Reklama
Strona 452 z 706 PierwszaPierwsza ... 352402442450451452453454462502552 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,766 do 6,780 z 10584

Temat: Bukmacherka

  1. #6766

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ty typowy taki placzek wtapiacz po meczu. Ostatnio tak sie wymadrzales a chyba 2/7 trafiles. A teraz ze "remis Polakow do przewidzenia" :D :D
    Ostatnio zmieniony przez Misiek 1993 : 21-11-2018, 15:19

  2. #6767
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mi overek 2.5 w meczu polakow wjebal kupon, spodziewalem sie 2:1 :(

  3. Reklama
  4. #6768

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W sumie, nie uwazacie, ze gdzies na buku moglo byc wydarzenie na to, ze zostanie powtorzony karny i sedzia zamoczyl paluchy?

    Tym bardziej, ze nie bylo najmniejszego powodu, by go powtarzac. Do tego jeszcze te same druzyny... No nie wiem.

  5. #6769
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie, nie uwazacie, ze gdzies na buku moglo byc wydarzenie na to, ze zostanie powtorzony karny i sedzia zamoczyl paluchy?

    Tym bardziej, ze nie bylo najmniejszego powodu, by go powtarzac. Do tego jeszcze te same druzyny... No nie wiem.
    nie xD

    bumpuje temat, jakbyście jakieś fajne promo z okazji black friday widzieli to tostujcie

  6. #6770
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Już w najbliższy piątek – 23.11.2018, w godzinach 6:00-12:00 zwiększamy wygrane o 14%! Wystarczy, że do swojego kuponu dodasz zdarzenie „Wygrywaj więcej +14%” + 2 inne zdarzenia z oferty. Zabawa jednak nie kończy się w południe – od godziny. 12:00 w ofercie znajdą się zakłady specjalne dostępne tylko w Black Friday!
    Już jutro K. Stoch wraz z kolegami wystartuje w kwalifikacjach do konkursu głównego PŚ w Kuusamo. Liczymy, że nasi reprezentanci zajmą równie wysokie, a nawet wyższe miejsca niż w końcowej klasyfikacji w Wiśle.

    Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocje, w której wystarczy, że zagracie kupon spełniający następujące warunki:

    - stawka dokładnie 49PLN;
    - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty skoków narciarskich- Ruka HS142- kwalifikacje;
    - na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.4

    Jeżeli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot połowy stawki w postaci bonusu. Jeśli Twój kupon będzie przegrany, a w TOP8 kwalifikacji znajdzie się min. dwóch Polaków, otrzymasz pełny zwrot stawki w postaci bonusu.


    masz od forbetu hajs darmowy, tylko dobrze obstaw
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  7. #6771
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja pierdole, niezła promocja, jeszcze brakuje wymagania że tylko jeden typ może być przegrany, a wiatr przy jakim mają odbywać się skoki musi być w przedziale od 0,5 do 1,2 m/s No i ogólnie z tym +14% to już parodia w chuj, na co dzień was jebiemy polaczki na podatku i wysokiej marży to hehe grajcie dzisiaj u nas, wielka okazja, black friday kurwa jego mać, ale bym te wszystkie polskie buki i zapijaczone ryje od ustawy hazardowej wyjebał w kosmos
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 22-11-2018, 17:03

  8. #6772
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    dajcie spokój forbet to się takie gówno zrobiło z promocjami, że lepiej jakby ich już w ogóle nie dawali bo tylko spamują skrzynkę XD

  9. #6773
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Zrob kupon z minimum 8 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.4 i postaw go za równe 49 zlotych, jeśli jedno zdarzenie nie wejdzie otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu, a w przypadku 2 zdarzeń zwrot 50% stawki

    Baw sie dobrze!

  10. #6774
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    dobra trza coś podhaczyć na wieczór bo w końcu ligi wracają, alaves x2 i bayer handi 0:1 próbujemy

  11. #6775
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mousesports wygra mape + memphis grizzlies win, oba w singlach kursy po 2~ teraz

    no i dałem też overa i już widze że nie wejdzie, pierwsze 2 minuty 6-6 a potem kurwa nic rzucić nie mogą przez 3 minuty i spacerowe tempo
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 23-11-2018, 21:58

  12. #6776
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mousesports wygra mape + memphis grizzlies win, oba w singlach kursy po 2~ teraz

    no i dałem też overa i już widze że nie wejdzie, pierwsze 2 minuty 6-6 a potem kurwa nic rzucić nie mogą przez 3 minuty i spacerowe tempo
    ja dałem miśki + 4 przed meczem jeszcze bo zobaczyłem że nba jest, to fajnie jakby siadło to na noc coś będzie można poświrować bo dużo meczyjest

  13. #6777
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    54-54 3 kwarta 6 minut, ja pierdole, pewnie się skończy wygraną clippers i poniżej 1 punkt od overa

    jakie te murzyny są zjebane, trzymajcie mnie, jedyna opcja na over to close wynik pod koniec i faule, albo dogrywka, no i grizzlies pewnie przegrają i tak

    bez kitu z 95-87 i przewagi w postaci bonusa zrobili różnicę 1 punktu i pewnie clippers to wygra bez dogrywki i bez overa

    dobra, ułożyło się najlepiej jak mogło, 98-98 overtime, wejdzie over punktów grizzlies, over punktów w meczu i może jeszcze grizzlies wygrają, dzięki bogu torga
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 24-11-2018, 00:00

  14. #6778
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    trafi se człowiek taki remis atletico z barcelona po kursie 3.50 ale zawsze mało i zaczyna dobierać jakieś gówna...

    jutro sevilla niby easy win bo mocna drużyna do siebie ale tak bardzo nie widzi mi się żeby byli liderem, że jak chuj tam jakiś przypał będzie

    ale i tak zagram

  15. #6779
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny



    klasyk kurwa gatunku, bts zamiast o 2.5

  16. #6780
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    o, mnie też Basel strollowało, to był ostatni raz kiedy postawiłem cokolwiek na tę zjebaną ligę XD jak nie YBB mnie dyma za każdym razem, to Basel

    a drugi kupon sam sobie strollowałem XD Steaua przegrywała z Politechniką, grali guwno, strzelili na 1:1, pomyslałem sobie, że nie wjebią już tej drugiej, więc zrobiłem cashback

    5 minut później karny i wygrali 2:1 :)))))) no ja pierdolę, niech ten rok się skończy XD
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-06-2018, 16:25
  2. Bukmacherka
    Przez 2Fast4You w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9551
    Ostatni post: 11-06-2016, 16:08
  3. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 03-03-2015, 16:49
  4. Urząd skarbowy, a bukmacherka
    Przez sokool w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 22-01-2015, 16:04
  5. League of Legends lolowa bukmacherka
    Przez niemoralny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-01-2014, 18:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •