+ Nowy post
Strona 3 z 584 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21 do 30 z 5833

Temat: Bukmacherka

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    9
    sebo92222 odnalazł swoje miejsce na świecie sebo92222 odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Różne czy kartki w meczu Polaków, oczywiście wziąłem kartki. Kurwa.
    Ja tyż xDD

Data rejestracji
    Oct 2012
    Siła reputacji
    6
    sabziro ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Znowu standardowo over 0,5 Polska v Irlandia w przerwie za 1,35 jak na razie same wygrane ;p

Na Niemcy też postaram sie wbić overa :D
    edit:
    a100.jpg

słaby mecz, kiedyś sie musiała seria skończyć

serio to już 3 mecz w którym padają bramki w samej końcówce ;D

a100.jpg

@down
    jutro raczej Hiszpania over 1.5, a reszte to jutro bede myślał
    Ostatnio zmieniony przez sabziro : 12-06-2016, 23:21

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13
    Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Francja over 1.5
    Chorwacja stg
    Polska
    Niemcy

Belgia stg

pograne jeszcze w maju

kurwa czuję, że mi to wpierdolą na 1000%, wszystko mi wpierdala bo brakuje kurwa szczęścia bo co innego... 3 poprzeczki chorwatów, 91' rosja a szwajcaria też słupek i gra w przewadze

jeszcze nie było 0:0 na tych mistrzostwach to akurat jutro belgia - włochy idealny mecz

jakieś typy na jutro? może bts hiszpania - czechy?

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    15
    GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia!

Domyślny

NA otobet dają 25 free spinów na gierke - ukręciłem na tym 160 zl xDDD

No niestety ale nie udało mi się obrócić tego bonusu na kasynie :<

Ostatnio zmieniony przez GaryTroy : 13-06-2016, 07:55
    Impossible Is Nothing

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Kurwa, potwierdzam słowa Cowboya sprzed kilku dni o stsie, od wczorajszego meczu niemców dalej nie mam rozliczonego kuponu tylko jebany pytajnik
    Przecież to nie jest 5 liga armeńska tylko jebane euro co oni tyle robią xD

Data rejestracji
    Sep 2008
    Siła reputacji
    11
    Eternal Spark klęka tylko przed Bogiem Eternal Spark klęka tylko przed Bogiem Eternal Spark klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Mówię, jeśli chcecie już stawiać na polskim buku to fortuna o niebo lepsza pod tym względem ;D

bet.pl
    polecam jeśli ktoś jeszcze nie zna
    Ostatnio zmieniony przez Eternal Spark : 13-06-2016, 10:48

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

No fortuna w chuj lepsza to sobie zdaje sprawę, ale że ze mnie niedzielny gracz to się skusiłem na tą promocję na stsie żeby mieć trochę więcej $$ do obstawiania na euro

Data rejestracji
    Jul 2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Siła reputacji
    12
    Szyman tworzy klimat torga Szyman tworzy klimat torga Szyman tworzy klimat torga Szyman tworzy klimat torga

Domyślny

over 5.5 roznych u belgow dzisiaj wyglada niezle, staty z ostatnich spotkan za tym przemawiaja, wlosi 3 CM takze w srodku bedzie gesto, defensywny styl makaronow takze Belgowie pila do boku i wrzuta na Lukaku. spodziewalem sie wyzszej lini
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

Data rejestracji
    Oct 2009
    Położenie
    Gliwice okolice
    Siła reputacji
    9
    lapassions tworzy klimat torga lapassions tworzy klimat torga lapassions tworzy klimat torga lapassions tworzy klimat torga lapassions tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    No fortuna w chuj lepsza to sobie zdaje sprawę, ale że ze mnie niedzielny gracz to się skusiłem na tą promocję na stsie żeby mieć trochę więcej $$ do obstawiania na euro
    i przyznali Ci ten bonus ? @Taidio ;
    Cytuj leeoonek napisał Pokaż post
    kurde boje się spotkania z Anią
    Cytuj Solrix napisał Pokaż post
    ty sie kurwa wszystkiego boisz wypierdalaj

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj lapassions napisał Pokaż post
    i przyznali Ci ten bonus ? @Taidio ;
    No wplaciłem se 50 ziko to dostałem 100 bonusu ( tylko teraz muszę 300 ziko obrócić żeby móc wypłacić) @lapassions ;
    @edit
    zrobiłem se teraz na szybko kupona na dzisiejsze mecze i tak patrzę to dalej nie mam zweryfikowanego kuponu z wczorajszego meczu niemców, co kurwa xD
    @edit2
    Chociaż w sumie przepraszają za to, to chociaż tyle
    "UWAGA!
    Informujemy, że mecz Ukraina - Niemcy jest w trakcie rozliczenia. Przepraszamy za niedogodności."
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 13-06-2016, 14:52

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zasady postowania