Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 46 do 53 z 53

Temat: HANDEL - Wnoszę o zmianę moderatorów lub zmianę w systemie akceptacji tematów.

  1. #46
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    myślę, że userzy z <10 postami mają gdzieś te ostrzeżenia xD
    także no, tak ciężko poczekać parę godzin na temat, serio? :D
    Ale niekiedy nie czeka się parę godzin tylko parę dni to raz, a dwa nie raz zakładając temat widziałem, że odpowiedzialni za dany dział użytkownicy wchodzili niejednokrotnie na forum podczas dnia i ostatecznie sam musiałem ładnie poprosić kogoś na priv aby zerknął, a weryfikacja takiego tematu chyba nie zajmuje dłużej niż 5 minut ?

  2. #47
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale niekiedy nie czeka się parę godzin tylko parę dni to raz, a dwa nie raz zakładając temat widziałem, że odpowiedzialni za dany dział użytkownicy wchodzili niejednokrotnie na forum podczas dnia i ostatecznie sam musiałem ładnie poprosić kogoś na priv aby zerknął, a weryfikacja takiego tematu chyba nie zajmuje dłużej niż 5 minut ?
    Otóż czasem potrafi zajmować więcej. Poza tym uwierz - to, że ktoś w trakcie przerwy obiadowej w pracy odpali torga zobaczyć co nowego w subskrybowanych tematach nie znaczy, że ma ochotę jednocześnie poświęcić ten czas na sprawdzanie, czy xXmateuszXx1999 dodał temat w dziale Przedmioty. Pomijam już fakt, że ja na telefonie nie zabijam aplikacji przeglądarki, więc jestem często online, nawet gdy nie siedzę rzeczywiście na forum.

    Jeśli rzeczywiście w najbliższym czasie sytuacja z tematami będzie ciężka, to pewnie będzie trzeba znaleźć kogoś do pomocy. Na ten moment nie wydaje mi się, żeby przeczekanie doby ze sprzedażą wirtualnego złota lub (tym bardziej) czegoś o większej wartości stanowiło dla sprzedającego taki problem, żeby istniała konieczność wprowadzać tak duże zmiany.

    Dodatkowo tak jak wspomniałeś - często krótkie i kulturalne PW może mocno przyspieszyć pilną sytuację (bo na litość boską, 48 minut po utworzeniu tematu to też nie jest powód) - to chyba nie takie trudne? :)
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Radgos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Otóż czasem potrafi zajmować więcej. Poza tym uwierz - to, że ktoś w trakcie przerwy obiadowej w pracy odpali torga zobaczyć co nowego w subskrybowanych tematach nie znaczy, że ma ochotę jednocześnie poświęcić ten czas na sprawdzanie, czy xXmateuszXx1999 dodał temat w dziale Przedmioty. Pomijam już fakt, że ja na telefonie nie zabijam aplikacji przeglądarki, więc jestem często online, nawet gdy nie siedzę rzeczywiście na forum.
    Y no tak ale skoro ktoś jest MODERATOREM DZIAŁY HANDEL to jest równoznaczne z tym, że powinien poświęcać swój czas na sprawdzanie takich rzeczy ;p
    Rozumiem, że Ty czy Andela nie macie na to może czasu więc po prostu trzeba kogoś nowego do tego zadania znaleźć chyba, że ciągle myślimy, że forum jest dla kadry a Użytkownicy to goście.





  5. #49
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zgadzam się, niby są 3 osoby ale jednak czekanie ponad dzień na akceptacje to przesada i ja zawsze i tak odrazu po założeniu tematu śle pw żeby odrazu po zalogowaniu któryś z modów zaakceptował. Akurat moderacja Giełdy to chyba żaden wyczyn to weźcie ze dwie dodatkowe osoby które często online są albo poproście globali o pomoc

  6. #50
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Y no tak ale skoro ktoś jest MODERATOREM DZIAŁY HANDEL to jest równoznaczne z tym, że powinien poświęcać swój czas na sprawdzanie takich rzeczy ;p
    Rozumiem, że Ty czy Andela nie macie na to może czasu więc po prostu trzeba kogoś nowego do tego zadania znaleźć chyba, że ciągle myślimy, że forum jest dla kadry a Użytkownicy to goście.
    Chyba nie do konca zrozumiałeś co chciałem przekazać. Zycie poza forum ma kazdy - ja, Ty, Natalia Oreiro czy cesarz.
    To, ze raz czekasz godzine, a raz dzien, jest nie do zaplanowania, bo nikt z nas nie jest juz dzieckiem bez obowiązków i bywa, ze w jednym czasie nikt nie jest dostepny. Na ten moment sytuacja wróciła do normy i nie ma nad czym dyskutować.
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

  7. #51
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ale torg to nie jest olx czy allegro ;) Więc nie wiem co się spinacie tak strasznie, zaakceptują jak będą mieli czas nie będzie przecież nikt akceptować co 30 sekund Tematu bo tak np będą powstawać tematy. Nikt tu nie sprzedaje leku ratującego życie tylko CC czy postać która i tak się sprzedaje po upływie 4 miesięcy albo w ogóle xD Tak samo z telefonm czy czymś od tego macie OLX, allegro. Torg jest dodatkiem i nie ma co się spinać moim skromnym zdaniem oczywiście.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 23-05-2016, 23:01
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  8. #52
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale torg to nie jest olx czy allegro ;) Więc nie wiem co się spinacie tak strasznie, zaakceptują jak będą mieli czas nie będzie przecież nikt akceptować co 30 sekund Tematu bo tak np będą powstawać tematy. Nikt tu nie sprzedaje leku ratującego życie tylko CC czy postać która i tak się sprzedaje po upływie 4 miesięcy albo w ogóle xD Tak samo z telefonm czy czymś od tego macie OLX, allegro. Torg jest dodatkiem i nie ma co się spinać moim skromnym zdaniem oczywiście.
    E to może w ogóle usunąć handel jak jest olx i allegro ;p
    Chodziło o to, że czasami tematy nie były akceptowane w ogóle albo bo bardzo długim czasie. Obecnie moderatorzy mają na uwadze, żeby starać się robić to szybciej.





  9. #53
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No mnie np w handlu denerwowalo ze czekałem czasem kilka dni i nie wiedziałem czy temat zostal w ogóle utworzony tylko nie potwierdzony, czy np odrzucili czy o chuj chodzi. No i mysle ze to jest powód powstawania czasem kilku takich samych tematów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends 50% na zmiane nicku?
    Przez Gm creazy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-01-2013, 16:49
  2. Brak akceptacji emaila
    Przez Danieloss w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 06-02-2012, 13:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •