Reklama
Strona 294 z 3883 PierwszaPierwsza ... 1942442842922932942952963043443947941294 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,396 do 4,410 z 58238

Temat: Piłka Nożna

  1. #4396
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ROJO KURWA MAĆ, naucz Ty się bronić kiedyś
    na to juz chyba za pozno

    @
    fajne tempo poki co, przyjemnie sie to oglada, oby tak dalej
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 01-05-2016, 15:26

  2. #4397
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niech oni tego Rojo ściągną, jak coś chcą ugrać XD najpierw 50/50 sytuacja z karnym, a teraz znowu mu Morgan uciekł.

  3. Reklama
  4. #4398
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No do chuja Wacława, jedna sprawa to to, że Morgan rzuca jak szmatami każdym, jak Huth, jak zawsze, ale inna sprawa, to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że skoro nie gwizdali wcześniej (a nie, sorry, raz Moss XD), to niech ten gamoń Rojo nie kryje go, tylko niech ktoś inny go przejmie, bo to się w końcu drugim golem skończy.


    Lingard do wyjebania po raz kolejny, Fellaini po raz kolejny w sumie wyróżnia się, bo jako jedyny się nie pierdoli z kosami i przepychaniem się zawodników Leicester XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 01-05-2016, 15:51
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #4399
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No do chuja Wacława, jedna sprawa to to, że Morgan rzuca jak szmatami każdym, jak Huth, jak zawsze, ale inna sprawa, to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że skoro nie gwizdali wcześniej (a nie, sorry, raz Moss XD), to niech ten gamoń Rojo nie kryje go, tylko niech ktoś inny go przejmie, bo to się w końcu drugim golem skończy.
    smalling tak samo kazdym rzuca, dzisiaj zreszta tez, fajnie wygladaja jego starcia z huthem jak zaden sie nie moze ruszyc xD

  6. #4400
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smalling tak samo kazdym rzuca, dzisiaj zreszta tez, fajnie wygladaja jego starcia z huthem jak zaden sie nie moze ruszyc xD
    True, też śmiechłem z tego XD

    MU musi na pełnej piździe wlecieć w drugą połowę, im dłużej będą zwlekali ze strzeleniem drugiej bramki, tym gorzej dla nich i w końcu to Leicester strzeli drugą.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #4401
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    rojo najpierw sie usmiecha do morgana, a potem dopuszcza go do strzalu, cudowne

    to juz blastoise gral duzo lepiej

  8. #4402
    Torg User

    Domyślny

    carrick XDDDDDD

    machal 6 razy łapami żeby dostać piłke po czym ją w końcu dostał, zrobił pseudo zwód, zawodnik lisow przejmuje pilke i carrick fauluje na zolta kartke XDDDDd quality

  9. #4403
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    carrick XDDDDDD

    machal 6 razy łapami żeby dostać piłke po czym ją w końcu dostał, zrobił pseudo zwód, zawodnik lisow przejmuje pilke i carrick fauluje na zolta kartke XDDDDd quality
    No przecież to typowy Michael "Usain Bolt" Carrick, ech XD

    Z Evertonem skrytykowałem zmianę Herrery za Fellainiego i wtedy wyszło, że dobra zmiana to była, więc
    KURWA CARRICKA ZMIEŃ, A NIE FELLAINIEGO XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #4404
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    eh no szkoda

    ale w 1 polowie chyba tez byl karny ma mahrezie, wiec po rowno
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 01-05-2016, 16:51

  11. #4405
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No powinien być karny, ale nawet mnie to nie dziwi.
    MU i tak nie wygląda jakby chcieli za wszelką cenę ten mecz wygrać, w końcu po co jakaś nadzieja na top4 XDDDDDD



    Jedna rzecz mnie poraża po dzisiejszym meczu - zszedł Fellaini w którejś tam minucie, a MU do końcu meczu, bez jego osoby, dalej kurwa waliło jedną wrzutę za drugą, w stylu Moyesa, no na pewno Rashford, Martial, czy Herrera albo MATA XDDDDDDDD wygrają w powietrzu z tymi dwoma wieżowcami.
    Boże, ten klub za LVG za każdym razem robi to samo - dają nadzieję, że oho, zaraz coś lepszego będzie, tu zagrali dobry mecz, tu awansowali do kolejnej rundy, tutaj jest szansa na top4, A TU TAKI CHUJ, będziemy przerzucać piłkę z jednej strony boiska na drugą i wrzucać do usranej śmierci.
    Dajcie koniec tego sezonu, wypierdolcie tego kołka, dajcie kogokolwiek, nawet Rajen Gigs nie będzie gorszy chyba.
    ECH XD

    Also Dipej dobre wrażenie zrobił jak wszedł, no i wygrał karnego ;]]]

    Oh wait
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 01-05-2016, 17:16
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #4406
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mi się co raz bardziej wydaje ze aby wygrać ligę angielska trzeba mieć jedynie taktyczne ułożony zespół

    ManU przecież gromadzi punkty tylko dlatego że mają indywidualności w składzie i w miarę dobrze bronią (Rooney, de gea, martial). Arsenal to samo tylko ze maja jednak lepsze ty indywidualności. City to samo tylko ze maja najlepszych piłkarzy może nie tyle co sportowo ale ogólnie nie dają jebania

    Oczywiście Tottenham i Lisy też grają pod indywidualności ale jednak wygrywają bardziej jako drużyna i każdy zapieprza za każdego. Czyli w sumie taktyka dobrej drużyny okręgowej i masz mistrza Anglii. Czekam na oferty z premier league mogę zagwarantować top4 xd

    @e
    W koncu jakiś dobry mecz dzis brawo soton może jest szansa jakąś na wyprzedzeniem ManU
    Ostatnio zmieniony przez Pikas : 01-05-2016, 18:00

  13. #4407
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pikas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi się co raz bardziej wydaje ze aby wygrać ligę angielska trzeba mieć jedynie taktyczne ułożony zespół

    ManU przecież gromadzi punkty tylko dlatego że mają indywidualności w składzie i w miarę dobrze bronią (Rooney, de gea, martial). Arsenal to samo tylko ze maja jednak lepsze ty indywidualności. City to samo tylko ze maja najlepszych piłkarzy może nie tyle co sportowo ale ogólnie nie dają jebania

    Oczywiście Tottenham i Lisy też grają pod indywidualności ale jednak wygrywają bardziej jako drużyna i każdy zapieprza za każdego. Czyli w sumie taktyka dobrej drużyny okręgowej i masz mistrza Anglii. Czekam na oferty z premier league mogę zagwarantować top4 xd

    @e
    W koncu jakiś dobry mecz dzis brawo soton może jest szansa jakąś na wyprzedzeniem ManU
    a MU ma jeszcze szanse na wyprzedzenie city, WYSTARCZY wszystko wygrac, arsenal zremisuje na etihad i elo. XDD

    ogolnie to sie zgadzam, poziom spadl bardzo. wrzucic tu byle jaka druzyne mistrzowska z lat 98-2010 i rozjebaliby te lige bez problemu pewnie pobijajac mase rekordow.

  14. #4408
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a MU ma jeszcze szanse na wyprzedzenie city, WYSTARCZY wszystko wygrac, arsenal zremisuje na etihad i elo. XDD
    Właśnie sprawdzałem terminarz. To się musi wydarzyć proszę! Nie ma szans żeby soton tego dziś nie wygrało bo cisną ich pięknie a city gra z bonym xd

    I w sumie wszystko będzie zależało od meczu West ham - ManU
    Jak nie będzie remisu to obie drużyny mogą wyrzucić city z ligi mistrzów
    A city przegra w finale i się zesram xdxd

  15. #4409
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Co tam się dzieje na St.Mary's? Nie mam możliwości obejrzenia, więc liczę na komentarz XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #4410
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pikas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie sprawdzałem terminarz. To się musi wydarzyć proszę! Nie ma szans żeby soton tego dziś nie wygrało bo cisną ich pięknie a city gra z bonym xd

    I w sumie wszystko będzie zależało od meczu West ham - ManU
    Jak nie będzie remisu to obie drużyny mogą wyrzucić city z ligi mistrzów
    A city przegra w finale i się zesram xdxd
    ja chyba wole, zeby MU skonczylo poza top 4. wygrac i tak za rok nie maja szans, a jak ma to zwiekszyc szanse na zostanie van gaala to ja podziekuje xD

    @up
    ja nie ogladam, takze nie pomoge

    @
    1995 - Man City haven't won a PL away game they've been losing at half-time since April 1995 (D11 L79 since then). Task.
    xD
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 01-05-2016, 18:31

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •