Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Szybki exp MS/ED

  1. #1

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Szybki exp MS/ED

    Cześć

    Nie grałem kilka lat i ciężko się połapać co i jak. Myślę nad założeniem postaci magicznej MS/ED na Morcie.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak/gdzie expić szybko i efektywnie i w jakim czasie można wbić powiedzmy taki 100 lvl. Nie używam botów,wszystko manualnie, czas na gre średnio po 2 godziny dziennie, w weekendy trochę więcej. Co do waste, wiadomo że jakieś gpki można wrzucić dlatego jestem ciekaw, ile czasu może zająć wbicie 100 lvla na tym serwie przy moim czasie gry i przy jakich kosztach?


    Pozdro

  2. #2

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lubaczów
    Posty
    65
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    do 50 chwila moment sie wbija, bierzesz gfb i jazda jakies tomby za scarabem etc, od 50 ramoa bb+lich hell, mozna tez zachaczyc water elementale, mozna tez jakis th ogarnac 500k+ z ogarnietymi typeczkami :d to ile ci zajmie to zalezy indywidualne od ciebie, a 100 lvl magiem to wydaje mi sie 2kk +-500k biorac pod uwage wszelkie okolicznosci
    Podpis był za duży, więc zostałem ukarany :(.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    polecam tutaj zajrzeć http://forum.tibia.com/forum/?action...0#post37097550
    do drugiego przedziału co by nie paść z nudów można dorzucić workery szczególnie jeśli ms, oramond jak jest hajs czy hero jak jest ek lub od 100-110 solo
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #4

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    fajnie rozpisane Udarr, Panowie to 2kk powinno starczyć na szybkie wbicie 100lvla? Poza tym lepiej grać MS/ED?poza tym czy expowiska o których mówicie są ogólnie dostępne czy trzeba zrobić jakiś quest? (na prawdę długo nie grałem )

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lubaczów
    Posty
    65
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    dluzsza chwilke mozna sie pobawic w dostepy, zreszta jesli chccesz grac na morcie musisz sie z tym liczyc ze na expwosiku na ktorym masz zamiar robic sobie piekne pg biega 2-3 botow co moze zniechecic przecietnego gracza tibii

    i ogolnie jesli chcesz grac ms/ed to polecam najpierw troche spalic many w magic shopie zeby kupowanie gfb/ava mialo jakis sens
    Ostatnio zmieniony przez Sempacz : 01-05-2016, 21:34
    Podpis był za duży, więc zostałem ukarany :(.

  7. #6

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    to jakie questy dostępowe trzeba obowiązkowo zrobić? spoilery znajdę tylko nazwy proszę :D

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lubaczów
    Posty
    65
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    na pewno forbidden island ramoa, a reszta to jak ci pasuje, jak masz ochote sobie pojsc na lizardy to robisz frontiera, jak culty to ice island - to juz jest wedle uznania

    no i yalahar to sie przyda na th hellspawny czy cos, albo workery jak kolega wyzej wspomnial ale to się robi 5min


    frosty z sd = barbarian test quest
    Ostatnio zmieniony przez Sempacz : 01-05-2016, 21:54
    Podpis był za duży, więc zostałem ukarany :(.

  9. #8
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    te 2kk co masz to osobiście bym na magic zwastował i dopiero zaczął expić no ale wtedy nie będziesz mieć na suple ;s
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #9
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Bez sensu wastować te pieniądze na magic level.
    Za takie grosze jak 2kk wiele nie wbije i będzie w dupie. Lepiej niech za to się ubierze i wyleveluje, pieniąde i magic level przyjdą z czasem.

  11. #10
    Avatar RalphLauren
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Sempacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dluzsza chwilke mozna sie pobawic w dostepy, zreszta jesli chccesz grac na morcie musisz sie z tym liczyc ze na expwosiku na ktorym masz zamiar robic sobie piekne pg biega 2-3 botow co moze zniechecic przecietnego gracza tibii

    i ogolnie jesli chcesz grac ms/ed to polecam najpierw troche spalic many w magic shopie zeby kupowanie gfb/ava mialo jakis sens
    Boty mozna trapowac konewkami,wbijac red skulle cokolwiek gosciu wystarczy wiedziec jak.

    Ja na double exp juz 20h staminy zwastowane na wolnym respie bo sobie trapuje boty i mam wolne ;).
    A jak sie da to rsik im wpada jeszcze :]

    + Jezeli nie chce Ci sie trapowac botow,nie masz czasu na to czy cokolwiek to uwierz i tak Sa respy ktore sa wolne i to dla 120+ pallka tak samo, wystarczy poszukac na mniej mainstreamowych miejscach niz jak widze po ssach - Cemetery-1 czy lizardy.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Szybki Exp ED: 35-45 Gdzie tego dokonac?
    Przez BeardyMan w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 18-11-2010, 12:56
  2. 150 Ed Szybki Exp I Profit?
    Przez HellfishAkaCriaAkaMikki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 21-09-2010, 19:50
  3. 20 sorc - szybki exp
    Przez Hojasz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 24-08-2010, 10:16
  4. 70 Pall facc szybki exp
    Przez Jerem w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 11-08-2010, 10:27
  5. [Poradnik] Stairhopping - sposób na szybki exp i duży zarobek
    Przez Gollum w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 28-10-2008, 15:26

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •