+ Nowy post
Strona 2 z 249 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 2484

Temat: Streetwear

Data rejestracji
    Jan 2009
    Siła reputacji
    12
    tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

350$
    watch that black boy fly

Data rejestracji
    Jan 2005
    Położenie
    Plymouth
    Siła reputacji
    19
    Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Burian : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

pytanko jakie spodenki na lato nosicie do swoich sneakerow ?
    musze przewietrzyc swoja szafe, wiec fajnie by bylo gdyby ktos mnie wspomogl ciekawymi modelami spodni

torgi pomozcie rzucajac linki

Data rejestracji
    Sep 2012
    Położenie
    warszawa
    Siła reputacji
    6
    snide wkroczył na salony snide wkroczył na salony snide wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Vienio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ile stoją w retailu?
    te wysokie są po 1500 zł

Cytuj Burian napisał Pokaż post
    musze przewietrzyc swoja szafe, wiec fajnie by bylo gdyby ktos mnie wspomogl ciekawymi modelami spodni

tech fleece 1mm

Data rejestracji
    Apr 2007
    Siła reputacji
    14
    Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Burian napisał Pokaż post

najzwyklejsze z hmu za 3 dyszki nosilem dwa lata temu, w zeszlym roku na emigracji średnio lato miałem, więc używałem tych fajnych z motywem w kwiatki, też. z hmu. Zamówiłem tera dwie pary z uniqlo i zobaczymy jakie będą jak przyjdą. IMO nie ma co udziwniać, klasyczne materiałowe spodenki sprawdzą się najlepiej, jedyne pytanie to gdzie je kupisz - nie wypierdalałbym na spodenki tyle kapuchy co za super selwydż raw denim, więc gdyby nie to, że nie mam teraz możliwości skorzystać z sieciówek jak Hm, Reserved, itd. to pewnie bym popierdolił spodenki z uniqlo za sto zeta xd.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Siła reputacji
    12
    tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach tazx ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

ja sobie smigam w podobnych:
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0357618010.html

kiedys kupilem jeszcze za 39zl tez dresowe szare i spoko sa
    watch that black boy fly

Data rejestracji
    Aug 2011
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    8
    w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga

Domyślny

dla mnie szorty to największy rak, to kurwa leży na mnie tak maksymalnie na 2/10
    lato ty kurwo

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    6
    Hipstere nie musi się już przedstawiać Hipstere nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Ktoś kiedyś wstawiał tutaj taki cienki portfel w sumie tak naprawdę do kart i mógłby się przypomnieć, bo byłby mi taki potrzebny.

Data rejestracji
    Jul 2013
    Siła reputacji
    8
    ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach ayx~ ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

to jest teraz tak powszechne jak zwykle klasyczne portfele wiec jest w czym wybierac, poprostu przelec sklepy i zobacz co ci sie podoba

Data rejestracji
    Sep 2012
    Położenie
    warszawa
    Siła reputacji
    6
    snide wkroczył na salony snide wkroczył na salony snide wkroczył na salony

Domyślny

dlaczego poprzedni temat został zamknięty i dziwnie sklonowany? :[

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Siła reputacji
    11
    Jaanek tworzy klimat torga Jaanek tworzy klimat torga Jaanek tworzy klimat torga Jaanek tworzy klimat torga Jaanek tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj snide napisał Pokaż post
    dlaczego poprzedni temat został zamknięty i dziwnie sklonowany? :[
    forum się psuło od zbyt długo watków

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania