+ Nowy post
Strona 474 z 474 PierwszaPierwsza ... 374 424 464 472 473 474
Pokazuje wyniki od 4,731 do 4,733 z 4733

Temat: Bukmacherka

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

według flashscora neymar może nie grać, także za chuj bym nie pickował psg, bo w chuj value tracą bez niego, a marsylia fajnie se gra w tym sezonie
    atalanta imo to dobry klub i po takim kursie nie wiem czy warto juve pickować
    w CP widzę w chuj kontuzji w tym zaha to myślę że totki ez win i to z handi pójdzie
    lipsk koln bts chuj wie, ciezko sie btsy obstawia

Data rejestracji
    May 2009
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    10
    Pingwinq poleca ten styl życia Pingwinq poleca ten styl życia Pingwinq poleca ten styl życia Pingwinq poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tottenham z CP (tu 1 ofc), lipsk - koln (obie strzela), psg z marsylia (1), juventus z atalanta (1), myslicie ze wejdzie to?
    nie wiem, choć się domyślam

Data rejestracji
    Nov 2012
    Siła reputacji
    6
    Cinson odnalazł swoje miejsce na świecie Cinson odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

ta, ja tez sie domyslam, ze wpierdole xD ale chuj, troche emocji na niedziele sie przyda hehe

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania