordy w składzie. Długa piłka do skrzydłowego i rajd pod bramkę.
    teraz wróciłem grać w zwykłe sezony i pogrywam sobie reprezentacją Kolumbii, AS Monaco i LA Galaxy. Zauważyłem, że gorzej się gra, bo jakieś drużyny, o których nawet nie słyszałem mnie ogrywają, jak wybieram Galaxy.
    a obroncy w FUT jak ruszaja do skrzydlowego to jak przylepione gowno do muszli klozetowej
    dlatego takie hokejowe wyniki sa, skrzydlowi za 2k coins zapierdalaja jak pojebani a obroncow praktycznie nie ma..

  5. #574
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    podzielam zdanie. w te odslone gra mi sie najgorzej ze wszystkich, a w futa szczegolnie. nie potrafie znalezc sposobu na granie obrona. ciagle te same sklady, czyli martial, bakayoko, jesus czy kurwa mbappe. najlepszym futem, a zarazem fifa byla fifa 15 i chuj

  6. #575
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,611
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    potwierdzam.
    Też już tego FUT odrzucam i pogram zwykłe sezony, bo jak widzę jak gość Gabrielem Jesusem wali bramki z fałsza w okno mając na plecach 2 obrońców to aż mam ochotę joystickiem rzucić XD
    Albo jak jakimś Mane lub Sane biegnie jakby to był Cristiano lub Messi i przebiega mi pół obrony a obrońca się rusza jakby miał buty z betonu.
    Ogólnie ostatni raz chyba kupiłem fifę, bo rok temu to jeszcze grało się spoko, dwa lata temu też ale teraz to ta gra tyle nerwów mi popsuła a dokładnie FUT, że to max.

  7. #576
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,686
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Uratować futa może tylko:
    -Ustawa rasowa - mane i jesusy z 5656644 pace, strzału, siły i główek grają ze sobą a ludzie chcący innych, różnych sposobów na wygranie oprócz przebiegania murzynkiem ze sobą
    -ustawa karciana i zgraniowa - handicapy ze sobą, normalni ludzie ze sobą
    -Ustawa połączeniowa - po każdym zalogowaniu deklarujesz aktualny stan połączenia i wybierasz grupę do której idziesz. Jak wybierzesz bardzo dobry a w rzeczywistości masz żabka światłowód 512 kB/s i system to wykryje to wypierdalasz z banem na 6h, który za każdym razem rośnie aż do perma

    Niestety nie ma liczyć choć na 1 zmianę skoro od fify 11 nie mogą zafixować buga z kolejnością zmian co zapewne zajmuje 3 minuty przeciętnemu licealiście

  8. #577
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wczoraj pol wieczoru spedzilem na graniu w sezony. zero spiny, nerwow i frustracji, a zamiast tego milo spedzony czas, zero lagow i zawodnicy ktorzy nie potykaja sie o siebie. polecam kazdemu

  9. #578
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uratować futa może tylko:
    -Ustawa rasowa - mane i jesusy z 5656644 pace, strzału, siły i główek grają ze sobą a ludzie chcący innych, różnych sposobów na wygranie oprócz przebiegania murzynkiem ze sobą
    -ustawa karciana i zgraniowa - handicapy ze sobą, normalni ludzie ze sobą
    -Ustawa połączeniowa - po każdym zalogowaniu deklarujesz aktualny stan połączenia i wybierasz grupę do której idziesz. Jak wybierzesz bardzo dobry a w rzeczywistości masz żabka światłowód 512 kB/s i system to wykryje to wypierdalasz z banem na 6h, który za każdym razem rośnie aż do perma

    Niestety nie ma liczyć choć na 1 zmianę skoro od fify 11 nie mogą zafixować buga z kolejnością zmian co zapewne zajmuje 3 minuty przeciętnemu licealiście
    bez kitu, ale ostatnio wprowadzili nerfa na kick off glitcha i zmiany w lidze weekendowej wiec moze do premiery fify 19 wprowadza tyle zmian, ze dadza kopiuj wklej i fifa 19 bedzie dobra
    nie no co ja kurwa sie ludze XDD bedzie dobra przez tydzien, potem wrzuca patcha ktory rozjebie wszystko a typki nadal beda wywalac tysiace zl na karty ktore gowno im dadza

  10. #579

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale to jest mega prawda, fifa 18 na samym początku była mega, a z każdym kolejnym patchem jej gameplay jest coraz to gorszy... Nie mówię już o fucie, ale o pozostałych trybach też :/

  11. #580
    danjelek

    Domyślny

    gra ktos jeszcze w to gowno?

    https://www.muthead.com/forums/madde...r-dummies-pull

    poczytajcie sobie :) potwierdza sie to co mowilem m.in o farcie do paczek

  12. #581

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W sumie to jebia mnie te paczki, wydalem 500k na sklad w listopadzie po czym nie uruchomilem tej fify az do wczoraj, i ten sklad jest warty 50k. Brawo ja

  13. #582
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    EA Sports™ FIFA-544379cf-bcc5-4bf2-9d6f-0e190e42b48d.jpg
    Takie z wczoraj, paczka z Lunar za 1100 fp

  14. #583
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    mieszkasz w chinach czy australii?

  15. #584
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    EA Sports™ FIFA-544379cf-bcc5-4bf2-9d6f-0e190e42b48d.jpg
    Takie z wczoraj, paczka z Lunar za 1100 fp
    bardzo ladny traf, gratuluje

    otwieram se paczki te za 15k z zawodnikami i mam taka beke, bo kazda mi sie zwraca i moge otworzyc sobie kolejna ;))
    az do if cr7 pozdro

    a nie jednak juz wszystkie wykorzystane
    Ostatnio zmieniony przez danjelek : 18-02-2018, 18:51

  16. #585
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wstawiałem zdjęcie z telefonu, akurat tak aparat zrobił a nie chciało mi się edytować po wstawieniu :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sports Direct i pokrewne sklepy
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-01-2016, 13:34
  2. Sprzedam Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Tajga FT
    Przez shanarin w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-12-2015, 23:06
  3. League of Legends Assassin's Creed™:DCE (steam gift) za Riot Points (20zł)
    Przez oSs w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2013, 00:12

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •