Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: KONTO 30 LVL / EUNE / PLATYNA 2 / 10 stron na runy! / 129 postaci - sprawdź!

  1. #1
    Avatar Zaczarowany
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    693
    Siła reputacji
    10

    Domyślny KONTO 30 LVL / EUNE / PLATYNA 2 / 10 stron na runy! / 129 postaci - sprawdź!

    /Sprzedane
    Ostatnio zmieniony przez Zaczarowany : 29-05-2016, 16:40

  2. #2
    Avatar Zaczarowany
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    693
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    f5

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Kupie. Piszę aby był dowód :]


    @ Kupione proszę o zachowanie gdzieś w archiwum
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 29-05-2016, 16:43
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #4
    Avatar Zaczarowany
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    693
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kupie. Piszę aby był dowód :]
    Jak postanowił tak zrobił, ziomeczek kupił i można zamknąć temat, dzięki :)

  6. #5
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @Zaczarowany ;

    Zostałem prawdopodobnie oszukany przy zakupie konta, konto nie było własnością tego kto go sprzedawał. Teraz to wyszło gdy Suuport Riota potrzebuję informacji aby przenieść mi wszystko na nowe kongo... zadają pytania na które zaczarowany nie wie jak odpowiedzieć, skoro konto jest jego, niech napisze gdzie było założone i na jakiego e-maila gdzie na PW podałem mu 60% tego E-maila, miasta w którym zakładał konto chyba nie muszę mu sugerować.... Riot czeka na te info już tydzień a ten odczytuje PW i pierdoli wszystko... Podasz informacje albo odkupuj RP które chcą mi przenieść. Nie będę już drążyć tematu że pisał mi na PW że konto nie było banowane a było, wyszło to jak wleciał na konto ban od razu Permanentny, więc już na wstępie zostałem oszukany.. Ale nie chce tego jakoś teraz wypominać, potrzebuję tylko kilku informacji o koncie, pytałem na PW z 5 razy i w huja leci że nic nie wie i nie pamięta... najbardziej mnie rozśmieszyło jak napisał " a co jeśli konto nie było założone w mieście" :) Pewnie na Pustyni zakładane... Nie twoje konto to nie trzeba było sprzedawać.
    od 18.09.2016 czekam na jakieś konkretne PW


    @Radgos ; @Andela ; @Rafix ;
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 29-09-2016, 17:23
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #6
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Codziennie wchodzi i w huju ma dalej:

    Ostatnia Aktywność Dziś 21:33



    02.10.2016 -Dziś 21:19
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 02-10-2016, 21:41
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  8. #7
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ile ma czasu na napisanie cokolwiek?

    @Zaczarowany ;
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 02-10-2016, 14:17
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #8
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Przede wszystkim jesli sprawa na nabrać jakiegokolwiek toku, to przedstaw swoje dowody do oskarżeń. Poki co nie ma tu jakich podjąć działań, bo to tylko gadanie. Skriny, dowody, a potem kary.
    @Zaczarowany ; polecam odnieść sie do tematu, bo siedzenie cicho tez nie działa na Twoja korzyść
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

  10. #9
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ale co mam dać ss z PW z rozmowy z nim? Jak w ogóle się zainteresuje tematem to nie ma sprawy.... pisałem mu na PW kilka razy. Zadałem te same pytania co RIOT i odpowiedzi brak. Sprzedał nie swoje konto i tyle w temacie. Sam nie zamierza nawet się wypowiedzieć.

    Nie mam dowodów że sprzedał nie swoje konto, ale skoro nie ma pojęcia o koncie NIC to chyba jest jednoznaczne z tym... Riot zadaje podstawowe pytania, wszystkie mu wysłałem. Nie pytają o pin z 1999 tylko podstawowe pytanie....
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 07-10-2016, 19:56
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  11. #10
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    bump.....
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #11
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Czy moderacja coś z tym zrobi? Czy w huju wszyscy mają? Typ wchodzi na forum codziennie nawet nie odpisze. Jakiś jednany oszust.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  13. #12
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    napisz temat w "o serwisie" tam szybciej sie ktos zainteresuje.

  14. #13
    Avatar Zaczarowany
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    693
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Radgos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przede wszystkim jesli sprawa na nabrać jakiegokolwiek toku, to przedstaw swoje dowody do oskarżeń. Poki co nie ma tu jakich podjąć działań, bo to tylko gadanie. Skriny, dowody, a potem kary.
    @Zaczarowany ; polecam odnieść sie do tematu, bo siedzenie cicho tez nie działa na Twoja korzyść
    Wiesz co? Szczerze to nawet nie chce tego komentować.. Zbanował konto, a teraz szuka winnych, ehh...

  15. #14
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @urlak - Dlatego mowie, ze oczekuje konkretów. Dowody, skriny, cokolwiek co świadczy o oszustwie.
    Jesli nie ma nic z tych rzeczy, to żadnych działań nie podejmuje. Nie bawimy sie w ściganie z urzędu. Jesli zadałeś mu pytanie dotyczące konta i nic sie nie dzieje, a uważasz ze powinno - wrzuć to. Załóż temat w "o serwisie". Przypadków było milion, mozesz czerpać wzorce z przeszłości jak je znajdziesz. Na jakiej zasadzie mam tu za kogokolwiek rozwiązywać konflikt? Oczekujesz, ze z rękawa zaczniemy sypać banami, a moze bawić sie w detektywów? Kadra jest ławnikiem, nie strona konfliktu.

    Stawiasz oskarżenie - dowiedź winy. Tak działa prawo, nie odwrotnie. W jaki sposób to zrobisz - Twoj interes

    @zaczarowany - bądź świadom, ze nie mozesz tego potem totalnie olać

    #zamykam. Dalsza dyskusja w O serwisie
    Ostatnio zmieniony przez Radgos : 12-10-2016, 23:52
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-10-2017, 12:35
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-02-2016, 17:02
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 01-02-2015, 22:00
  4. Sprzedam Konto LOL EUNE 60 Championów 11 Stron na runy
    Przez szymek997 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 24-01-2015, 12:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •