Reklama
Strona 2393 z 3906 PierwszaPierwsza ... 139318932293234323832391239223932394239524032443249328933393 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 35,881 do 35,895 z 58577

Temat: Piłka Nożna

  1. #35881
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale nie wiem w sumie co najbardziej w manu potrzebne, bo nie oglądam każdego meczu jak wy
    co tam najbardziej potrzebne? wszystko XD
    nic.

  2. #35882
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale jak kibice rzucają wszystkimi wyzwiskami jakie zostały stworzone w historii ludzkości, jak krzyczą że Cię zapierdolą, że wyruchają Ci matkę i inne tego typu rzeczy, to wszystko jest git, część piłki :))))) (bo taka prawda, tak samo jak śmianie się z czarnuchów, białasów i żółtych).
    jak legia miała dostać od uefa karę za okrzyki "bvb jude", to wysłali wyjaśnienia, że wcale nie krzyczeli jude tylko nutte (kurwa) xD
    bo okazuje się, że wyzywanie od kurew jest nieporównywalnie mniejszym przewinieniem xD

    ps czekam teraz na post tadeusza w tonie "czyli wg ciebie należy zabić wszystkich żydów????"

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawe co bonieg powie jak dostaniemy grubo w pizde na tym euro bo wpierdol ktory dostalismy na ms byl troche jednak zaskoczeniem, nawalka juz w ogole abstrachujac od tego czy byl dobrym trenerem czy nie to z cala pewnoscia byl bardziej lubiany i szanowany przez kibicow, bo dal nam jedna fajna impreze gdzie odpalismy po wyrownanym meczu ze zdobywca pucharu wiec ten kredyt zaufania mial ogromny. a brzenczek jest juz naciagniety przez bonka do granic mozliwosci i nie wyobrazam sobie zeby boniek mogl sie jakos wybronic po eurowpierdolu ktory nas czeka - chyba ze trenerowi w nocy cos sie przestawi w glowie i bedziemy miec selekcjonera na skale swiatowa
    już mówię, co powie bonieg: "taki jest sport, u was w polsce to zawsze tylko szukacie winnych, a to nie o to chodzi, we włoszech to jest tak [bla bla bla], teraz mamy przed sobą ważne mecze eliminacji do mistrzostw świata i na tym się skupiamy, a na wyciąganie wniosków przyjdzie czas"
    mam nadzieję, że pomogłem

  3. Reklama
  4. #35883
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież chłop ma dobre kroosy, tzn. crossy, w defensywie też sporo daje, ostatnie podanie nie najgorsze, ale nie wiem w sumie co najbardziej w manu potrzebne, bo nie oglądam każdego meczu jak wy
    Jeśli jest dobrym trenerem, to zapraszam go
    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszystko XD
    Wcale nie






















    No dobra tak

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak legia miała dostać od uefa karę za okrzyki "bvb jude", to wysłali wyjaśnienia, że wcale nie krzyczeli jude tylko nutte (kurwa) xD
    xD
    Legitnie w sumie
    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps czekam teraz na post tadeusza w tonie "czyli wg ciebie należy zabić wszystkich żydów????"
    Spokojnie, niebawem
    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    już mówię, co powie bonieg: "taki jest sport, u was w polsce to zawsze tylko szukacie winnych, a to nie o to chodzi, we włoszech to jest tak [bla bla bla], teraz mamy przed sobą ważne mecze eliminacji do mistrzostw świata i na tym się skupiamy, a na wyciąganie wniosków przyjdzie czas"
    mam nadzieję, że pomogłem
    A ja mam dziwne wrażenie, że jakbyśmy dostali oklep na ME, to Bonieg by nagle cały swój PR wrzucił przeciw Brzenczgowi i wytworzył jakąś sztuczną wizję, że wszystko zmieniło się na samym turnieju, wcześniej był git i dobra decyzja z jego zatrudnieniem, ale to nie ryżego wina, na ME odjebało :)
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #35884
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps czekam teraz na post tadeusza w tonie "czyli wg ciebie należy zabić wszystkich żydów????"
    ta zarzutka miałaby sens, gdyby nie to że nie ma ona sensu i chyba ją na swoim koledze z bukmacherki oparłeś:

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Crus: sterling moglby przestac sie mazac
    Tadek: jasne, najlepiej kurwa zabic wszystkich czarnych

    taki obraz
    przez to że jako jeden z niewielu bronię czasem jakieś mniejszości, macie mnie za taką osobę która atakuje większość, co jest oczywiście nieprawdą

    przypominam po raz kolejny że dyskutowaliśmy o bojówce bułgarskiej, a nie o bernardo silvie który zażartował i został przez to niesłusznie oskarżony o złe intencje

  6. #35885
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny


    Impossible Is Nothing

  7. #35886
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Te federacje to chyba jakies indie czy singapur xD bo w europie wiele gorszych lig nie ma

  8. #35887
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Anglia i Hiszpania upewniaja się czego nie robic
    Wszystko się zgadza

  9. #35888
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,769
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.




    "Ole has also instilled the discipline back into an environment where we may have lacked it in recent years," said Woodward in an address to staff at Old Trafford. "He is building a squad that respects the club's history, in which players work hard and respect their team-mates.

    "No one is bigger than the club. The changes we saw over the summer have resulted in a very young squad. But it's also a squad, with the players and the culture, that provides a base camp for us to build and grow from as we start our new journey."

    XDDDDDDD
    To może kurwa po prostu dajcie OGS rolę dyrektora sportowego skoro tak dobrze wie jak skład budować, a zarządzać zespołem niech zacznie po prostu ktoś odpowiedni do tego :)))))
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #35889
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    sugerowanie ze chodzi im o cos innego niz sklonowanie lewandoskiego w tajnych laboratoriach III rzeszy

  11. #35890
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wobec decyzji Komitetu Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej o przełożeniu meczu Barcelony z Realem Madryt, jaki powinien był zostać rozegrany 26 października, w której nakazano, by kluby ustaliły nową datę rozegrania tego spotkania, Real Madryt komunikuje, że zaproponowaną datą przez oba kluby jest 18 grudnia.
    to się porobiło.
    ktoś będzie miał dobry prezent na święta
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  12. #35891
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Krzyjas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to się porobiło.
    ktoś będzie miał dobry prezent na święta
    Na pewno nie kibice, el classico w środę xD idź pan w chuj

  13. #35892
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przez to że jako jeden z niewielu bronię czasem jakieś mniejszości, macie mnie za taką osobę która atakuje większość, co jest oczywiście nieprawdą
    otóż nie, jest dokładnie odwrotnie
    przez to, że niektóre osoby wskazują absurdy tej całej "walki z rasizmem", ty uważasz je za takie, które uważają, że rasizm jest spoko xD
    to jest taka sama rozmowa, jak o tym filmie o księżach pedofilach, gdzie jak ktoś wskazywał, że nie walczy się z pedofilią w innych instytucjach z równą zaciekłością, to pisałeś, że CZYLI CO KSIĘŻA SE MOGĄ BYĆ PEDOFILAMI?? itp. teksty
    więc dalsza dyskusja nie ma sensu

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


  14. #35893
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    otóż nie, jest dokładnie odwrotnie
    przez to, że niektóre osoby wskazują absurdy tej całej "walki z rasizmem", ty uważasz je za takie, które uważają, że rasizm jest spoko xD
    to jest taka sama rozmowa, jak o tym filmie o księżach pedofilach, gdzie jak ktoś wskazywał, że nie walczy się z pedofilią w innych instytucjach z równą zaciekłością, to pisałeś, że CZYLI CO KSIĘŻA SE MOGĄ BYĆ PEDOFILAMI?? itp. teksty
    więc dalsza dyskusja nie ma sensu
    otusz nie, gdy widziałem absurd to pisałem że to absurd, tak jak była sytuacja z bernardo silvą, gdy widzę złe zachowania to je piętnuje i wtedy przychodzicie z chochołami że hehe wspierasz karanie żartów z murzynów xD a z księżami dużo już pisałem o całym ukrywaniu jako instytucja na CAŁYM świecie i podawałem różne przykłady z różnych krajów

    jak piszemy o konkretnej sytuacji to nie piszemy o innych sytuacjach, tutaj sytuacja była jasna, patusy salutowały i obrażały czarnych z anglii, sterling powiedział o tym w mediach, zaczęły się heheszki jak to czarny się mógł obrazić czy odezwać, ja stanąłem po jego stronie i tyle, nie ma żadnego odwoływania się do innych absurdów, pisałem że patusy źle zrobiły i miałem/mam rację, jak chcesz się kłócić to polecam pierw się zastanowić nad swoim systemem wartości

    dalsza dyskusja nie ma sensu, bo sam mnie wcześniej poparłeś że przecież wyzywanie od kurew też jest złe, a swój dopisek dodałeś tylko po to by mnie baitnąć

  15. #35894
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj ArkaSath napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na pewno nie kibice, el classico w środę xD idź pan w chuj
    A jak w lidze miszczow jest we wtorek albo w srode to nikomu nie pszeszkadzaaaaa!!!!
    Impossible Is Nothing

  16. #35895
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak nie moga zapewnic bezpieczenstwa na stadionie albo zorganizowac sobie zastepczego, to walkower i elo a nie jakies przekladanie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •