+ Nowy post
Strona 470 z 470 PierwszaPierwsza ... 370 420 460 468 469 470
Pokazuje wyniki od 4,691 do 4,700 z 4700

Temat: Bukmacherka

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Napoli całkiem dobry skład wystawiło jak na to wszystko co czytałem że wyjebane mają, kursy z 3,9 do 2,6 szybciutko spadły

@
    pan bug torg plz daj lyonowi strzelić z kontry czy coś
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : Wczoraj, 21:21

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

prosze zajebcie mnie
    3 minuty doliczone, 94 minuta, ostatni rożny meczu astana wyrównuje
    japierdole.PNG
    serio chuj mnie strzeli dziś

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lipsk
    AEK awans
    Sporting
    Zenit
    Pilzno (lub awans Pilzno)

potem
    Milan
    Atalanta BVB over 2.5
    Salzburg (tu też w sumei over może być)
    Bilbao

jazda
    Niezle typy gosciu, zwracaj mi 100zl

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

skurwysyny

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    8
    sebo92222 odnalazł swoje miejsce na świecie sebo92222 odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Postaw na X w spartaku i w 87 min brama no nie wierze, dzisiaj LE znowu trolluje... Co na LM wygrane to LE zabrała

PS. No już nie wspomnę, że jeden z kuponikow został zepsuty przez uwaga uwaga, OVER 8,5 roga salzburgo po 1,35...

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

mnie le dyma niesamowicie, ostatnio batshuchai w 93 bodajże władował na 3:2, dziś w 94 astana wyrównuje, triggered jak chuj

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga

Domyślny

Przynajmniej nikt wam nie strzela gola 2 sekundy po czasie nadal nie mogę się z tym pogodzić

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20
    Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niezle typy gosciu, zwracaj mi 100zl
    nie mam, sam przegrałem XDDDDDDD

Bilbao w sumie mnie oszukało i AEK, reszta izi

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

chciałeś powiedziec lipsk, aek, sporting, Atalanta BVB over 2.5 i bilbao

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz online
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony

Domyślny

wszystko w dupe, zlecilem wyplate na konto zanim przejebie to co wygralem bo zachce mi sie grac pewniaczki po wiekszych sumach

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Zakładki

Zasady postowania