Reklama
Strona 374 z 3906 PierwszaPierwsza ... 2743243643723733743753763844244748741374 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,596 do 5,610 z 58577

Temat: Piłka Nożna

  1. #5596
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rybusa bardzo szkoda, tym bardziej, że za niego może grać wawrzyniak, czyli -1 zawodnik.
    Ale jak masz pierdolić bo kiedyś tak było to się lepiej nie udzielaj. W Dublinie jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik, z Niemcami zasuwał, pod koniec opadł z sił, ale robił co do niego należało. Jest solidny, ale nic poza tym, a jeśli widzisz innego kandydata na lewą obronę poza Jędrzejczykiem bądź wspomnianym Wawrzyniakiem to słucham, kogo panie selekcjonerze byś zabrał ?


    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja jestem przekonany, że Sobiech to by był najgorszy z możliwych wyborów. Gościu w tym Hannoverze od chyba 4 lat zero progresu, jak już trener na niego postawi to jedyne bramki to przykładanie nogi, a i to nie często się zdarza. Dzięki właśnie takim zawodnikom jak on w składzie Hannover zasluzyl wlasnie na spadek z niemieckiej ekstraklasy.
    Masz rację, natomiast jeśli patrzymy na ostatnie 2~ miesiące to niestety Stępiński w 6 meczach bodajże nie strzelił żadnej bramki gdzie Sobiech się w końcu odblokował i jednak strzelanie w marnej ekstraklasie to nie to samo co w bundeslidze. Problemem Sobiecha jest to, że on czeka na te piłki w polu karnym i nic więcej, mimo wszystko tutaj dużego wyboru nie było, Teodorczyk przydałby się bo jest silny fizycznie, ale pierw kontuzja potem chujowa gra w Dynamie zaowocowało odstawieniem go. Generalnie jeśli miałbym wybierać tylko jednego napastnika do dwójki Lewandowski-Milik byłby to również Stępiński bo jest młody, wiele przed nim, a te odbicie się od ściany w Norymberdze wcale nie dziwi bo gość pochopnie podjął decyzję o wyjeździe, zero ogrania tak na prawdę, słaby fizycznie.


    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po cholerę aż 4 defensywnych pomocników i jeszcze 3 ofensywnych, czyli 7 gości na 2 pozycje?
    Z Niemcami nie graliśmy na dwóch napastników ponieważ Milik był cofnięty tak więc na Niemców czy Ukraińców możemy się spodziewać znów trójki środkowych pomocników, do tego Jodłowiec który w razie potrzeby zagra na stoperze bo nie raz grał na tej pozycji także po części rozumiem decyzję, ale z drugiej strony tylko 6 nominalnych obrońców, nie brzmi to zbyt optymistycznie w kontekście walki o 1/8 bądź ćwierćfinał bo kartka czy drobna kontuzja i sprawa się komplikuje.

    Mimo wszystko pełne zaufanie, podczas eliminacji też było dużo pierdolenia, dlaczego ten, a nie tamten ? Jak mógł powołać tego czy tamtego, a na koniec Nawałka pokazał wszystkim faka bo jego wybory okazały się trafione, to jest turniej, szczęście będzie potrzebne mimo wszystko.

  2. #5597
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale jak masz pierdolić bo kiedyś tak było to się lepiej nie udzielaj. W Dublinie jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik, z Niemcami zasuwał, pod koniec opadł z sił, ale robił co do niego należało. Jest solidny, ale nic poza tym, a jeśli widzisz innego kandydata na lewą obronę poza Jędrzejczykiem bądź wspomnianym Wawrzyniakiem to słucham, kogo panie selekcjonerze byś zabrał ?
    O chuj bóldupisz xD
    Ja bym wolał Jędrzejczyka, ale to by było zbyt piękne, gdyby wawrzyniak nie grał.

  3. Reklama
  4. #5598
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O chuj bóldupisz xD
    Ja bym wolał Jędrzejczyka, ale to by było zbyt piękne, gdyby wawrzyniak nie grał.
    Jaki bóldupy, człowieku każdy argument takiego pajaca jak Ty ogranicza się do "bóldupy" zamiast dać jakiś konkretny argument, jak mówisz, że Wawrzyniak grający w pierwszym składzie to granie w 10tkę to uzasadnij to, tylko nie wyskakuj z poślizgiem w meczu z Niemcami bo spadnę z krzesła.

  5. #5599
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie brzmi to zbyt optymistycznie w kontekście walki o 1/8 bądź ćwierćfinał bo kartka czy drobna kontuzja i sprawa się komplikuje.
    Przepraszam, że w kontekście walki o co? Oni mogą powalczyć co najwyżej o 3cie miejsce i to akurat będzie niezły wynik, bo Niemcy i Ukraina raczej na pewno się po nas przejadą.

    No ale mogę się mylić, mam nadzieję, że się mylę.

  6. #5600
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Sobiech obecnie wciąga dupą Stępińskiego, końcówkę sezonu w Hannoverze miał bardzo dobrą, jako jeden z nielicznych próbował ratować ten zespół.

    Trenejro zdecydowanie na niego postawił jako silną 9, dobrze utrzymywał się przy piłce, silny, bramki też strzelał, chyba jedyny wybór Nawałki którego nie rozumiem.

  7. #5601
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przepraszam, że w kontekście walki o co? Oni mogą powalczyć co najwyżej o 3cie miejsce i to akurat będzie niezły wynik, bo Niemcy i Ukraina raczej na pewno się po nas przejadą.

    No ale mogę się mylić, mam nadzieję, że się mylę.
    Ja wiem, że zostaliśmy przyzwyczajeni że Polska jest słaba, Polska musi zagrać mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor, ale zejdźmy na ziemię, oceńmy nasze szanse realnie zamiast narzekać na zapas - Ukraina jest od nas lepsza? Poza tym większość trzecich miejsc w grupach też awansuje do 1/8, więc moim zdaniem to jest prawie niemożliwe, żebyśmy nie zagrali w 1/8, a takie pieprzenie o "walce o trzecie miejsce i to akurat będzie niezły wynik" czy "Ukraina raczej na pewno się po nas przejedzie" jest na poziomie dziennikarzyn, którzy co turniej w drugą stronę pompują balonik, jakbyśmy mieli minimum do półfinału zajść.

  8. #5602
    Mexeminor

    Domyślny

    Ano racja, rzeczywiście te 3cie miejsca w tej edycji, mój błąd, przepraszam.

    Pytasz czy Ukraina jest od nas lepsza, a ja odpowiem tak - a jest gorsza? Z resztą na papierze to se można. Imo będzie bardzo ciężki mecz z nimi.

  9. #5603
    Avatar Bobek II
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    630
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    1 mecz najważniejszy nie ma co, jak wygramy z Irlandią będzie już dobrze, bo później Ukraińcy albo Niemcy będą w nerwach nie my :D

  10. #5604
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Z ciekawosci az zapytam.

    W ogole sie nie interesuje Ekstraklasa ale wchodzac dzisiaj na Futhead to EA dali Totsa http://www.futhead.com/16/players/26815/adam-mojta/ a gra w podbeskidziu ktore zostalo ostatnim zespolem w lidze wiec jakies to osiegniecie jednak jest.

    Jak sie ten zawodnik tak naprawde sprawuje? bral go ktos powaznie jako opcja na lb do euro?

  11. #5605
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj chelkubasea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z ciekawosci az zapytam.

    W ogole sie nie interesuje Ekstraklasa ale wchodzac dzisiaj na Futhead to EA dali Totsa http://www.futhead.com/16/players/26815/adam-mojta/ a gra w podbeskidziu ktore zostalo ostatnim zespolem w lidze wiec jakies to osiegniecie jednak jest.

    Jak sie ten zawodnik tak naprawde sprawuje? bral go ktos powaznie jako opcja na lb do euro?
    Nigdy nie był brany pod uwagę, skąd Ty go wziąłeś xD

  12. #5606

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    238
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj chelkubasea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z ciekawosci az zapytam.

    W ogole sie nie interesuje Ekstraklasa ale wchodzac dzisiaj na Futhead to EA dali Totsa http://www.futhead.com/16/players/26815/adam-mojta/ a gra w podbeskidziu ktore zostalo ostatnim zespolem w lidze wiec jakies to osiegniecie jednak jest.

    Jak sie ten zawodnik tak naprawde sprawuje? bral go ktos powaznie jako opcja na lb do euro?

    zagrał w sumie zajebisty mecz z Lechem, gdzie miał chyba 3 asysty albo 3 gole, nie pamiętam, dostał informa i pewnie wszyscy w ea myśleli że jest taki dobry xD

  13. #5607
    Torg User

    Domyślny

    Sky: Juan Mata został wystawiony na listę transferową!
    szybko poszło xD

  14. #5608
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szybko poszło xD
    do arsenalu go pls

  15. #5609
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    17

    ślonzacy som jak rotwormy - stworzeni do zapierdalania pod ziemiom

  16. #5610
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    co kurwa? a co z ramosem?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •