Reklama
Strona 501 z 641 PierwszaPierwsza ... 401451491499500501502503511551601 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,501 do 7,515 z 9614

Temat: Luźne rozmowy na siłce

  1. #7501

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    3/4 ludzi, ktorzy mowia, ze maja chujowa genetyke, nie nadaja sie do silowni, maja duzo gorzej niz ich koledzy, ktorzy chuja robia, a maja krate na brzuchu ma jeden, zasadniczy problem - nie trzymali michy dluzej niz tydzien, a nie wspomne juz o jakiejkolwiek progresji

    do kurwy nedzy, jedzac tak jak pan bog powiedzial naprawde ciezko cos spierdolic przy odrobinie zaangazowania na treningu.

    nikt nie kaze jesc 5x 50ryzu + 100 kury ed, nie jestesmy kulturystami, ale nie wbic jebanego bialka, ww i fatu to trzeba byc glupim conajmniej majac pod reka cala palete produktow spozywczych roznego pochodzenia. zyjemy w czasach gdzie wchodzisz do sklepu i bierzesz na co masz ochote i nie trzeba byc bogaczem. ja aktualnie nie wydaje wiecej niz 20zł na zarcie dziennie, a wazac 75kg nie mam problemu z wbijaniem 2,600 przy minimalnym nakladzie, pierdolone pol kilo miesa kosztuje 10zl, owsiane 2zl, twarog 2zl, 10 jajek za piontke, litosci XD

    duzo ludzi ma kurewsko smieszna maniere na treningu, ze przy zalozeniu 12/10/8/6 repsow na serie czy inne kurwa 8x4 zazwyczaj bierze hantel/sztange/kutasa i robi rzeczywiscie wymagana liczbe repsow, a jak widze jak macha, to moglby jeszcze kurwa 10 zrobic xD sam nalezalem do takiej grupy, myslalem, ze jestem zaangazowany, stoprocent albo nic, ale jak do chuja ma sie cos ruszyc, skoro pol zycia sie robi wznosy piontkami, a daloby rade wykonac to sama prace kurwa dychami.

    swojego czasu troche przemo mi przemowil do lba po delikatnym narkomaratonie i trzymajac miche bardzo w kratke (aktualnie czysty od 3 tygodni - chodzi o jedzenie) udalo mi sie wrocic do military pressa 55x8 (tak wiem kurwa, wiem), ale bylem takim wrakiem, ze 5 tyg temu, to 40kg mi wykrzywialo rece


    naprawde troche checi do chuja. jak juz ktos jest regularny rzeczywiscie i poswieca te 2h przez 3-4 dni w tygodniu, to jeszcze troche mozgu uzyc - to tak jak walic konia, ale sie nie spuscic

    __________


    z innej beczki - jest tutaj jakis fanatyk skakanki? ogolnie to mam teraz silownie skandalicznie blisko domu i w dnt lubie sobie poprzychodzic na rozciaganie i ostatnio zajawilem sie okropnie na skakanke - do tego stopnia, ze potrafie wziac sznura i napierdalac godzine. jezeli sie znajdzie jakis sportowy swir, ktory krecil cardio na skakance, to chetnie poslucham jak madrze to wykorzystac i jak najefektywniej skakac, co by fat sie palil tak jak bozia chce. ze tak powiem nie jestem na etapie majka tajsona, ale napierdalam z pelna swoboda, ze lina swiszczy i koszulka cala mokra
    Ostatnio zmieniony przez Tiwi : 08-08-2017, 18:35

  2. #7502
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Elfis Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    seba ho zrobimy unoszenie talerza na srodek klatki dobrze wchodzi ;]]
    Wyobraź sobie, że kazał mi to też robić. No ale spoko, to ja jestem debilem, mimo że pytałem tylko o potwierdzenie, że to jakiś debil jest.
    Także nie wiem, wam wszystkim to już serio na czytanie ze zrozumieniem padło, w sumie to od dawna tak było.

  3. Reklama
  4. #7503
    Avatar zaczajony
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    387
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo zatrzymywanie ciezaru 5cm nad klatka
    ale co, że źle? ja do samej klaty przy wiekszym ciężarze nie mogę opuszczać bo:
    a) nie robię prawie w ogóle mostka
    b) słaba mobilność i nie dość, że czuję dyskomfort, to trudności z wyciskaniem

    opuszczam nie za nisko, nie za wysoko, ale pół ruchów nie robię

  5. #7504
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mnie tez chuj strzela jak widze kogos kto robi ruch do polowy klaty albo w ogole nie dotyka, szczegolnie jak probuje sie popisac duzym ciezarem

  6. #7505

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj zaczajony napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale co, że źle? ja do samej klaty przy wiekszym ciężarze nie mogę opuszczać bo:
    a) nie robię prawie w ogóle mostka
    o huj xD
    zrzuc 20kg z patyka zatem i zobaczysz co sie stanie

  7. #7506
    Avatar Elfis Przemo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    .
    Posty
    2,039
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyobraź sobie, że kazał mi to też robić. No ale spoko, to ja jestem debilem, mimo że pytałem tylko o potwierdzenie, że to jakiś debil jest.
    Także nie wiem, wam wszystkim to już serio na czytanie ze zrozumieniem padło, w sumie to od dawna tak było.
    chodzi o to ze pytasz sie o rzeczy na poziomie 2*2, mimo ze wiekiem edukacji juz jestes w 2 gimnazjum, a nie pierwszej podstawowki
    nie bede pytal czy to rozumiesz bo linkowalem tyle razy rzeczy ktore wystarczylo przeczytac ze zrozumieniem zeby zrobic jakis progres, wiec mija sie to z celem

    Cytuj zaczajony napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale co, że źle? ja do samej klaty przy wiekszym ciężarze nie mogę opuszczać bo:
    a) nie robię prawie w ogóle mostka
    b) słaba mobilność i nie dość, że czuję dyskomfort, to trudności z wyciskaniem

    opuszczam nie za nisko, nie za wysoko, ale pół ruchów nie robię
    tak, zle

    a)naucz sie go robic
    b) znajdz przyczyne i postaraj sie pozbyc problemu?


    ludzie co wy odpierdalacie to sie w glowie nie miesci XDD


    generalnie to polecam zainteresowac sie osteopatia, wyzbylem/pozbylem/czesciowo/zmniejszylem tak wiele swoich dolegliwosci i problemow
    a jak ktos mysli, ze to kouczingowy szamanizm to najwidoczniej jeszcze nie mial tej przyjemnosci trafic do kogos kto sie na tym zna i postarac sie choc w malym stopniu zainteresowac czy doedukowac w tej dziedzinie(a chuj tam panie gadasz, pomasuj to przejdzie, w koncu zem zaplacil#haxigi)

    Cytuj Tiwi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z innej beczki - jest tutaj jakis fanatyk skakanki? ogolnie to mam teraz silownie skandalicznie blisko domu i w dnt lubie sobie poprzychodzic na rozciaganie i ostatnio zajawilem sie okropnie na skakanke - do tego stopnia, ze potrafie wziac sznura i napierdalac godzine. jezeli sie znajdzie jakis sportowy swir, ktory krecil cardio na skakance, to chetnie poslucham jak madrze to wykorzystac i jak najefektywniej skakac, co by fat sie palil tak jak bozia chce. ze tak powiem nie jestem na etapie majka tajsona, ale napierdalam z pelna swoboda, ze lina swiszczy i koszulka cala mokra

    odpowiedz od nie eksperta ale calkiem zyciowa brzmi
    rob tak jak ci wygodnie i zeby sie zajechac zgodnie z dana ochota czy samopoczuciem
    amen
    Ostatnio zmieniony przez Elfis Przemo : 08-08-2017, 19:02
    Cytuj Puzzle napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cześć , przez długi okres zastanawiam się nad tatuażem z ważnymi dla mnie osobami może to dla was być smieszne ale chciałbym mieć na ciele OSTR-ego , JPII oraz mojeog brata uważacie , że wypada takie coś zrobić ?

    chciałbym zeby wygladał tak :
    Papież stoi i trzyma za rękę mojego brata który stoi po środku a po prawo ostry a nad nimi nasz orzeł

  8. #7507
    Avatar Mezuren
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    BIAŁOGARD I KOSZALIN
    Wiek
    25
    Posty
    4,511
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dorwałem sprite i fantę 0 kcal. Zajebista sprawa, a mogę tego w chuj z anglii zaimportować. Może bym to opierdalał w polszy za 3/puszka, biznes roku.
    jest w polsce, ale jestem w szoku, ze ciezko dostepne.
    serio, teraz tyle rzeczy jest 'fit' itd, nie uwazam, zeby napoje zero sie zle sprzedawaly, a jednak caly chuj poza pepsi/cola w tych sklepach.
    byczek, w koszalinie gdzies sa w/w napoje? bo nawet w tesco w atrium nie ma. chyba, ze w makro
    Cytuj incb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >3 w nocy
    >śpisz sb
    >budzisz się bo hałasy
    >zza ściany slyszysz a znasz tom emotke :monkaS

  9. #7508
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w Rzeszowie są, mogę potwierdzić. Ale tak ogólnie nigdzie w sklepach nie widziałem innego napoju zero niż cola. Sprowadzę sobie ze 100 puszek dla siebie nawet na zapas ;p

  10. #7509
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w tesco jest nestea 0

  11. #7510
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny


    8:35 - no ale chuj, typ się już nie zna i pierdoli głupoty.

    @edit

    Teraz kurwa torg mi tłumaczy, w jaki sposób WL z zatrzymaniem kilka cm nad klatką, a położeniem jej na klacie ma wpływ na rozrost się środka klaty, który jest i tak jednym mieśniem. Gdyby był oddzielony wertykalnie od siebie to bym może w to uwierzył, ale raz że podział włókien jest horyzontalny, to dwa na środku z tego co wiem są przyczepy, a nie mięsień.



    Także teraz rozumiem powstanie nowa torg teoria w tym temacie?
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 08-08-2017, 19:59

  12. #7511

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    45
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Najlepsze picie zero to aloes zero <3

  13. #7512
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Elite Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w tesco jest nestea 0
    jak to prawda to dzisiaj robię zapasy ;p

  14. #7513
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Robił ktoś tutaj 6 weeks to superhero od Łysego?

  15. #7514

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tiwi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z innej beczki - jest tutaj jakis fanatyk skakanki? ogolnie to mam teraz silownie skandalicznie blisko domu i w dnt lubie sobie poprzychodzic na rozciaganie i ostatnio zajawilem sie okropnie na skakanke - do tego stopnia, ze potrafie wziac sznura i napierdalac godzine. jezeli sie znajdzie jakis sportowy swir, ktory krecil cardio na skakance, to chetnie poslucham jak madrze to wykorzystac i jak najefektywniej skakac, co by fat sie palil tak jak bozia chce. ze tak powiem nie jestem na etapie majka tajsona, ale napierdalam z pelna swoboda, ze lina swiszczy i koszulka cala mokra
    Ja robię skakankę 2-3rundy co treningi na boksie.

    Cytuj Elfis Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    seba ho zrobimy unoszenie talerza na srodek klatki dobrze wchodzi ;]]
    Środek klatki nie rośnie? Spróbuj tego!
    Co do Osteopatii jestem tym mega zajarany i to dużo moich pacjentów potwierdzi m.in byczek - żołądek, wątroba, powięzi omomomomomo

    Ech, a wystarczyło wziąć zwykły atlas do anatomii i wiemy jak działa klatka :/
    Piersiowy większy - przyczep końcowy jest na guzku większym k. ramiennej, przyczep końcowy jest na: obojczyku, mostku i u niektórych również na pochewce blaszki przedniej m. prostego brzucha ;v. Włókna idą jak widać na załączonym obrazku, czegoś takiego jak środek klaty NIE MA i każdy kto mówi o środku klaty jest niedouczonym kretynem.
    Kolejna rzecz, to tzw. biomechanika ruchu. Czemu zatrzymywanie sztangi 5cm nad klatką jest chujowe? Otóż obciążasz TYLKO barki, jako staw. Potem jest płacz, że nadgrzebieniowy boli, podłopatkowy boli, bark boli i ruszać nie idzie. Dopierdala się tak barki, że idzie się osrać co się wtedy dzieje. Zatrzymywanie jest tak samo kretyńskie jak OHP wąskim chwytem, high-pull wąskim chwytem, czy podciąganie na drążku wąskim chwytem(WĄSKIM W SENSIE RĘKA OBOK RĘKI, A NIE SZEROKOŚĆ BARKÓW). Aha, tak nawiasem nie ma też czegoś takiego jak góra klatki. A piersiowy mniejszy jest odpowiedzialny tylko za pociąganie obręczy barkowej doogonowo.
    Co do waszej genetyki, to nie chodzi o wbijanie towaru i mięsień wygląda w chuj. Tu chodzi o długość brzuśców mięśni, ścięgien, przyczepów, grubości kości i ich długości. Człowiek nie jest zbudowany z samych mięśni.
    btw. ogarniam też v-ce mistrzynię świata sportów sylwetkowych(chuj wie jaka katygoria) - Anię Nawrot. U niej m. obszerny boczny w jednej nodze jest krótszy niż drugi i musi specjalnie pozowanie pod to ogarniać, żeby zamaskować tę różnicę. Tak, tony wbijanego teścia nie pomagają ;)

  16. #7515
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Celesta Slayer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Włókna idą jak widać na załączonym obrazku, czegoś takiego jak środek klaty NIE MA i każdy kto mówi o środku klaty jest niedouczonym kretynem.
    No tak, ale mnie to trzeba zaraz gnoić, że co ja pierdole, cnie byczek?
    Wyszło na moje więc o chuj ochlapałeś monitor?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9946
    Ostatni post: 08-04-2024, 13:08
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •