+ Nowy post
Strona 23 z 25 PierwszaPierwsza ... 13 21 22 23 24 25 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 221 do 230 z 241

Temat: Co jest złego w Żydach?

Notoryczny Miotacz Postów Katalonczyk jest teraz offline

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    7
    Katalonczyk nie musi się już przedstawiać Katalonczyk nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Jest coś takiego ale trzeba spełniać takie wymagania że praktycznie jest to niemożliwe, dla chrześcijan jest to droga nie do przejścia. Mam o tym świetne pojęcie, miałem zajęcia odnośnie Żydów z gościem który zna ich prawa, historię, zasady i wszystko co z nimi związane od a do z. Tłumaczył nam ten proces i mówił że jest to niemożliwe, dlatego polecam się odkształcic w tym zakresie a nie bazować na Wikipedii :-)

Data rejestracji
    Sep 2011
    Siła reputacji
    10
    Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest coś takiego ale trzeba spełniać takie wymagania że praktycznie jest to niemożliwe, dla chrześcijan jest to droga nie do przejścia. Mam o tym świetne pojęcie, miałem zajęcia odnośnie Żydów z gościem który zna ich prawa, historię, zasady i wszystko co z nimi związane od a do z. Tłumaczył nam ten proces i mówił że jest to niemożliwe, dlatego polecam się odkształcic w tym zakresie a nie bazować na Wikipedii :-)
    Ja się polecam dokształcić, bo sam sobie przeczysz. Jest to możliwe, a sytuacja jak wygląda to w praktyce mnie nie interesuje. Naucz się precyzyjniej słowa dobierać to nie będzie problemu drogi kolego.

Wystarczy trochę poczytać i są zwykli ludzie, którym się udało, o Marilyn Monroe nie wspominając więc musisz chyba gościa od Żydów zmienić.
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 09-02-2018, 17:46

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    7
    Katalonczyk nie musi się już przedstawiać Katalonczyk nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Wygląda to w taki sposób że musisz udowodnić że do któregoś pokolenia Twoi dziadkowie byli wyznania Mojżeszowego, dodatkowo zostajesz poddany obserwacji i dopiero jak rada się zgodzi to zostajesz Żydem. Także jest to praktycznie niemożliwe w przypadku gojow. Działa to na takiej zasadzie i jak to określił profesor jest to niemożliwe. Chyba gość który w tym siedzi od początku swojej kariery wie lepiej niż jakiś forumowicz torg.pl :-D:-D

Data rejestracji
    Sep 2011
    Siła reputacji
    10
    Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia! Madduro to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Wygląda to w taki sposób że musisz udowodnić że do któregoś pokolenia Twoi dziadkowie byli wyznania Mojżeszowego, dodatkowo zostajesz poddany obserwacji i dopiero jak rada się zgodzi to zostajesz Żydem. Także jest to praktycznie niemożliwe w przypadku gojow. Działa to na takiej zasadzie i jak to określił profesor jest to niemożliwe. Chyba gość który w tym siedzi od początku swojej kariery wie lepiej niż jakiś forumowicz torg.pl :-D:-D
    Po pierwsze, to są rózne odmiany judaizmu i każdy inaczej to sobie ustala więc ja nie wiem jakie Ty zajęcia miałeś i z czego, ale polecam douczenie.

Tylko w konwersji na judaizm ultraortodoksyjny są w ogóle jakieś kwestie z przodkami i to wcale nie MUSISZ ich mieć, a UŁATWIAJĄ oni procedure.

Piszesz jakieś śmieci niezgodne z prawdą i jeszcze się powołujesz na jakiegoś profesora, który na pewno tak nie powiedział, bo to po prostu nieprawda xDDD
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 09-02-2018, 17:55

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    7

Domyślny

Źródło? Proszę o źródła kolego :-) bo jeśli to Wikipedia to dziękuję
    Ostatnio zmieniony przez Katalonczyk : 10-02-2018, 03:20

Data rejestracji
    Sep 2011
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Źródło? Proszę o źródła kolego :-) bo jeśli to Wikipedia to dziękuję, a ów jegomość to Wacław Wierzbieniec, polecam poczytać
    mnie każesz źródłami sypać, a Ty mi dajesz personalia Wacława. weź typie xDDD

a jak chcesz źródła to sobie wejdź na strony beitu, forum zydow polskich czy jakiejś gminy wyznaniowej.

Cały judaizm jest oparty na konwersji, a tu masz nawet fragment Tory

Gdy konwertyta będzie mieszkał z tobą w twojej ziemi, nie urągajcie mu [przypominając mu o jego przeszłości]. Konwertyta mieszkający z wami będzie dla was jak urodzony w narodzie i będziesz go kochał jak siebie samego, bo obcymi byliście w ziemi Micrajim
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 09-02-2018, 18:06

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    7

Domyślny

Tak jak widzisz, ta dyskusja nie ma sensu, bo z Twojej strony meteorytyka leży i kwiczy. Gość, który siedzi w tym cały czas i ma na ten temat przeogromną wiedzę tłumaczył nam to wszystko krok po kroku i końcowa teza była jednoznaczna, dla Polaka goja nie ma miejsca w judaizmie. Ale jest prosty sposób żeby się o tym przekonać, spróbuj przejść na ich wiarę, a wtedy zmienię zdanie, bo póki będziesz sypał cytatami z Wikipedii i na tym będziesz opierał wiedzę to nie mamy o czym gadać.

Data rejestracji
    Sep 2011
    Siła reputacji
    10

Domyślny

To nie jest cytat z wikipedii tylko z Tory xD Twoja merytoryka się opiera na twierdzeniu profesora widmo, który opowiada bzdury. wystarczy sobie to wygooglować i masz od chuja świadectw ludzi, którzy w taki sposób przeszli na judaizm, masz nawet opisane jak to wszystko wygląda, ALE NI NO NIE DA SIE BO WACŁAW TAK MÓWIŁ NA ZAJECIACH W WYZSZEJ SZKOLE COSINUS.

weź spierdalaj xD
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 09-02-2018, 18:09

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    8
    Alex Hope wyłączył reputację

Domyślny

A to nie chodzi przypadkiem o izraelskie obywatelstwo, gdzie trzeba udowodnić żydowskie pochodzenie?
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    Mar 2010
    Siła reputacji
    9
    Ameuis odnalazł swoje miejsce na świecie Ameuis odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Tak jak widzisz, ta dyskusja nie ma sensu, bo z Twojej strony meteorytyka leży i kwiczy. Gość, który siedzi w tym cały czas i ma na ten temat przeogromną wiedzę tłumaczył nam to wszystko krok po kroku i końcowa teza była jednoznaczna, dla Polaka goja nie ma miejsca w judaizmie. Ale jest prosty sposób żeby się o tym przekonać, spróbuj przejść na ich wiarę, a wtedy zmienię zdanie, bo póki będziesz sypał cytatami z Wikipedii i na tym będziesz opierał wiedzę to nie mamy o czym gadać.
    ale komrpomitacja,gosciu skoro nie masz podstawowej wiedzy o judaizmie to idz sie doucz a nie ty będziesz sobie wymyślał jakiegoś profesora wacława (xD) co to ci opowiadał że żeby zostać żydem musisz zrobić mace z krwi polskiego noworodka
    17:41 Ruqust [5]: yay i got a silver amulet in a troll
    17:42 Assassination Succeded [14]: gz
    17:43 Ruqust [4]: fuck this GAME FUCK THIS GAME

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania