+ Nowy post
Strona 2207 z 2470 PierwszaPierwsza ... 1207 1707 2107 2157 2197 2205 2206 2207 2208 2209 2217 2257 2307 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 22,061 do 22,070 z 24692

Temat: Piłka Nożna

Data rejestracji
    Jul 2006
    Położenie
    Katowice
    Siła reputacji
    16
    2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach 2Fast4You ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

finezja lv paulinho xD

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    21
    Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cudowna bramka cudownego piłkarza

Kryszjanu w sumie nie faulował Kimpembe chwilę wcześniej?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Data rejestracji
    Oct 2012
    Siła reputacji
    7
    tsude wkroczył na salony tsude wkroczył na salony tsude wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cudowna bramka cudownego piłkarza

Kryszjanu w sumie nie faulował Kimpembe chwilę wcześniej?
    tez mi sie wydaje ze faulowal, ale w sumie mozna tlumaczyc tym ze psg gralo dalej i stracilo w glupi sposob pilke

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    8
    Alex Hope wyłączył reputację

Domyślny

Ściągają Cavaniego za Meuniera, żeby się bronić, to chwilę później nie mają komu wrzucać piłek i jeszcze dostają dwie bramki w pizdę XD
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Waw992 to nie nick, to styl życia! Waw992 to nie nick, to styl życia! Waw992 to nie nick, to styl życia! Waw992 to nie nick, to styl życia! Waw992 to nie nick, to styl życia! Waw992 to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Stoi ten przygłup z głupią miną, ale czego on się spodziewał wprowadzając obrońcę za napastnika w 60 minucie

Data rejestracji
    Jun 2010
    Siła reputacji
    9
    Oryks to nie nick, to styl życia! Oryks to nie nick, to styl życia! Oryks to nie nick, to styl życia! Oryks to nie nick, to styl życia! Oryks to nie nick, to styl życia! Oryks to nie nick, to styl życia!

Domyślny

możecie mi podesłać jedną dobrą akcję mbappe w tym meczu? :P

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    16
    Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Wystarczyło zdjąć benzeme i mecz wygrany. Ale pewnie dalej u lysego będzie grał xd

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    17
    Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Typowy wieczor kompromitacji torgowych ekspertow:

dobra konczyc trzeba to glupie pierdolenie ide jebac bronxy swietujac awans do 1/4 latwo
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    15
    GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia! GaryTroy to nie nick, to styl życia!

Domyślny

jebany wróżbita?

@Crus
    Impossible Is Nothing

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    21
    Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    jebany wróżbita?
    To "tak naprawdę to nie" to był taki hehe żart, ja się oczywiście z Panem zgadzałem @GaryTroy ;

Fuj ale miałem brzydki awatar, tfu
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania