Reklama
Strona 2 z 93 PierwszaPierwsza 12341252 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 1395

Temat: [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)

  1. #16

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    skad mamy pewnosc ze to oryginalna CT z przed tylu lat a nie jakas podrobka ktora twierdzi ze jest oryginalem/ :)?

    edit

    z 30 charami stworzonymi raczej nie wroze powodzenia.,.
    Ostatnio zmieniony przez thebattlestar : 03-06-2016, 18:30

  2. #17
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skad mamy pewnosc ze to oryginalna CT z przed tylu lat a nie jakas podrobka ktora twierdzi ze jest oryginalem/ :)?

    edit

    z 30 charami stworzonymi raczej nie wroze powodzenia.,.
    Bez dobrego pijaru ciężko zrobić dobry serwer, pliki to nie wszystko, niektórzy o tym nie wiedzą.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Gintaru
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    53
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skad mamy pewnosc ze to oryginalna CT z przed tylu lat a nie jakas podrobka ktora twierdzi ze jest oryginalem/ :)?

    edit

    z 30 charami stworzonymi raczej nie wroze powodzenia.,.
    Definitywnie na 9 dni przed startem z taką ilością założonych acc server będzie failem. Radzę administracji porzucić projekt spakować mandżur i za bramę kappa
    Nostradamus aka Wróżbita Maciej to Ty??

  5. #19

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Gintaru napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Definitywnie na 9 dni przed startem z taką ilością założonych acc server będzie failem. Radzę administracji porzucić projekt spakować mandżur i za bramę kappa
    Nostradamus aka Wróżbita Maciej to Ty??
    spoko 9 dni, zobaczymy. post byl dodany prawie tydzien temu

  6. #20
    Avatar Angar CT
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Lubieczasemczastracic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bez dobrego pijaru ciężko zrobić dobry serwer, pliki to nie wszystko, niektórzy o tym nie wiedzą.
    Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie przykładam dużej wagi do szeroko pojętego marketingu.
    Nasza kampania reklamowa zacznie się kilka dni przed startem serwera. Użyłem słowa kampania świadomie, nie mam na myśli kilku tematów na forach czy jednego banera na otservlist.

  7. #21
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Może napiszcie do administracji torga to dostaniecie dział tak samo jak Amber





  8. #22
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Angar CT napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie przykładam dużej wagi do szeroko pojętego marketingu.
    Nasza kampania reklamowa zacznie się kilka dni przed startem serwera. Użyłem słowa kampania świadomie, nie mam na myśli kilku tematów na forach czy jednego banera na otservlist.
    Stary, zrozum. Bez walenia w chuja i kręcenia hajpu nie wypromujesz serwera takiego, jakich były miliony (mimo, że macie lepsze pliki). Przez "pijar" rozumiem tworzenie charów samemu (fejkowe liczby) i zghostowanie serwera, inaczej w tych czasach nie znajdziesz graczy. Tu po prostu liczą się liczby i to o wiele bardziej niż prawilne pliki, to one napędzają wszystko. W obecnym stadium zaryzykowałbym stwierdzenie, że przyjdzie trochę graczy, w większości stara gwardia, pobiją się trochę (o ile wejdą random nuby ofc) i przestaną grać +odpierdolą jakąś inbę, a potem odejdą i nuby. Serio, bez oszukiwania nie zainteresujesz aż tylu osób. W sumie robiłbyś to w dobrej wierze.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  9. #23

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    classictibia piekny serwer gralem tam biala moc here , serwer gdzie gralo nieraz po 10 osob pozniej 50-70, klimat i marka sam tworca ip changera xD nawiazuja napewno zagram !!! thore odpuszcz sobie nawet

  10. #24

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    242
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj mondero napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    będą taski na tym otsie?
    bump

  11. #25

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    z tego co wnioskuje to nie. czyste 74

  12. #26

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    268
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    co jest kur.. jeszcze nie ruszyło a już jest jakiś bug? załorzyłem acc dostalem link weryfikacyjny odpaliłem i pisze mi że nie mam konta, (chce założyć konto to zarówno e-amil jak i numer konta są już używane),

    UP
    i co za mentalna spierdolina dojebała takie z dupy Captcha image verification, nic na tym kurestwie nie widac. rerollowałem 20 razy i itak pisze ze "Captcha image verification was submitted wrong."

    UPdate 2

    Drugie konto założyłem i śmiga.
    Ostatnio zmieniony przez zarzadca : 04-06-2016, 13:14

  13. #27

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    242
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Lubieczasemczastracic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stary, zrozum. Bez walenia w chuja i kręcenia hajpu nie wypromujesz serwera takiego, jakich były miliony (mimo, że macie lepsze pliki). Przez "pijar" rozumiem tworzenie charów samemu (fejkowe liczby) i zghostowanie serwera, inaczej w tych czasach nie znajdziesz graczy. Tu po prostu liczą się liczby i to o wiele bardziej niż prawilne pliki, to one napędzają wszystko. W obecnym stadium zaryzykowałbym stwierdzenie, że przyjdzie trochę graczy, w większości stara gwardia, pobiją się trochę (o ile wejdą random nuby ofc) i przestaną grać +odpierdolą jakąś inbę, a potem odejdą i nuby. Serio, bez oszukiwania nie zainteresujesz aż tylu osób. W sumie robiłbyś to w dobrej wierze.
    w marcu (?) był ots 7.72 realOTS z GM Extazya która robiła niezłe maniany (nie umiała zedytować fragsystemu bo pliki cipsoft uneditable rzekomo, pacc tune musiałeś wysyłać GMowi do thais parcelem żeby Ci aktywował etc), pliki otsa były zajebiste ale właśnie zjebał GM. Jeżeli tutaj GMowie się przyłożą, bd aktywni to bdzie dobry ots i ludzie tak szybko nie odejdą na x2 expie ^.-

  14. #28

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    268
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    czy będzie tu item dający pacc? czy pacc kupuje się tylko przez stronę na konkretne konto?

  15. #29

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Chciałbym aby wam się powiodło , ale po waszym zaangażowaniu i odpowiadaniu na pytania śmiem twierdzić że to będzie porażka.

    Na taki serwer to trzeba mieć mnóstwo czasu , jak wyjdzie jakiś poważniejszy bug , a wy się nim zainteresujecie po 2 dniach , to serwer będzie świecił pustkami.

    Szczerze wątpię że to orginalny serwer z innym adresem strony , ale niech wam będzie , dam kredyt zaufania.

    Nie róbcie , tylko tych unowocześnień tasków i tego całego syfu powodzenia.

  16. #30
    Avatar Wandam
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Elbląg
    Posty
    273
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bagnet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chciałbym aby wam się powiodło , ale po waszym zaangażowaniu i odpowiadaniu na pytania śmiem twierdzić że to będzie porażka.
    Generalnie może to i lepiej, ze tutaj nie zaglądają tutaj często. Torg ostatnimi czasy raczej "niszczy" serwery a nie im pomaga

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-01-2022, 20:47
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-02-2021, 13:17
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-05-2020, 00:01
  4. Burmourne Evolution 10.82 - START NIEDZIELA 29/11 18:00 CET (GMT+2)
    Przez Bialy the Yakuza w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-11-2015, 18:12
  5. [FRANCE] RealTibia 7.4 - HIGHRATE - Start 28th July - 6pm (GMT+2)
    Przez RealTibia74 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-07-2015, 22:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •