Reklama
Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 110

Temat: witam mam takie pytanko na temat polski

  1. #1
    konto usunięte

    Domyślny witam mam takie pytanko na temat polski

    na huj w ogóle ludzie wykształceni obrotni itp zostają w polsce skoro tutaj nawet jak zarabiasz 6500zł netto czyli więcej niż 80% polaków to twoja pensja ma taką samą siłę nabywczą jak pensja kasjera w aldim w niemczech?

  2. #2
    Boruciarz

    Domyślny

    Wykształcony nie równa się 'obrotny'. Nie znają języków / krępują komunikować w innym niż ojczysty bo wydaje im się, że robią to źle, trzymają ich tu rodziny, układy, albo są gamoniami. To wcale nie jest trudne.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    za 1500 euro w Niemczech nie wyżyjesz tak jak za 6500 zł w Polsce kolego

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za 1500 euro w Niemczech nie wyżyjesz tak jak za 6500 zł w Polsce kolego
    wiem że nie bo mieszkam w niemczech, ale zarabiając już 2000 euro które bez problemu dostanie każdy kto nie jest debilem bez szkoły przyjeżdżającym zbierać truskawki możesz kurwa żyć tak samo jak człowiek po 8 latach studiowania i 10 latach doświadczenia zawodowego w polsce zarabiający 6000zł

  6. #5
    Avatar Wielkie Zło
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    819
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem że nie bo mieszkam w niemczech, ale zarabiając już 2000 euro które bez problemu dostanie każdy kto nie jest debilem bez szkoły przyjeżdżającym zbierać truskawki możesz kurwa żyć tak samo jak człowiek po 8 latach studiowania i 10 latach doświadczenia zawodowego w polsce zarabiający 6000zł
    Odważne założenie. Może jakieś potwierdzenie tej awangardowej tezy?
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys jak bylem gowniarz, jakies 11lat mialem to na quo vadis nie chcieli mnie wpuscic ale bylem z kumplem i jego ojcem wiec zagadal i weszlismy (w scenach hard mielismy oczy zakrywac.. ALE BYLEM TAKI SZALONY, ZE TEGO NIE ROBILEM :])
    Programiści Torga łączcie się! Zapraszamy:
    http://webchat.freenode.net/
    kanal: #torgdevs

  7. #6
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    dochodzą kwestie czysto rozwojowe, ja np. wolałbym pracować w porządnej firmie w Polsce, która mnie w jakiś sposób rozwija za 6000 zł niż w Niemczech jako wulkanizator za 2000 euro
    a nie oszukujmy się, dużo osób na pracę rozwojową w Niemczech papierów po prostu nie ma. gdzie pracujesz?

  8. #7
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Są po prostu przywiązani do Polski. Część widzi że w Niemczech źle siędzieje. No i nie wszyscy żyją tylko pięniądzem.

  9. #8
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,700
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dochodzą kwestie czysto rozwojowe, ja np. wolałbym pracować w porządnej firmie w Polsce, która mnie w jakiś sposób rozwija za 6000 zł niż w Niemczech jako wulkanizator za 2000 euro
    w jaki sposób Cie rozwija? mówisz o pracy w jakims korpo guwnie po 8-12h, gdzie użerasz sie z z banda pseudointeligentów po 'juniwersi of łorszoł", robiac dzien w dzien jakies smieci ktory zalecił ci twoj pracodawca z korei. polowe guwnowyplaty tracisz na jakies dalsze studia, kursy, certyfikaty bo bez tego cale zycie bedziesz junior xxx za smiec nie pieniadze. a w tej samej chwili jakis imigrant albańczyk przyjął się do takiej firmy jak twoja tylko, ze w niemieckiej filii jako magazynier. bez szkoly, wiedzy, umiejetnosci ze slabym niemieckkim i kwota na nasze konta przychodzi taka sama, tylko mi w pln a jemu w euro

    skonczylem w tym roku pwr, wiec wiem co pisze. sam sie zastanawiam czy tutaj praca ma jakis sens i nie emigrowac jako szczur gdzies w swiat, papier zawsze jest mozna wrocic.

    Cytuj Comxaa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo zarabiając 6,5 koła mogę się śmiać robakom polakom tutej w PL, a zarabiając te 1,5k euro w niemczech na kasie w aldim to byłbym takim samym robakiem jak te robaki z polski co wyjechały zarabiać na truskawkach u niemiaszków
    tylko, ze zanim tutaj zaczniesz zarabiać 6.5k (o ile w ogóle zarobisz) to będziesz miał dużo wiosen na karku, z czym pewnie się wiąże jakas krecha na mieszkanie, dom bo sory, z pierwszych wyplat po studiach to mozesz bielizne kupic a nie odkładać na cokolwiek. a taki robak z niemczech co miesiac bez problemu moze odlożyć z 1keuro. ty po czasie ~4lat po studiach awansowales w korpoguwnie i zarabiasz jakas srednią krajową a taki typek ma juz siano na dom w średnim mieście. a ty sie stanwaiasz ktory bank udzieli ci nakorzystniejszego kredytu na 20lat xd i kto jest smiecio-niewolnikiem?
    Ostatnio zmieniony przez termere : 27-05-2016, 00:40

  10. #9
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na huj w ogóle ludzie wykształceni obrotni itp zostają w polsce skoro tutaj nawet jak zarabiasz 6500zł netto czyli więcej niż 80% polaków to twoja pensja ma taką samą siłę nabywczą jak pensja kasjera w aldim w niemczech?
    bo zarabiając 6,5 koła mogę się śmiać robakom polakom tutej w PL, a zarabiając te 1,5k euro w niemczech na kasie w aldim to byłbym takim samym robakiem jak te robaki z polski co wyjechały zarabiać na truskawkach u niemiaszków

  11. #10
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w jaki sposób Cie rozwija? mówisz o pracy w jakims korpo guwnie po 8-12h, gdzie użerasz sie z z banda pseudointeligentów po 'juniwersi of łorszoł", robiac dzien w dzien jakies smieci ktory zalecił ci twoj pracodawca z korei. polowe guwnowyplaty tracisz na jakies dalsze studia, kursy, certyfikaty bo bez tego cale zycie bedziesz junior xxx za smiec nie pieniadze. a w tej samej chwili jakis imigrant albańczyk przyjął się do takiej firmy jak twoja tylko, ze w niemieckiej filii jako magazynier. bez szkoly, wiedzy, umiejetnosci ze slabym niemieckkim i kwota na nasze konta przychodzi taka sama, tylko mi w pln a jemu w euro

    skonczylem w tym roku pwr, wiec wiem co pisze. sam sie zastanawiam czy tutaj praca ma jakis sens i nie emigrowac jako szczur gdzies w swiat, papier zawsze jest mozna wrocic.



    tylko, ze zanim tutaj zaczniesz zarabiać 6.5k (o ile w ogóle zarobisz) to będziesz miał dużo wiosen na karku, z czym pewnie się wiąże jakas krecha na mieszkanie, dom bo sory, z pierwszych wyplat po studiach to mozesz bielizne kupic a nie odkładać na cokolwiek. a taki robak z niemczech co miesiac bez problemu moze odlożyć z 1keuro. ty po czasie ~4lat po studiach awansowales w korpoguwnie i zarabiasz jakas srednią krajową a taki typek ma juz siano na dom w średnim mieście. a ty sie stanwaiasz ktory bank udzieli ci nakorzystniejszego kredytu na 20lat xd i kto jest smiecio-niewolnikiem?
    bardzo ładnie napisane podpisuje się i szanuje



    pierdole p*lske
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-05-2016, 01:10

  12. #11

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    mnie bardziej nurtuje pytanie: czy Angela Merkel pośrednio wypędzając Polaków z własnego kraju realizuje politykę poszerzenia przestrzeni życiowej dla „niemieckiej rasy panów”?
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  13. #12

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    na huj w ogóle ludzie wykształceni obrotni itp zostają w polsce skoro tutaj nawet jak zarabiasz 6500zł netto czyli więcej niż 80% polaków to twoja pensja ma taką samą siłę nabywczą jak pensja kasjera w aldim w niemczech?
    kasa to nie wszystko "zią"
    ostatnio spotkałem Belga, który chce przyjechać żyć w Polsce, także face it :]

  14. #13
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ostatnio spotkałem Belga, który chce przyjechać żyć w Polsce, także face it :]
    bo w swoim kraju zarobil tyle, ze w Polsce moze zyc jako miliarder?xD
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  15. #14
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Slyad napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo w swoim kraju zarobil tyle, ze w Polsce moze zyc jako miliarder?xD
    Stary mojej ex jako Szwajcar przyjechał do polszy jakieś 20 lat temu? I nadal za jakies swoje projekty dla samolotów dostaje tyle siana, że ma 2 domy w Polsce, jeden a Mokotowie w warszawie a drugi na Mazurach i w kurwe ziemi i pierdoli wszystkich i wszystko od lat i siedzi sobie na Mazurach i utrzymuje żonę i córkę w wwie w domu 1k m2. Tacy ludzie przyjeżdżaja do tego kraju, bo za hajc który tam mają z jakichś projektów gdzie hajc im spływa regularnie mogą żyć jak milionerzy i jebac wszystko.
    W innym wypadku nikt się tu nie pcha.
    Ostatnio zmieniony przez Egi : 27-05-2016, 11:29

  16. #15

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Slyad napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo w swoim kraju zarobil tyle, ze w Polsce moze zyc jako miliarder?xD
    nie, nie przyjeżdża tu z nastawieniem że będzie żył jak król, tylko normalnie szuka roboty i tyle, tzn w belgii pracuje ale do pl woli się przenieść, a z tego co wiem nie jest dziany że będzie żył tak jak powiedziałeś

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. takie pytanko
    Przez Maskot w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 24-05-2020, 00:12
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 08-10-2015, 11:47
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 12-01-2013, 22:00

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •