Reklama
Strona 51 z 641 PierwszaPierwsza ... 41495051525361101151551 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 751 do 765 z 9613

Temat: Luźne rozmowy na siłce

  1. #751

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    tak
    u mnie git a co tam u ciebie slychac?? jak wakacje?

  2. #752
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,582
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    bardzo przyjemnie, dziekuje, odpoczalem fest, jedzenie dobre, wino dobre, chorwatki brzydkie, nie widzialem nikogo wiekszego takze polska sila!!!
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  3. Reklama
  4. #753
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A ja już wiem skąd Wy czerpaliście wiedze na temat treningów diety odżywiania i suplementacji. I ogólnie rzecz biorąc podzielam zdanie że nóz jest jebanym geniuszem.

    tutajgifgdziestarymenelikpuszczaokoijestpodpispozd rodlakumatych.gif

  5. #754

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie mam takie pytanko, a raczej dobrze byłoby jakby ktoś mnie utwierdził w słuszności tego co napiszę.
    Redukcja na bardzo niskiej ilości kcal (okolo 2k przy 80kg) będzie mniej efektywna i wolniejsza niż redukcja na przykładowo 2,7k kcal, z ewentualnie większą intensywnością?

    Zawsze miałem chore przekonanie, że jak zjem mniej to szybciej schudnę i tak wychodziło mi te 2k dziennie, głodu nie czułem, waga leciała do momentu, ale potem metabolizm tak zwalnial, ze do klopa chodzilem raz na 2-3 dni, na treningach po 3 cwiczeniach miałem dość, itd.

    Jest to prawda, ze na tak niskiej kalorycznosci organizm w koncu sie przyzwyczai do głodu i przestawi na jakis tryb "oszczedzania" i spadnie tempo palenia fatu? Czyli paradoksalnie jakbym jadł więcej, przy tym miał więcej energii na trening i trenował intensywniej to redukcja szla by sprawniej?

  6. #755
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,582
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    kiedy Wy sie nauczycie ze lepiej wpierdalac duzo i zapierdalac jak zwierze niz bac sie zmeczyc i glodowac
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  7. #756

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Byku a ile byś polecił kcal przy tych 80 kg wagi i fbw(knife) 3x tygodniowo + 2x interwały? Celem oczywiście redukcja.

  8. #757
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,582
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    a nie wiem ja redukuje przy 110 na 3k a elfis robi to samo na 4,5
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  9. #758
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    lepiej zaczynac z wyzszego pulapu i ucinac kalorie/aktywnosc anizeli glodzic sie od poczatku i pozniej dodawac chujemuje 8 sesji kardio w tygodniu


  10. #759
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    aha sprawdź to

    myślę że zaraz pojawi się odpowiedź

  11. #760
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pany tak szybko, czym mogę zastąpić 20 minut interwału 1 min/1 min ?
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  12. #761
    Avatar Elfis Przemo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    .
    Posty
    2,039
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a nie wiem ja redukuje przy 110 na 3k a elfis robi to samo na 4,5
    ja nie redukuje
    ja sie po prostu rozjebalem wewnetrznie : |
    Cytuj Puzzle napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cześć , przez długi okres zastanawiam się nad tatuażem z ważnymi dla mnie osobami może to dla was być smieszne ale chciałbym mieć na ciele OSTR-ego , JPII oraz mojeog brata uważacie , że wypada takie coś zrobić ?

    chciałbym zeby wygladał tak :
    Papież stoi i trzyma za rękę mojego brata który stoi po środku a po prawo ostry a nad nimi nasz orzeł

  13. #762
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Powiem wam, że podzielam zdanie byczka, który niedawno pisał, że w ogóle nie widział koksów nad morzem. Ja jestem właśnie po 2tyg wakacjach. Zwiedziłem sobie różne plaże, w tym moje lokalne tutaj i może z 5 dobrze zbudowanych ziomków widziałem. Tak to same brzuszki piwne, nolift, ludzie z piwnicy, rudzi i w ogóle takie standardy. Nawet nie byłem najgorszy w tłumie, a wy to w ogóle byście wzbudzali podziw :D

    Jaki z tego wniosek? Że albo wszyscy z profili fit, gym i ogólnie 100%alboNic gdzieś pojechali w nieznane mi miejsce, albo coś nie pykło im bardziej niż mi.

  14. #763

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam pytanie dotyczące fbw knife'a, które jakoś na początku tematu ktoś wrzucił. Na koniec artu napisane jest "Ciężarów dokładamy w treningu na 10 powtórzeń i na 5 powtórzeń. 15 powtórzeń to trening który ma być wykonywany na lekkich ciężarach. Trening zaczynamy z zaniżonych ciężarów, tak aby obecne ciężary na 5 powtórzeń osiągnąć dopiero w 4-5 tygodniu. "Załącznik 352505

    W takim wypadku najpierw mam sprawdzic maxa dla 10 powt i dla 5 powt i z tego odejmuje sobie po np. 15kg (jezeli chce sobie dorzucac po 3kg na tydzien)? I co z tym dniem na 15 powt? Caly czas ma byc to samo obciazenie, bez progresu? Czy progresowac tylko duzo wolniej? Te 15 powt. to mogloby byc np 60% maxa dla 5 powt ;d?

    Wiem, ze moze troche przekombinowuje, ale chyba jak jest rozbite na dni 5/10/15 to rozbicie tego ciezaru jest wazne, a nigdy nie bawilem sie w takie zonglowanie powtorzeniami. Zazwyczaj ustalalem sobie jakis plan i startowalem od ciezaru ''z glowy'' i tyle. Ten plan pewnie bedzie lepszy chociazby dlatego, ze jezeli zaczne od tych 15kg mniej niz wyznaczony max to bede mial miejsce na jakis progres xdd.

    Kolejne pytanie dotyczy rozgrzewki. Co polecacie? Jedna seria przed danym cwiczeniem bez obciazenia/z samym gryfem/z gownianym obciazeniem po np. 15-20 serii?

    Jeszcze chcialem sie zorientowac czy ktos z was cwiczy na czczo? Nie lubie cwiczyc po posilku i na redukcji nawet sie to sprawdzalo. Mysliscie, ze przy masie tez da rade? Po treningu moglbym wrzucic na szybko jakies wpc z bananem czy cos xd a z godzine pozniej normalny posilek. Ewentualnie okolo pol godziny przed treningiem tez jakies wpc z prostymi ww pewnie mogloby byc. Co sadzicie?

  15. #764
    Avatar durel
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    967
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ogólnie knife wrzucił niedawno uaktualnioną wersję tego treningu
    Trening A: (PONIEDZIAŁEK)

    Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
    Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
    Wyciskanie sztangielkami, leżąc 3 serie x 15 powtórzeń
    Podciąganie na drążku chwytem neutralnym 3 serie x 15 powtórzeń
    BARKI - 2 serie wg uznania (np. wyciskanie stojąc lub siedząc)
    BICEPS - 2 serie wg uznania (np. uginanie stojąc ze sztangą łamaną)
    TRICEPS - 2 serie wg uznania (np. wąskie pompki na poręczach, wyciskanie francuskie)
    ŁYDKI – 1 x 100 powtórzeń wspięć na palce

    Trening B: (ŚRODA)

    Wykroki ze sztangą lub przysiady bułgarskie 4 serie x 10 powt.
    Martwy ciąg ze sztangą 4 serie x 10 powt.
    Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 4 serie x 10 powt.
    Wyciskanie na barki, siedząc, do czoła 4 serie x 10 powt.
    Wiosłowanie jednorącz 4 serie x 10 powt.
    Podciąganie sztangi do mostka, ze zwisu (hang high pull) 2 x 10 powt.
    Wznosy ramion, przodem, bokiem i w opadzie 3 serie x 10 powt.

    TRENING A (PIĄTEK; to samo co w poniedziałek, z modyfikacją)

    Przysiad ze sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
    Podciąganie na drążku nachwytem 5 serii x 5 powtórzeń
    Wyciskanie sztangi leżąc 5 serii x 5 powtórzeń
    Wiosłowanie sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
    BARKI - 2 serie wg uznania (np. wyciskanie siedząc)
    BICEPS - 2 serie wg uznania (np. uginanie stojąc ze sztangielkami)
    TRICEPS - 2 serie wg uznania (np. dociskanie leżąc, wąsko)
    ŁYDKI – 1 x 100 powtórzeń wspięć na palce
    Co do progresji, głównie skupiasz się na progresji w 5x5 i 4x10 i tutaj warto przynajmniej orientacyjnie wiedzieć ile jesteś w stanie podnieść i na pierwszym treningu wziąć z tego te 80-90% (15 kg to dość sztywna wartość nie sądzisz? :D ). W 3x15 też progresujesz, jednak z racji tego że tych powtórzeń jest tyle będzie to dużo wolniejszy progres (np. co 3 treningi), w tym treningu ważna jest dokładna kontrola każdego powtórzenia i nauka poprawnej techniki. Co do ciężaru tutaj - zrobisz jeden trening rozpoznawczy, pokombinujesz z ciężarem i sam będziesz wiedział jaki ciężar tu podnosić, warto z początku mieć w ostatniej serii zapas tych 2-3 powtórzeń.

    1 seria na rozgrzewkę to może być mało, ja zazwyczaj główne ćwiczenia zaczynam od samego gryfu i powoli dokładam do serii roboczej, zazwyczaj z 2-4 serie wyjdą rozgrzewkowe w zależności od ćwiczenia. Przed izolacjami i pierdami już to można olać, bo cały organizm jest rozgrzany po głównych wielostawach.

    Co do ćwiczenia na czczo, ostatnio czytałem sporo artów od Knife'a i stanowczo odradza on wszelką aktywność (głównie siłownie/interwały) na czczo (a nawet rano z powodu podwyższonego poziomu kortyzolu), szczególnie jeżeli celem jest masa. Chociaż zależy to też kiedy i jaki jesz ostatni posiłek poprzedniego dnia.

  16. #765

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie widzialem tej nowej wersji, wielkie dzieki ;d Podlinkujesz? Korzystalem z jego starego arta i chyba go nie aktualizowal. Co do tych 15kg to wzialem to dlatego, bo knife pisal, zeby maxa osiagnac po 4-5tyg. a chcialem progresowac o 3kg na tydzien xd.

    Co do posilkow to moze zjem cos normalnego ze 2-3h przed treningiem. Zobacze jak bedzie mi sie cwiczyc, chociaz nie ukrywam ze samo wpc z jakims bananem pol godziny przed byloby najwygodniejsze xd.

    Ogolnie jakie teraz sa trendy co do rozkladu makro przy masie? Chce sprobowac delikatnego masowania, bo to moje pierwsze podejscie. Nie bedzie to jakas swinska masowka, mysle o 300-500kcal na plusie (endo here).

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9946
    Ostatni post: 08-04-2024, 13:08
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •