Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Nie można otworzyć Capture Device, problem z monitorem.

  1. #1
    Avatar Holczan
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kozienice
    Wiek
    31
    Posty
    645
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Nie można otworzyć Capture Device, problem z monitorem.

    Witam, mam kolejne 2 problemy.

    1. Kupiłem sobie nowe sluchawki na usb wszystko pięknie grało aż do dziś, jest dzwięk, wszedłem na tsa nie działa mikrofon wchodzę w ustawienia biorę test i wyskakuje błą Nie mozna otworzyc narzedzia capture device. Nie wiem od czego i dlaczego moglo sie tak stac. W menadzerze wszystko spoko, jeszcze wczoraj wszystko gralo ...


    2. Przyszedł nowy monitor, i nie mam opcji żeby go podłączyć w ogóle go nie czyta pc, bo monitor działa. Próbowałem pod hdmi i ten tradycyjny dv cos tam chyba ;p (taki niebieski tradycyjny xd)

    Jakieś propozycję ?
    @Przemo
    Ostatnio zmieniony przez Holczan : 26-05-2016, 00:21

  2. #2

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    1. Nie mam pojęcia. Sprawdzałeś słuchawki na innym kompie/źródle?

    2. Ale jak nie czyta? Podłączasz pod kartę(a nie zintegrowany układ przez wyjscie w płycie głównej) i nie ma prawa nie czytać skoro mówisz, że monitor działa. Ustaw tylko źródło w menu monitora(może źle zgaduje przy autoselect) i w samym windowsie, który z monitorów ma być głównym.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Holczan
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kozienice
    Wiek
    31
    Posty
    645
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Nie mam pojęcia. Sprawdzałeś słuchawki na innym kompie/źródle?

    2. Ale jak nie czyta? Podłączasz pod kartę(a nie zintegrowany układ przez wyjscie w płycie głównej) i nie ma prawa nie czytać skoro mówisz, że monitor działa. Ustaw tylko źródło w menu monitora(może źle zgaduje przy autoselect) i w samym windowsie, który z monitorów ma być głównym.
    Dobra, zrobiłem jak powiedziałeś i podłączyłem pod kartę pod hdmi i działa. Dzięki po raz setny.

    Co do pierwszego problemu, sprawdzałem na laptopie laski i odrazu jak podpiałem pod usb to i mikrofon i słuchawki ładnie śmigają. A tutaj jest problem :( Najgorsze jest to że tak z dupy się to zrobiło bo jeszcze wczoraj działało. Co mogę zrobić?
    @Sprawdziłem pare rzeczy. Ogólnie są to słuchawki Steelseries 650 siberie, mają swoją taka kartę dźwiękową zewnętrzną z systemem dolby czy coś 7.1.
    Jeszcze wczoraj na tej karcie wszystko działało. Dziś już nie. Podłączyłem przejściówką bezpośrednio na jacki w budzie i normalnie wszystko działa(karta zew była odczepiona wtedy). Pytanie, może się coś gryzie? Ta moja karta dźwiękowa z tą zewnętrzną od steelseries?? Jak to mogę rozwiązać?

    @Przemo
    Ostatnio zmieniony przez Holczan : 26-05-2016, 03:03

  5. #4

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Co do słuchawek - wygląda na problem z software skoro u dziewczyny działa. Tak czy siak spróbuj je podłączyć do innego portu USB w swoim komputerze(najlepiej z tyłu). Jak nie to będziemy kombinować dalej.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  6. #5
    Avatar Holczan
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kozienice
    Wiek
    31
    Posty
    645
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do słuchawek - wygląda na problem z software skoro u dziewczyny działa. Tak czy siak spróbuj je podłączyć do innego portu USB w swoim komputerze(najlepiej z tyłu). Jak nie to będziemy kombinować dalej.
    Próbowałem do każdego portu ;/ i przez tą kartę dźwiękową mikrofon nie działa. Słuchawki działaja normalnie ale mikro nie...
    @Przemo

  7. #6

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ogólnie nie mam żadnych Siberii pod ręką teraz. Z gamingowych tylko stare 3h i Fatal1ty, więc będziemy trochę po omacku próbować.

    1. Masz już nowy komputer?
    2. Podaj model płyty głównej, zakładam, że operujemy(prócz tej w słuchawkach) na zintegrowanej karcie dźwiękowej?
    3. Próbowałeś wyłączyć i włączyć urządzenie przez menadżer urządzeń(I same słuchawki i kartę zew. o ile ją wykrywa[obojętnie pod jaką nazwą])? To samo z odinstalowaniem go i wszelakich jego sterowników i ponowną instalacją?
    4. Co pokazuj w Dźwięk -> nagrywanie (i odtwarzanie) zarówno przy użyciu karty zew jak i przy podpięciu samych jacków?
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  8. #7
    Avatar Holczan
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kozienice
    Wiek
    31
    Posty
    645
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie nie mam żadnych Siberii pod ręką teraz. Z gamingowych tylko stare 3h i Fatal1ty, więc będziemy trochę po omacku próbować.

    1. Masz już nowy komputer?
    2. Podaj model płyty głównej, zakładam, że operujemy(prócz tej w słuchawkach) na zintegrowanej karcie dźwiękowej?
    3. Próbowałeś wyłączyć i włączyć urządzenie przez menadżer urządzeń(I same słuchawki i kartę zew. o ile ją wykrywa[obojętnie pod jaką nazwą])? To samo z odinstalowaniem go i wszelakich jego sterowników i ponowną instalacją?
    4. Co pokazuj w Dźwięk -> nagrywanie (i odtwarzanie) zarówno przy użyciu karty zew jak i przy podpięciu samych jacków?
    Sorki że tak późno ale w ogóle nie miałem ostatnio na nic czasu. Jeszcze nie mam nowego pc wiec na tej starej plycie jade. Pomoglo odinstalowanie z menadżera i ponowna instalacja... Jesteś wielki. Dzieki !!!!!!!
    @Przemo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-11-2014, 11:33
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 21-07-2014, 18:56
  3. Nie mogę otworzyć niektórych stron www.
    Przez GaryTroy w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 11-05-2013, 12:29
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-04-2013, 18:59

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •