Reklama
Strona 35 z 48 PierwszaPierwsza ... 25333435363745 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 511 do 525 z 710

Temat: [10.94]The OX Server.

  1. #511
    Avatar dright
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Płock
    Wiek
    32
    Posty
    1,582
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A właśnie miałem pisać posta czy ktoś coś wie więcej o starcie.
    imo całkowity reset to chyba najlepsze rozwiązanie.

  2. #512
    Avatar evelay
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Eisenach
    Posty
    3,623
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pokażcie wyniki ktoś bi ja konta nie mam a robić nie można

  3. Reklama
  4. #513
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj evelay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pokażcie wyniki ktoś bi ja konta nie mam a robić nie można

  5. #514

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    255
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Czyli to cos ma wystartowac jutro ?

  6. #515
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    O ktorej jutro start niby?

  7. #516
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    troche lipa bo dostalem od ziomka 400 coinów i teraz tego nie odzyskam pewnie :(

  8. #517
    Avatar Kolisz
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    910
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Dam serwerowi drugą szansę - głosowałem za całkowitym resetem.

    -------------

    Cytuj Hugga Bugga Boba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli to cos ma wystartowac jutro ?
    Tak zupełnie szczerze, nie rozumiem po co ty wchodzisz do tego tematu i piszesz tego typu posty:

    Cytuj Hugga Bugga Boba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    koniec otsa
    Cytuj Hugga Bugga Boba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No reason po prostu koniec otsa ...
    Cytuj Hugga Bugga Boba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak po mojemu to juz koniec otsa niestety nie ma gdzie grac :c
    Cytuj Hugga Bugga Boba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przyjebany ten serwer XD
    Serio? Napisz jeszcze kilka razy, że jest KONIEC OTSA.

    NIE NO NIE WINA OTSA OTS DOBRY MOZECIE GRAC SMIALO

  9. #518

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    dobrze ze nie bralem na powaznie grania na v1, wbilem tylko 60 lvl ale podobalo mi sie mimo tego ze nie mialem kasy na potki. sprobuje drugi raz bo godny polecenia

  10. #519

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    255
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Kolisz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dam serwerowi drugą szansę - głosowałem za całkowitym resetem.

    -------------



    Tak zupełnie szczerze, nie rozumiem po co ty wchodzisz do tego tematu i piszesz tego typu posty:









    Serio? Napisz jeszcze kilka razy, że jest KONIEC OTSA.

    NIE NO NIE WINA OTSA OTS DOBRY MOZECIE GRAC SMIALO
    Czy nie mialem racji? Pisze to dlatego zeby wkurwiac takie osoby jak Ty eheheh :D

  11. #520
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No nie wiem pepeszka ja na ox gralem tylko dlatego ze mieli w miare ogarniete moby (a nie ze bocisz 200 ekiem na frazzlemawach XDDD solo z gran ico i granow) No i loot byl taki jak na rl tibi x1.5. A na quarach w noc sie robi ~500k loota bez rashida i to glownie tylko dlatego ze gp zbierasz i zmieniasz na platyny czego na rl tibi sie nie robi...

    W momencie gdyby zrobili loot x2 albo x2.5 i ludzie wbiliby te 170lvle botujac wynosili by po 1kk w noc i to nie na glooth banditach a na quarach/hero/grimevale lol

    Placzesz o kase na wojne a nikt o nia na rl tibi nie daje jebania na nowym servie juz po 2-3 miesiacach od startu (1x exp!) Gdyby ten server postal tydzien na tym 1.5x loocie to jestem przekonany ze nagle okazaloby sie ze loot jest 100% perfect i super. Mowisz ze znalazlem quary ale to sa moby ktore sie zawsze na nowym servie na rl tibi bilo i nikt o to nie plakal >.>

    Team hunt na wyrmach? Taaak mielismy taki po 3 refillach zrezygnowalem lepiej mi bylo pojsc 130 eczkiem zarabiac kase na brimstone bugach a potem wastowac ja na sea lurajac po 5 bo exp byl taki sam a z sea sie zwracalo 90% suppli wiec powiem ci tyle wyjebane w team hunty przed grimevale/rosha/deepla/hive ;>

    No ale skad moze to znac ktos kto spedzil 3/4 swojej kariery botujac a reszte przepierdzielajac ccki kupione za tc/allegro w depo yala? (wlasnie opisalem 90% tibijskiej spolecznosci)

  12. #521
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i loot byl taki jak na rl tibi x1.5.
    Tak napisali w zapowiedzi ale nigdzie tego nie ma potwierdzonego szczegolnie ze nie mozna mowic ze loot jest 1,5 bo jest TAKI SAM jak na rl tibii (według niech i według statystyk, nie jest powiekszony tylko oni poprostu zakładają że na rl tibii jest tez 1,5 przez zboostowanie loota z niektorych potworow od czasow tibii 7.4) problem jest taki ze jak byl pierwszy rollback to joshwa na discordzie pisał że zwiększy loota na rekompensate tylko sam nie wie jaki teraz jest i trzeba poczekać 1h aż to ustawi xDDDDDDD

    Błagam cie kurwa nie porównuj OTSA z exp stage do rl tibii. Nikt nie daje jebania o kase na rl tibii? xD No na retro daja chyba jebanie skoro gp sa drozsze o 4x niz na innych serwerach (uwaga szok tajemnica - bo idzie wiecej gp na tym systemie pvp) no i nie porównuj wojen po 3-4 miesiącach na rl tibii do startu otsa z exp stagem który ma (czysto teoretycznie bo nie jest to potwierdzone przez nikogo) taki sam loot jak na rl. Na rl nie wbijaja ci 130 lvli przez pierwsza noc na expie x30 xD Jako że exp jest przyspieszony (mimo że do tego 150-200 lvla ale jednak) to ten loot też odrobine powinien być przyspieszony, nie mówię że odkryłeś quary jako pierwszy w tibijce XD tylko to że ci sypało tak z quar to nic nie znaczy, moze miales jedna nocke szczesliwa moze oni akurat zboostowali quary przez przypadek zbyt dobrze (bo nie ustawiali podobno w pliku ze caly 1,5 i chuj tylko rare itemki itp wedlug statystyk). Tak wiem że zbiera sie creature itemki i gp i z tego jest tez duza kasa (swoją drogą mógłby tego yasira chociaz raz recznie dodac xD bo sie world change bugowały przez te crashe/resety i ciagle ten jeden byl od startu serwera xD)

    No i jest tu inny problem który mam, może nawet by pasował ten loot który jest obecnie ustawiony gdyby nie było potionów/run za tibia coiny wtedy by były równe szanse dla kazdego a tak donejterzy robią CZYSTY profit gdzie ludzie ktorzy obkupuja sie za gp robią może połowe tego bo połowa pokrywa supple. Poprostu staram się tutaj wytłumaczyć że loot nie jest adekwatny do expa jaki jest na tym serwerze i nie chce super niesamowitego boosta tylko o 0,5-1.
    Nie chce sie tutaj spinac tylko poprostu próbuje tutaj to w jakis sposób normalnie uargumentować a nie tak jak ty wjezdzasz w randomowy temat oxa "hehe cwele skonczcie płakać ja se zrobiłem 500k przez nocke loot jest zajebioza igielka nie wina otsa mozecie grac smialo"

  13. #522
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mi się w sumie taki lootrate podoba, ale ja wróciłem do tibijki po odczucia rpg (XD), tak więc hunty w 4 osoby to jest TEN klimat, a wlasnie wtedy ci "casualowi" gracze mają szansę coś zarobić na huntach :D. Tak więc przez taki loot, wspólne hunty są niejako wymuszone. No i lubię zabijać boty, tak więc zawsze 2 fragi dziennie robiłem i jakiś hajs za free z tego był :D
    Gdybym na takim serwie grał 6 lat temu gdy grałem tylko po to, żeby uczestniczyć w warach, to pewnie patrzyłbym na to trochę inaczej.

    ///
    jesli jutro server ma znowu wystartować, to jednak przydałoby się jakiekolwiek info od nich. Trochę niepoważni są
    Ostatnio zmieniony przez Shooterq : 26-06-2016, 21:46
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  14. #523
    Avatar dright
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Płock
    Wiek
    32
    Posty
    1,582
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Team hunt na wyrmach? Taaak mielismy taki po 3 refillach zrezygnowalem lepiej mi bylo pojsc 130 eczkiem zarabiac kase na brimstone bugach a potem wastowac ja na sea lurajac po 5 bo exp byl taki sam a z sea sie zwracalo 90% suppli wiec powiem ci tyle wyjebane w team hunty przed grimevale/rosha/deepla/hive ;>
    Niektórzy wbijają na otsa pograć sobie ze znajomymi po prostu. Dlatego też nie narzekam jakoś specjalnie, ale co do tego loota to jednak jest z nim coś nie tak. Tyle w temacie z mojej strony.

  15. #524

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    255
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    No tak zawsze trzeba na cos narzekać normalna sprawa xD

  16. #525
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No wlasnie taki loot jest z quar zawsze tak samo z csow, lc, souleaterow itp gdzie na rl tibi sie nie zbiera gp a sie jest na + a tutaj zbierasz gp z ktorych masz dodatkowo 30k na plus takim 100 lvlem czyli z gp samych za supple sie zwraca ale ciezko to zrozumiec ze zboostowanie loota bardziej niz 2x wzgledem rl tibi ze zmiana gp na platynki daje ci 100k/refill czystego profitu 100sorkiem na gowno mobie gdzie bocisz full afk /o\

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 15-08-2020, 10:01
  2. Road to Shinigami | Bleach Anime Server | BR PROXY
    Przez rafaeru w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 27-01-2020, 16:35
  3. Test server
    Przez Hadorek w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 111
    Ostatni post: 11-12-2006, 20:00
  4. Publiczny test server
    Przez bikstopa w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 352
    Ostatni post: 12-12-2005, 18:43
  5. Test server otwarty
    Przez bikstopa w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 03-12-2005, 12:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •