Reklama
Strona 11 z 3883 PierwszaPierwsza ... 91011121321611115111011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 58232

Temat: Piłka Nożna

  1. #151
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Darnok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mecz nie był najgorszy, lepszy niż jakiekolwiek spotkanie United od kilku miesięcy, chociaż spodziewałem się większego gradu ze strony City.
    No jak dajemy za wyznacznik mecze United, to równie dobrze mecz Olimpii Grudziąc z Drutexem Bytovią nie byłby taki zły XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #152
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,882
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i wykrakałem 0:0, ehh te "hity BPL" to największe gunwo na planeta.
    Arsenal - City się fajnie oglądało, szczególnie końcówka była emocjonująca jak Yaya z dupy zdobył gola i nagle się wzięli do atakowania.

    Ma ktoś gfy z tym co zrobił Otamendi?

    @edit
    https://gfycat.com/BoldBackArkshell
    xD
    Ostatnio zmieniony przez Decretis : 30-12-2015, 00:11

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Reakcja Hutha chyba całkowicie to podsumowała, no ale cóż, Otamendi Argentyniec, każdy wie, że Ci z Ameryki Południowej nie mają za dużo we łbach.
    nie mów tak, dobrze?
    Vidal na przykład to bardzo mądry, szanowany matematyk i często się o nim słyszy w kontekście procentów i promili, więc wypraszam sobie takie pomówienia -,- -,-

  5. #154

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    11 roku france football



    typowo bez busketsa i na siłę wbity ronaldo :F

  6. #155
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Pietro18 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Vidal na przykład to bardzo mądry, szanowany matematyk i często się o nim słyszy w kontekście procentów i promili, więc wypraszam sobie takie pomówienia -,- -,-
    Każdy wie, że Vidal procentuje tylko po to, by lepiej jeździć samochodem, bo bez tego marny z niego kierowca :)
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  7. #156
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typowo bez busketsa i na siłę wbity ronaldo :F
    no szkoda że Alves ze swoimi genialnymi wrzutkami i interwencjami w obronie i Iniesta kopiący się po czole większość sezonu nie na siłę XD

    no i co tu robi de Bruyne i Godin to ja nie wiem

  8. #157
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    de Bruyne ładuje sobie gole i asysty w przeciwieństwie do Iniesty, który biega i kopie się po czole
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  9. #158
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    iniesta alves godin pomylka powinien byc terry za 2015r lewy powinien byc za ronaldo suarez za inieste a na prawej stronie to ktokolwiek tylko nie ta malpa xD

  10. #159
    Torg User

    Domyślny

    wg mnie jedenastka z 3 obroncami

    buffon/ddg
    chiellini - godin - alaba
    krychowiak - busket
    messi - kdb - neymar
    suarez - lewandowski

    dla mnie ronaldo w sumie w tym roku nic specjalnego nie pokazuje, pol roku kopal sie po czole
    dani alves 5 fajnych wrzutek w sezonie =/= toty
    busket obowiazkowo
    suarez najlepsza 9 swiata aktualnie
    lewy tez trzymal poziom w chuj, chyba wlasnie tylko suarez byl lepszy od niego w tym roku
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 30-12-2015, 14:17

  11. #160
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pietro18 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie mów tak, dobrze?
    Vidal na przykład to bardzo mądry, szanowany matematyk i często się o nim słyszy w kontekście procentów i promili, więc wypraszam sobie takie pomówienia -,- -,-
    Przepraszam, poniósł mnie hejt i zazdrość, że my takich zawodników w Menczestrze Junajtyd nie mamy ;/

    #
    John Obi Mikel believes the atmosphere at Chelsea has improved since Jose Mourinho's departure from Stamford Bridge.

    "He hasn't changed much yet, but he was here before and he knows the place and all the staff," said Mikel.

    "The players are different - only me and [John Terry] were here before - but he knows what to do.

    "We're down there in the table for a reason so he can't come in and perform miracles, but we want to get out of there. We've had three games now without losing so are making the right steps.

    "I've been as confused as everyone else. It's difficult when you're not playing, as you don't really know what the problems are. It was a collective thing - the players and the manager were not performing.

    "We've moved on from that and the atmosphere has improved since the change of manager. It's fine now, we've just not been getting results.

    "Jose is a fantastic manager and will always be a fantastic guy. But sometimes football is a cruel game and you have to move on. Is it the right decision? Who knows? We'll only see in the future."
    Już mamy jedną osobę z kilku, która kopała doły pod Jose XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #161
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Weźcie tylko obiektywnie pod uwagę, że "kopanie się po czole Ronaldo" to wciąż granie o klasę czy dwie wyżej, niż większość piłkarzy.

    Brak Busiego nawet mnie nie dziwi, jego sukcesywnie każdy pomija od lat, a bezsprzecznie jest jednym z najlepszych pomocników świata.

  13. #162

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weźcie tylko obiektywnie pod uwagę, że "kopanie się po czole Ronaldo" to wciąż granie o klasę czy dwie wyżej, niż większość piłkarzy.
    tylko, że suarez i lewy imo dobili do jego poziomu a ney go przeskoczył patrząc na grę w tym roku
    i porównując to co na tym poziomie wszyscy dali swoim zespołom to ronaldo wypada w tej stawce najgorzej

  14. #163
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko, że suarez i lewy imo dobili do jego poziomu a ney go przeskoczył patrząc na grę w tym roku
    i porównując to co na tym poziomie wszyscy dali swoim zespołom to ronaldo wypada w tej stawce najgorzej
    Lewy miał dobrą jesień i to nie całą. Kurde ludzie, ogarnijcie to, że o ile ja naprawdę go lubię i uważam za świetnego, jednego z najlepszych w historii polski, piłkarza, to jednak na wiosnę w klubie grał dość przeciętnie, wcale nie strzelał dużo bramek i nie łapał najlepszych not. Dopiero ten sezon klubowy + gra w reprezentacji jest na naprawdę świetnym poziomie, ale tu znów pojawia się "ale", bo jeśli mówisz co dali zespołom, to o ile w reprezentacji Lewy dał nam bardzo wiele, o tyle w Bayernie prócz mistrzostwa Niemiec, które zdobyli już w lutym chyba (XD) to aż tak wiele nie dał zespołowi. Nie pociągnął ich ani w LM, ani w Pucharze Niemiec, a i ligę bez niego pewnie też by wygrali.


    Suarez i Neymar to faktycznie mogę się zgodzić, że wskoczyli na poziom taki sam czy nawet wyższy niż Ronaldo, ale te światowe jedenastki takie już są, że raczej 10 zawodników z jednego klubu to się nie zdarza. Dali Messiego i Neymara, zrezygnowali (wcale nie mówię, że słusznie) z Suareza.
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 30-12-2015, 15:54

  15. #164
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    I co z tego, że Real stwarza sobie 2-3 100% sytuacje w 10 minut, jak zaraz potem obrona odpierdala takie coś, z takim Sociedad to może ujść na sucho, ale na poważnym poziomie nie da się tak wygrywać spotkań ...

  16. #165

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    on to chyba specjalnie zrobił xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 13 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •