Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Suplementacja, dieta, białko + węgle czy dobry gainer bulk?

  1. #1
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Suplementacja, dieta, białko + węgle czy dobry gainer bulk?

    Witam, 4 miesiące temu zacząłem trenować kupiłem na początek:
    "TREC WHEY 100 2275g BIAŁKO SERWATKOWE WPC"
    "CARBONOX 4KG OLIMP CARBO NOX + AAKG + WITAMINY"

    Jadłem to przed każdym treningiem (30g białka + 60g węgli), widzę wzrost masy przez te 4 miesiące.

    Teraz zastanawiam się czy zmieniać to bo trochę mi sie znudziło (od tego białka czekoladowego już mi niedobrze), zastanawiam się nad odżywką typu gainer bulk a mianowicie coś w ten deseń:
    http://allegro.pl/olimp-profi-mass-3...988348859.html
    albo
    http://allegro.pl/trec-hard-mass-280...992244694.html

    Do tego staram się jeść około 6 posiłków dziennie które wyglądają następująco (za niedługo to trochę zmieniam bo już trochę mało kcal i białka):

    Śniadanie
    100g płatków owsianych górskich
    300ml mleka 0,5%
    50g twarogu chudego
    10g oliwy z oliwek

    Śniadanie II
    100g ryżu brązowego
    50g tuńczyka z puszki
    10g oliwy z oliwek

    Obiad
    100g kaszy gryczanej
    200g piersi z kurczaka
    (Jakaś tam sałatka czy warzywa)

    Przed treningiem
    60g odżywki typu Carbo
    30g białka serwatki


    Posiłek potreningowy
    100g ryżu brązowego
    100g twarogu chudego

    Kolacja
    200g wołowiny (wiem że polędwica najlepsza ale cholernie droga więc różnie to bywa)
    10g oliwy z oliwek

    Kolacja II
    5 jajek (zazwyczaj jakieś pieczywo do tego)
    Czasami zrobię "cheat meala" lub zjem u chińczyka coś podobnego jak mi się nie chce gotować.
    Mam szybką przemianę materii aktualnie mam 189cm i 76 kg.
    Trenuje co 2-3 dni (raczej co 2), w dni nietreningowe nie jem odżywek.
    Cel 85-90kg ~ jak najczystszej masy mięśniowej.

    Proszę o jakieś sugestie, porady, jestem otwarty na krytyke.
    Ostatnio zmieniony przez sejdan : 13-02-2016, 00:35

  2. #2
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to mleko 0.5% zeby przypadkiem nie podlalo i sucha masa leciala? :D

    @
    obwody ida? waga w gore? nic nie napisales. sebiczkowa dieta, mao fatu, smazysz na tej oliwie ta wolowina czy co? nie liczylem tu kcal ale wydaje sie dosyc sporo(nie wiem moze mi sie wydaje), wrzucales tak od razu czy jakis reverse? i musisz zdac sobie sprawie, ze te 20 kg jak najczystszej masy to musialoby trwa na prawde sporo
    Ostatnio zmieniony przez Szyman : 13-02-2016, 22:35
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Więc tak, mleko 0,5 też żeby nie podlało ale na tym mi aż tak nie zależy bo ćwicząc regularnie to spale, rozrabiam węglowodany czasem z mlekiem a wyższy procent tłuszczu w mleku nie idzie w parze z węglami.
    Waga idzie w górę przez 4 miesiące uzbierało się trochę wcześniej byłem bardzo szczupły, ludzie mówią że widać a nikomu zbytnio nie mowie, siłkę zbudowałem u siebie w piwnicy mam nawet fajny sprzęt.
    Do tego rzuciłem 4 miesiące temu fajki i alkohol pije bardzo rzadko (ostatnim razem w sylwestra), wcześniej piłem prawie codziennie i szły grube melanże.
    Wołowine czasem smażę na oleju słonecznikowym, ale częściej gotuje :)
    Ogólnie kcal jest coś około 3000, leciałem z tym od razu na początku było ciężko ale już wyrobiłem nawyki, czasem zastąpię tuńczyka jakąś fajną rybą coś tam ugotuje bo ile można to samo, ale schemat pozostaje ten sam.
    Ja wiem że to może potrwać długo nawet pare lat ale nie zamierzam zrezygnować bo aktualnie nie wyobrażam sobie życia bez treningów, chociaż od poniedziałku ide do pracy i będzie mi ciężko trzymać diete, ale spoko bo za biurkiem to nie zgubie dużo :D

    Dzięki za odpowiedź, jak masz jakieś sugestię chętnie ich wysłucham, może jakieś zmiany w diecie?
    Aha I proszę o pomoc z tymi odżywkami bo muszę zamówić jakąś nową.

  5. #4

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,186
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    napisz swoją wagę, wzrost, czy praca do której idziesz będzie fizyczna, może nawet wrzuć jakieś zdjęcie podglądowe.
    skad masz ta diete? masz jakieś założone makro czy zawsze ten sam schemat?

    gainera bym nie kupował, zamiast tego można by pomyśleć nad jakimiś witaminami, omega 3, albo kreatyną.
    Ostatnio zmieniony przez rosen : 14-02-2016, 00:21

  6. #5
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj rosen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    napisz swoją wagę, wzrost, czy praca do której idziesz będzie fizyczna, może nawet wrzuć jakieś zdjęcie podglądowe.
    skad masz ta diete? masz jakieś założone makro czy zawsze ten sam schemat?

    gainera bym nie kupował, zamiast tego można by pomyśleć nad jakimiś witaminami, omega 3, albo kreatyną.
    Przecież wszystko napisałem... A ty tak serio z tymi witaminami zamiast białka? Wyczuwam trola.
    Omege,magnez i witaminy biore codziennie, ale nie pisałem o tym bo wydaje mi się to mało istotne.
    Ostatnio zmieniony przez sejdan : 14-02-2016, 00:44

  7. #6

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,186
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a rzeczywiście jest. z twojej rozpiski +- wychodzi 2.8kcal/230b/290w/90t co jest dosyć niskim bilansem.
    nie napisałem, żebyś wyeliminował białko na rzecz witamin ale używał go według założonego z góry zapotrzebowania w diecie i w ramach rozsądku, bo diete opieramy głównie o jedzenie które przeżuwamy. warto też było by dodać do swojego jadłospisu warzywa owoce (200-250kcal) które zadbają o podaż błonika, antyoksydanty i naturalne witaminy/minerały.

  8. #7
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj rosen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a rzeczywiście jest. z twojej rozpiski +- wychodzi 2.8kcal/230b/290w/90t co jest dosyć niskim bilansem.
    nie napisałem, żebyś wyeliminował białko na rzecz witamin ale używał go według założonego z góry zapotrzebowania w diecie i w ramach rozsądku, bo diete opieramy głównie o jedzenie które przeżuwamy. warto też było by dodać do swojego jadłospisu warzywa owoce (200-250kcal) które zadbają o podaż błonika, antyoksydanty i naturalne witaminy/minerały.
    Dlaczego uważasz że bilans jest zły? Jem sałatki do obiadu, czasem jakiegoś pomidorka.
    Mi wyszło tak:



    5kg temu działało to lepiej teraz wydaje mi się że powinienem dodać kcal a białka jest aż za dużo.
    psyt. oliwe nauczyłem sie po prostu pić :D Czasami zjem z sałatką jakąś.
    Ostatnio zmieniony przez sejdan : 14-02-2016, 15:40

  9. #8
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    kaloryka jest ok, nie ma sie co na sile przejadac. szlo do przodu, to po cholere kombinowac. nie chcesz byc jednym z zakreconych, ktorym sie ujebalo, ze oni maja zapotrzebowanie rzedu 6k kcal i musza tyle jesc, bo inaczej umra.

    a dieta spoko. taka standardowa, sebowska, dosc czysta i dzialajaca rozpiska. jedynie zszedlbym na pewno z bialka (nawet do 120g pelnowartosciowego/dzien; brakujace kcal dobijasz oczywiscie z wegli/fatu), wyjebalbym tune na rzecz innego miecha i nie podlewal oliwa posilkow z weglami, tylko podbil fat np. smalcem/maslem/boczkiem (do jajek jak znalazl) w posilku fat-bialko. z supli nic nie kupuj procz podstaw. jak masz naprawde duzo kasy i chcesz cos koniecznie popijac, to polecam rozgalezione cykliczne dekstryny podczas treningu. ludzie sie z tego smieja, a jak ktos ma dlugie sesje to super dziala.

  10. #9
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    dodaj troche tluszczy o krotkich lanucach (maslko klarowane/olej koko) przed treningiem, na pewno bedzie wiecej powera. po treningu dalbym bialko zwierzece zamiast twarogu. moze w ramach urozmaicenia jakies orzechy zamiast oliwy? reszte napisal Ci chemik
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  11. #10
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a dieta spoko. taka standardowa, sebowska
    Cytuj Szyman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sebiczkowa dieta
    Ja mam na imię Sebastian! Nawet nie macie pojęcia jak mnie to denerwuje... Wiem że robicie to nieświadomie.

    Nie chce zmieniać tuńczyka bo puszki są mi wygodne ale czasem u chińczyka (średnio raz w tygodniu), zjem zamiast tego jakiegoś morszczuka albo coś innego.
    Zrobiłem coś takiego, odzywkę już niestety zamówiłem bo później przeczytałem do tego WITAMINY OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT.

    Zmieniłem chyba i zostanę przy czymś takim, z 6 posiłków zrobiłem 5 bo będę miał od teraz mniej czasu (tylko kcale mi skoczyły):
    Załącznik 346358

  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Płock
    Wiek
    30
    Posty
    415
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Panowie, mam scorcha calego, nie otwieranego ktory czekal na koniec redukcji ale niestety kontuzja wszystko zepsula, scorch jest zamkniety fabrycznie z data do 3.15r czy moge jesc to normalnie czy moge umrzec?

  13. #12

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak zamkniety fabrycznie to jedz spokojnie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Codzienna suplementacja
    Przez Halunek w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 08-12-2017, 00:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •