+ Nowy post
Strona 576 z 581 PierwszaPierwsza ... 76 476 526 566 574 575 576 577 578 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,751 do 5,760 z 5808

Temat: Bukmacherka

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13
    Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

tak mi dopomóż buk

https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3975939122

na LE stwierdziłem, że stg marsyli po 1,65 to jest dobry typ bo przecież 0:0 to się b.rzadko w piłce zdarza... ale przypomniałem sobie wczorajszą aston ville i już tak nie ryzykuję

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

ta norwegia ci narazie easy jak jebanie wchodzi, ja w duńską poszedłem + marsylia(tutaj trochę dojebałem), ale niech pierw duńskie 2 mecze wejdą żeby emocje chociaż były

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

dostaliscie juz te 2 dychy od forbeta? dyche bonusu za wczoraj mi dali, ale 2 dyszek za przedwczoraj jeszcze nie ma

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    8
    Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia

Domyślny

Jak już miałbym ryzykować to under 1,5 (ale chyba nie warto) więc ewentualnie dw 1:0 patetiko

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dostaliscie juz te 2 dychy od forbeta? dyche bonusu za wczoraj mi dali, ale 2 dyszek za przedwczoraj jeszcze nie ma
    pisałem na czacie to musisz wejść w moje konto-->bonus i tam w oczekujących go włączyć

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    19
    Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

ech, chciałem jebnąć bts na Brann, ale stwierdziłem, że pewnie będzie jakieś 1:0 dla Brann, więc wjechałem w czysty win, reszta Norwegii siadła, a te pały nie :(

cóż, wjeżdżam w Marsylię, bo fajny kurs

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13
    Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem Maly Wielki Pajac klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Hammabry plux szczelcie to se kontre zagram

@
    dziękuje :D

kurwa chciałem jeszcze rosenborg i valarenge dać ale to było zbyt podejrzane, że tak łatwo by weszły 4 jedyneczki

konterka zagrana na u0,5 gola marsyli

więc albo szybka brameczka marsylii i hajs się zgadza albo 0:0 i hajs się zgadza podwójnie , a jak atletico wygra do zera to na pocieszenie będzie bonus...

@
    Kurwa tego sie ogladac nie da... Jedna setka w 4 minucie ktora by zamknela kupon i chuja..
    Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 16-05-2018, 22:21

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13

Domyślny

w forbecie dawali dziś zakład bez ryzyka na mś w hokeju,

miałem grać 2x remis: rosja - kanada i usa - czechy, kursy po 4+; tak na ryzyk fizyk bo i tak będzie zwrot

potem postawiłem jednak na faworytów po kursach (wiecie, nhle i te sprawy hehe) teraz po 2 tercjach jest po 2:2 w każdym meczu (obydwie drużyny prowadziły po 1 tercjach więc było gites), teraz jak skończy się remisami to chyba coś rozpierdolę xD

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

kurwa ja tej promo nie widziałem/................................. też bym pograł

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa ja tej promo nie widziałem/................................. też bym pograł
    ja dostałem maila

dodatkowo załapałem się na 100% od depozytu także forbet nadrabia wszelkimi promocjami wśród polskich buków

@
    Skurwysynska kanada.. 3x wychodzili na prowadzenie ;/
    Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 17-05-2018, 18:25

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania