Reklama
Strona 2394 z 3883 PierwszaPierwsza ... 139418942294234423842392239323942395239624042444249428943394 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 35,896 do 35,910 z 58232

Temat: Piłka Nożna

  1. #35896
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    pieniądze mój drogi, pieniądze

  2. #35897
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak piszemy o konkretnej sytuacji to nie piszemy o innych sytuacjach
    a dlaczego mamy nie pisać? piszemy, jeżeli brakuje konsekwencji, bo potem masz właśnie takie absurdy, że legia się tłumaczy, że krzyczała bvb kurwa a nie bvb żydzi, bo kurwa to tam nic
    albo masz wielkie dysputy nad tym, czy małecki powiedział "spierdalaj czarnuchu jebany" czy tylko "spierdalaj skurwysynu jebany", bo wiadomo, nazwać kogoś czarnuchem to najgorsza zbrodnia, ale już wyzwać jego matkę od kurew to tylko takie tam sprzeczki
    albo tropi się "nazistowskie symbole" na absurdalną skalę, że np. w niższej lidze delegat nie pozwala typowi grać z numerem 88, a uefa każe śląska za flagę z herbem miasta brzeg, bo wygląda "podobnie do swastyki" xD (tak, to autentyczne sytuacje), a w tym samym czasie oprawy z sierpem i młotem i innymi komunistycznymi symbolami nie są karane w ogóle
    jak ty niby chcesz to oddzielić? jeżeli tak to wygląda, to nic dziwnego, że ludzie widzą w tym szopkę, a nie rzeczywiste plewienie nienawiści, symboli totalitarnych itd.
    no ale powiedz to takiemu tadkowi, to właśnie zaraz jest: "CZYLI CO, ŻE KTOŚ TAM PREZENTOWAŁ KOMUNISTYCZNE SYMBOLE ALBO WYZYWAŁ OD KUREW TO ZNACZY ŻE MOŻNA BIĆ MURZYNÓW???? TO SOM INNE SYTUŁACJE" i pogadane xD
    polecam spojrzeć trochę szerzej, to może zrozumiesz, dlaczego takie podejście jest szkodliwe i wywołuje tylko skutek odwrotny do zamierzonego

  3. Reklama
  4. #35898
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    wiem że źle śpisz gdy nie napiszesz ostatniego słowa, ale dokładnie zgadzasz się z tym o czym pisałem, tylko nie wiem czemu to ignorujesz, przecież wyraźnie pisałem że jestem za karaniem agresji wobec każdego, a nie tylko tych co obrażają murzynów

    nie mam wpływu na federacje czy odbiór publiczny, skomentowałem tą sytuację i dobrze wiecie że mam rację, co można zobaczyć chociażby po tym że nikt o tej sytuacji nie piszę, tylko przytacza inne

    obwiniacie system, gdy ja mówię o pojedynczej sytuacji i jednostce, czyli komentarzu sterlinga odnośnie meczu w bułgarii

    więcej już pisał nie będę bo to nie wiadomości z kraju i ze świata że można se przez 5 stron robić syf, chyba że chodzi o zbigniewa bońka

    refleksje zostawcie dla siebie - zresztą nie musimy się we wszystkim zgadzać

    pzdr

  5. #35899
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem że źle śpisz gdy nie napiszesz ostatniego słowa, ale dokładnie zgadzasz się z tym o czym pisałem, tylko nie wiem czemu to ignorujesz, przecież wyraźnie pisałem że jestem za karaniem agresji wobec każdego, a nie tylko tych co obrażają murzynów

    nie mam wpływu na federacje czy odbiór publiczny, skomentowałem tą sytuację i dobrze wiecie że mam rację, co można zobaczyć chociażby po tym że nikt o tej sytuacji nie piszę, tylko przytacza inne

    obwiniacie system, gdy ja mówię o pojedynczej sytuacji i jednostce, czyli komentarzu sterlinga odnośnie meczu w bułgarii

    więcej już pisał nie będę bo to nie wiadomości z kraju i ze świata że można se przez 5 stron robić syf, chyba że chodzi o zbigniewa bońka

    refleksje zostawcie dla siebie - zresztą nie musimy się we wszystkim zgadzać

    pzdr
    otóż nie zgadzamy się, bo wg ciebie owszem, powinni karać równo, ale skoro tego nie robią, to dobrze że chociaż za obrażanie murzynów karzą :) lepszy rydz niż nic :) to jest twoje podejście
    a wg mnie jeżeli tak ma to wyglądać, to już lepiej żeby nie robili zupełnie nic, bo tak, jak mówię, skutek będzie tylko odwrotny
    i właśnie tutaj masz przykład, bo ludzie sobie nie śmieszkują z tego, że gdzieś wyzywali murzyna, bo sami są rasistami, tylko właśnie z powodu tej hipokryzji

  6. #35900
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    to niech piłkarze podniosą głos i zaczną o tym mówić - tylko tak jak pisałem wcześniej tego nie robią, bo się przyjęło że wyzwiska to jest element sportu

    a czy skutek będzie odwrotny? wątpię, z chuliganką można sobie poradzić

    zresztą nie pisałem że ludzie tutaj w temacie są rasistami, ale pisałem że omijają sedno problemu i śmieszkują nie z tych co trzeba, bo to patusy odegrały negatywną rolę, to że ktoś się źle z tym czuł i powiedział o tym w wywiadzie jest według mnie zdrowe, ja nie bronię federacji, świata, mediów, systemu, tylko broniłem sterlinga który zwyczajnie powiedział o tym co się działo na stadionie i że według niego tak nie powinno być

  7. #35901
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    brak fabiana chyba wyraźny xD
    Streamja - Simple video sharing

  8. #35902
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Póki co może Everton nie miażdży, ale dużo lepszy od WHU. To tyle w głosach, że Londyńczycy jak nabiorą rozpędu, to spokojnie połkną Leicester, bo IMO w tej chwili to jedyna drużyna (mówię o Lisach), która może i potrafi zagrozić powszechnie występującemu w ostatnich kilku latach Top6. WHU jest zbyt nieregularne, zwłaszcza z dołem tabeli, którego obecnie reprezentantem jest Everton xD
    nic.

  9. #35903
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    robercik odpalony z bramką, jebany se króla strzelców w 2k19 już zrobi

  10. #35904
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Kurczaki no kurwa, bo się zaraz pogniewam...
    Impossible Is Nothing

  11. #35905
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Lester, no kurwa, bo się zaraz pogniewam..
    nic.

  12. #35906
    Cinson

    Domyślny

    czemu ten totenham sie takim gownem stal nagle

  13. #35907
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Bo się piłkarzom w dupach poprzewracało :]
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  14. #35908
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    atalanta to są prze chuje, 2 minuty później lazio wyrównało xD
    Streamable - free video publishing

    jak to chyba robben
    Streamable - free video publishing
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 19-10-2019, 17:14

  15. #35909
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cancelo - Fernandinho - Mendy

    To jest dzisiejsza obrona City, gdy wielki angielski talent John Stones siedzi na ławce xD

  16. #35910
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Aruś z reprezentacji wrócił i od razu dwie brameczki
    Ciężko jest lekko żyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 8 gości)

  1. Taca

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •