Reklama
Strona 292 z 3908 PierwszaPierwsza ... 1922422822902912922932943023423927921292 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,366 do 4,380 z 58611

Temat: Piłka Nożna

  1. #4366
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    'kapitan' zgłosił chęć odejścia do bayernu latem
    Moim zdaniem to mimo wszystko Hummels słabo postąpił, bo takie mydlenie oczu ciągłe było, a w końcu i tak się wyjebał na Borussie.
    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    City zaszalało i daje 22+5 za gundogana już, całe 4 bańki więcej, szaleństwo.
    Zgniłbym jakby za takie grosze poszedł jednak XDDDDD
    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zapomniałbym o wisience na torcie
    XDXD
    Czasem nie rozumiem tego klubu XD

    W ogóle, @Beciio ;, pomyśl o tym przegranym meczu z Liverpoolem, kto strzelił bramkę na wagę awansu? Sakho. Kto chwilę potem wpadł na braniu dopingu? Sakho.
    XDDDDDD
    #
    Tottenham's Dele Alli has been hit with a three-match ban for punching West Brom's Claudio Yacob.
    I bardzo dobrze, niech weźmie z tego lekcje i niech trochę powstrzyma emocje następnym razem.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 28-04-2016, 19:41
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #4367
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ogóle, @Beciio ;, pomyśl o tym przegranym meczu z Liverpoolem, kto strzelił bramkę na wagę awansu? Sakho. Kto chwilę potem wpadł na braniu dopingu? Sakho.
    XDDDDDD
    No, ale nie pierdól głupot porównując spalacz tłuszczu przypisany przez prywatnego dietetyka bez konsultacji z klubowym do "dopingu" XD
    Nie, żebym go bronił.. bo jeśli dostanie bana powyżej 6msc, to niech go wypierdolą z klubu i płaci gruby hajs za to klubowi mimo mojej sympatii do niego, ale doping to biorą norweskie biegaczki np. xd
    nic.

  3. Reklama
  4. #4368
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No, ale nie pierdól głupot porównując spalacz tłuszczu przypisany przez prywatnego dietetyka bez konsultacji z klubowym do "dopingu" XD
    NO PRZECIEŻ ŻARTUJĘ SOBIE, DŻIZYS XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #4369
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    NO PRZECIEŻ ŻARTUJĘ SOBIE, DŻIZYS XD
    A chuj Cię wie, jak drugi raz piszesz tu chyba o 'dopingu' xd
    Pomijam fakt, że sam mam bekę z typa, który zarabia kilka milionów i nie potrafi mając kilka godzin dziennie treningi ogarnąć fatu XD Suarez też po banie miał dosyć widoczny brzuszek. Nie ogarniam nieco.
    No i w sumie wkurw, bo kurwa poza Matipem, który notabene może być szykowany do gry obok Cana na DMie i Lovrena, to nie ma obrońców, bo nie wiem co Gomez po kontuzji będzie pokazywał, Toure odchodzi, Skrtel powinien wylecieć za darmochę nawet, a za Sakho chcą 100x gorszego parodystę Suboticia.
    nic.

  6. #4370

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kutno
    Posty
    551
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    fajny meczyk villareal - liverpool, bije na głowe wtorkowe "widowisko"


    #edit

    ładna akcja villareal :D


    rewanżyk będzie mocny
    Ostatnio zmieniony przez Naalek : 28-04-2016, 22:55

  7. #4371
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Czemu mam wrażenie, że Mignolet już całą końcówkę akcji planował krzyczeć o spalonego? XD
    Obrona Liverpoolu strasznie skurwiła tę końcówkę.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  8. #4372
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Callowałem to zaraz po losowaniu, że będą hiszpańskie finały xD, bo kto jak kto ale hiszpańskie drużyny muszą się same eliminować, nie ma na nie mocnych jak na razie moja przepowiednia na razie się sprawdza :D
    Impossible Is Nothing

  9. #4373
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Broń się zajebiście niemal cały mecz, to pan wracający z wakacji na trybunach najpierw daje 100% szansę dla Bakambu, który powinien to strzelić, a potem Moreno zajebiście pomógł, bo znowu po wypadzie do przodu się nie wrócił na czas. Już chuj z tym, że bawiąc się w Bejla wyłączył myślenie i widzenie, bo mógł podać do środka i byłoby pewnie 1:0.
    Ehh.. Sturridge mam nadzieję, że zagra od pierwszej w rewanżu i Cou wyzdrowieje, bo zszedł ze względu na chorobę jakąś. Mecz niezły, wyrównany - 0:0 byłoby bardziej sprawiedliwe xd
    nic.

  10. #4374
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcą 100x gorszego parodystę Suboticia.
    Nie martw się, to ten sam poziom co Matip, więc żadna różnica. Jeden za darmo, drugi za niewielkie pieniądze, coś słabo Klopp chce wzmacniać ten Liverpool, skoro się zabiera za jakieś odrzuty.

    Alli zawieszony do końca sezonu. FA surowo ukarała pomocnika Tottenhamu za uderzenie w brzuch przeciwnika z WBA

    No to chuj, nawet jak Lester przegra 3 mecze jakimś cudem, to TH 3 meczów nie wygra XD
    @Decretis ;
    – Mamy bardzo szerokie grono. Jacek Gmoch, Antoni Piechniczek, Andrzej Strejlau, Michał Listkiewicz, jako nasz spec od sędziowskich kontrowersji, Waldemar Prusik, Dariusz Dziekanowski, Wojtek Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan… A naszym głównym analitykiem taktycznym będzie brat Marka – Jacek Magiera. Poza wymienionymi, do studia będziemy dopraszać fajne postaci, z którymi współpracujemy. Bokserzy, siatkarze, zawodnicy MMA, piłkarze ręczni, ludzie muzyki i filmu… Kącik newsowy poprowadzą nasze panie – Karolina Szostak, Ola Schutenberg, Marta Gula, Justyna Kostyra i Karolina Owczarz
    Komentatorzy, eksperci na miejscu, we Francji?
    – Wiodącym ekspertem będzie Włodzimierz Lubański. To on skomentuje mecz otwarcia Francja – Rumunia z Mateuszem Borkiem i finał z tym samym komentatorem. Przy meczach Polaków pan Włodek będzie natomiast w naszym studiu stadionowym. Mecze Polaków skomentuje duet Borek – Hajto. Borek to wiodący komentator, ma w grafiku trzynaście spotkań, w tym te najważniejsze.
    Czyli przede wszystkim Hajto-Borek, a do mniej istotnych meczów zatrudnią resztę ekspertów.

    Ostatnio zmieniony przez Berry : 29-04-2016, 09:45
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #4375
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Borek
    I dobrze, może te jego pary nie są takie jakie by się chciało z wyżej wymienionych, ale Borek to i tak wyższy poziom niż całe TVP w którym w sumie jedynym komentatorem którego da się słuchać jest Laskowski.

  12. #4376
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Mauricio Pochettino believes he can become Tottenham's version of Sir Alex Ferguson after verbally agreeing a new contract with the club.
    Cóż, Levy i cały klub powinien się cieszyć, że go zgarnęli do siebie ;]

    A teraz z cyklu, trochę beki z MU
    Sky Sports News HQ understands no agreement has been reached between Manchester United and Jose Mourinho over the manager's job at Old Trafford.
    Manchester United manager Louis van Gaal says he has been involved in planning for next season at the club.
    XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #4377
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    dzisiaj Real bez Cristiano i Benzemy jedzie na kurewsko trudny teren RSSS

    1X na bet365 to @2.25

  14. #4378
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A teraz z cyklu, trochę beki z MU
    a teraz z cyklu, troche beki z mediow
    Manchester United osiągnął wstępne porozumienie z Jose Mourinho w sprawie objęcia posady menedżera klubu i pracuje nad transferami Renato Sanchesa, pomocnika Benfiki, oraz Johna Stonesa, gracza Evertonu - informuje James Ducker, dziennikarz "The Telegraph".
    a ducker kwestie z MU ogarnia dosc dobrze. jakie to kurwa smieszne, ze ten news wyszedl 1 dzien po sky XD takie cos juz pewnie bedzie pewnie do konca maja ;/

    also:
    - Moi zawodnicy nie są przyzwyczajeni do ligowych triumfów. Nie wydaje mi się, by Darmian zaznał tego uczucia. De Gea nigdy nie był mistrzem. Nie zgadzam się z tym, do czego zmierzasz zadając te pytanie. W zeszłym sezonie Depay zdobył mistrzostwo [w barwach PSV]. Rooney i Carrick byli mistrzami raz, a może i więcej.
    van gaal przebil ta wypowiedza kazdego trenera w histori tej ligi, co za blazen i ignorant
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 30-04-2016, 14:27

  15. #4379
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    On trolluje z tą wypowiedzią, czy jak? Bo albo jestem na jego wypowiedzi za głupi, albo nie wiem. DDG zdobył mistrzostwo, Rooney i Carrick to wielokrotni mistrzowie, Depaya już wspomniał, to okej. Przecież Jones, Smalling, Valencia i Young też zdobyli mistrzostwo.

    Demencja czy rak mózgu?XD Niech go wyjebią jak najszybciej, niech nawet ten klub przejmie Franek Smuda, bo przecież ten parodysta pogrąża nie tylko siebie, ale robi pośmiewisko z United na cały świat.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  16. #4380

    Notoryczny Miotacz Postów Lencu jest teraz offline

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Boateng w wyjściowym, super!
    Cytuj Thaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaz nie wiem bo jak gramy czasem 2v2 to zawsze gram ja z ziomkiem (my obaj bogowie we fife xD) na innych i po jakichs 2 minutach juz wyzywamy sie od najgorszych x-D
    Sprawdź to!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •