Reklama
Strona 2257 z 3898 PierwszaPierwsza ... 125717572157220722472255225622572258225922672307235727573257 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 33,841 do 33,855 z 58457

Temat: Piłka Nożna

  1. #33841

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sorry kolego ale pierdolisz głupoty. Zidane akurat na początku swojego trenowania uparcie na Garetha stawiał tak samo jak na swojego pupilka Karima. Tylko o ile Benzema się jeszcze bronił zaangażowaniem/asystami/czasem bramkami, to Gareth poza pierwszym i częściowo drugim sezonem z Zidanem - już ni cholery.

    Okej, on zawsze potrafi odpalić na jeden mecz i coś ugrać w finale czy jakichś derbach, ale w przekroju całego sezonu był beznadziejny i nie da się temu zaprzeczyć. I to też nie tak, że Zidane się na niego specjalnie ujebał, bo przecież 3/4 sezonu trenowali go Laptopkolegi i Solari, a jego sytuacja była podobna. Gość ma wyjebane w walkę o miejsce w składzie bo wyraźnie uważa, że jest zajebisty i to miejsce mu się nalezy. Niestety źle uważa, bo gówno gra i gówno mu się należy a nie miejsce w składzie.


    Pomijam już wgl fakt, że temu cymbałowi nawet podstawowych słów się nie chce nauczyć po Hiszpańsku przez tyle lat co już tam siedzi i koledzy nie mogą z nim nawet pożartować na treningu. Przecież samo to już wyraźnie świadczy o tym jak daleko w poważaniu ma ten klub, kraj i kolegów z drużyny.
    W poprzednim sezonie to akurat wszyscy grali beznadziejnie i Gareth na tym tle wcale nie wypadał jak gówno, a uważam, że wręcz przeciwnie. Bale ma genialną grę bez piłki - problem w tym, że mimo tego co się mówi, gra nigdy nie była ustawiona pod niego i od święta dostawał podania od kolegów, mimo często jego świetnego ustawienia. Nie dziwie się, że jest w tym aspekcie sfrustrowany. Do tego Bale wciąż genialnie podaje i gdyby nie impotencja strzelecka reszty drużyny, to miałby od cholery asyst.

    Żeby nie było, że tylko go bronie - to tak, część winy jest po jego stronie, bo pewnie gdyby się nauczył tego hiszpańskiego i lepiej zgrał z drużyną, to może by go w końcu zaczęli na tym boisku zauważać.

  2. #33842
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,555
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Bale razem ze Sneijderem i Gaitanem jutro beda ogloszeni w Manchesterze juz potwierdzone

    Wgl Bale jest spoko grajkiem, ktorego jak wielu zniszczyly kontuzje niestety i tu nke ma co jakiejs wielkiej ideologii dorabiac. Bo gdyby nie to, ze wiecej sie leczyl niz gral w tyn Realu to by na pewno dzisiaj byl filarem tej druzyny. Moze nie w takim stopniu jak byl Ronaldo, no ale na pewno bylby takim ziomkiem od ktorego zaczyna sie ustalac sklad.

  3. Reklama
  4. #33843
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zidane akurat na początku swojego trenowania uparcie na Garetha stawiał tak samo jak na swojego pupilka Karima. Tylko o ile Benzema się jeszcze bronił zaangażowaniem/asystami/czasem bramkami, to Gareth poza pierwszym i częściowo drugim sezonem z Zidanem - już ni cholery.
    Właśnie o to mi chodzi - Bale dostawał od groma szans od trenerów Realu, w tym Zidane'a, wystarczy zobaczyć ile minut zagrał w każdym z sezonów zaczynając od 13/14, odpowiednio:

    2068
    2581
    1738
    1427
    1802
    1790

    Biorąc pod uwagę ilość kontuzji, jakie miał, to naprawdę dużo czasu spędzał na boisku.
    Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że zrobił się szklanką po przyjściu do Realu i moim zdaniem to kwestia tego, że gość za bardzo chciał się zrobić na Cristiano pod względem fizjologii i jego ciało nie wytrzymywało tego - zresztą popatrzyć wystarczy jak Bale wyglądał w Premier League, a jak w La Liga, no ale jak polek pisze, to też jest prawda, że go kontuzje zniszczyły, co, dla mnie, nie zmienia tego, że gość powinien już minimum rok temu odejść.




    ##



    Dość zabawnie to wygląda, tego typa obok Alderweirelda to nawet ja pierwszy raz na oczy widzę
    Also ten Parrott może być kozakiem w przyszłości, turbo ten typ się wydaje mieć potencjał.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #33844
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    kiedy real sra swoim zawodnikom do mordy


    kiedy pilkarz realu sra realowi do mordy
    Piłka Nożna-1543959449_xmulu1f6urt11.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #33845
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Kane
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #33846

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie o to mi chodzi - Bale dostawał od groma szans od trenerów Realu, w tym Zidane'a, wystarczy zobaczyć ile minut zagrał w każdym z sezonów zaczynając od 13/14, odpowiednio:

    2068
    2581
    1738
    1427
    1802
    1790

    Biorąc pod uwagę ilość kontuzji, jakie miał, to naprawdę dużo czasu spędzał na boisku.
    Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że zrobił się szklanką po przyjściu do Realu i moim zdaniem to kwestia tego, że gość za bardzo chciał się zrobić na Cristiano pod względem fizjologii i jego ciało nie wytrzymywało tego - zresztą popatrzyć wystarczy jak Bale wyglądał w Premier League, a jak w La Liga, no ale jak polek pisze, to też jest prawda, że go kontuzje zniszczyły, co, dla mnie, nie zmienia tego, że gość powinien już minimum rok temu odejść.
    Biorąc pod uwagę suche statystyki to Bale jest dużo większa legendą klubu niż Łysy i zasługuje na trochę więcej szacunku.

    Piłka Nożna-4cbc6ddb-5967-4c31-9c10-d68ac1ef8c6e.jpeg
    Przecież już końcówka poprzedniego sezonu - nawet jak chciał go wypchnąć z klubu to należało się mu pare minut w ostatnim meczu, żeby mógł się ewentualnie pożegnać z kibicami, a nie trybuny.

  8. #33847
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Tyle, że ja nie mówię, że Łysy jest bez winy, bo wiem, że on też ma swoje za uszami (co zresztą forsowanie Karima jest najlepszym podsumowaniem, pomijając fakt przytomnego spierdolenia z ringu kiedy odszedł z klubu XD), tylko mimo wszystko uważam, że Bale w dużym stopniu sam sobie jest winny (minus kontuzje, co też imo jest jego winą i tak, bo mógł nie robić się na Cristiano 2.0 ).
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #33848
    orjannilsen1

    Domyślny

    ale fakt, że gość nie chce się zasymilować ze swoim otoczeniem chyba też mu troche przeszkadza
    z kim on sobie może pogadać po angielsku? Z modriciem?

  10. #33849
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    No tylko z Bejlem to głównie jest taki problem, że gość ma wyjebane we wszystko tak naprawdę. IMO to on jakiś czas temu zanotował totalny zjazd ambicji i przestało mu tak zależeć, bardzo często przechodził totalnie obok meczu, o ile w ogóle grał a nie leczył kontuzję. Do tego dochodzi ciągły brak znajomości hiszpańskiego, a po 6 (!) latach wypadałoby już zacząć coś ogarniać, chłop cały czas wydaje się być totalnie odseparowany od drużyny, jakby totalnie nie zaaklimatyzowany.
    A jeśli realnie ZZ daje mu do zrozumienia, że nie widzi go w swoim projekcie, a Bejl wraz z agentem uparcie zakłamują rzeczywistość o tym, że Walijczyk jest ciągle top 5 na świecie (XD) i że nigdzie się nie wybiera, no to robi się trochę kwas, którego można by uniknąć.

  11. #33850
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    i Bale i Real są pojebani w tej sytuacji
    Bale, bo kurwa po tylu latach w Hiszpanii dalej bez tłumacza gówno powie i jestem ciekaw, czy choć proste słówka na boisku ogarnia po Hiszpańsku (Kubo pozdrawia), do tego pajacuje, na co on zasłużył, a na co nie od strony Realu miast się skupić na treningach i zająć się odpowiednio tematem swoich kontuzji, niech więcej mięśni dojebie z myślą, że wytrzyma obciążenia jak Ronaldo
    Real, bo niby chce go wypchnąć, bo pensja, ale jak przychodzi co do czego, to wołają kilkadziesiąt mln myśląc, że ktoś go za tyle weźmie w tym wieku i rzuci mu podobną pensję, co oni, a do tego traktują zawodnika z takim stażem jak gówno (mniejsza, że sam się o to prosi), choć tu pewnie i Zidane ma swoje do powiedzenia (oby sobie żartował z tym Benzemą miast Jovica XD)
    nic.

  12. #33851
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Swoją drogą do kiedy Bale ma ważny kontrakt?

  13. #33852
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A to nie jest tak że z tym hiszpańskim u bejla jest trochę to przesadzone i typ coś tam ogarnia? Czy mi się coś pojebało

  14. #33853
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,998
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    no właśnie z ciekawości sobie wpisałem w youtube wywiady po hiszpańsku gareth bale i coś tam chyba gada xD

  15. #33854
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,756
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no właśnie z ciekawości sobie wpisałem w youtube wywiady po hiszpańsku gareth bale i coś tam chyba gada xD
    Nie znam hiszpańskiego, ale no sposób mówienia mniej więcej mi przypomina Carlosa Teveza po angielsku, chociaż pewnie jest i tak lepiej, halo gada ktoś tu po spanisz?

    [y]52ku5JXwl3M[/y]

    Skurwesyn
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #33855

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Swoją drogą do kiedy Bale ma ważny kontrakt?
    2022, także w pewnym sensie może dyktować warunki.

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A to nie jest tak że z tym hiszpańskim u bejla jest trochę to przesadzone i typ coś tam ogarnia? Czy mi się coś pojebało
    Jak jest na 100% to nie wiemy. Cos tam gada napewno, ale np. Taki Marcelo się wypowiadał, że w szatni to tylko how are you z Balem.


    I wkurwia mnie też takie powtarzanie po gazetach, że niby stracił ambicje - niby z czego to wynika? Bo ja tego w meczach nie zauważyłem, a liczby nawet w tym tragicznym sezonie to ma lepsze od każdego ze swoich konkurentów. A o swojej sylwetce i treningu to raczej on sam nie decyduje, tylko ma od tego trenerów, których zatrudnia klub, wiec też zwalanie winy na niego, że chciał przypakować jak Ronaldo jest trochę XD.

    No i kurwa ten brak ambicji - a jak była akcja ze się nie pojawił na kolacji, co się zaczynała o północy, bo od 6 rano się stawiał na dodatkowym treningu, to pismaki zamiast o ambicji to tylko „hur durr, gareth się nie chce asymilować, jak reszta imprezuje”

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •