Reklama
Strona 101 z 3883 PierwszaPierwsza ... 5191991001011021031111512016011101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,501 do 1,515 z 58235

Temat: Piłka Nożna

  1. #1501

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Felipe Luis za to wejście w Messiego dostał 3 mecze kary
    Atletico się odwołało
    Komisja zredukowała karę do 1 meczu z uzasadnieniem "piłkarz atakował piłkę"

    "piłkarz atakował piłkę"
    "atakował piłkę"
    "piłkę"


    Hiszpania XD
    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 04-02-2016, 20:17

  2. #1502
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A Suarez miał 2 mecze zawieszenia, bo powiedział coś do kogoś w tunelu xD

    No ludzie, serio, ogarnijcie się, bo wszyscy do chin wyjadą z hiszpanii

  3. Reklama
  4. #1503
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny



    Ehh.. przynajmniej nie poszedł do Chelsea czy innego Manchesteru <tak się kurwa pocieszam XDDDDD>
    Było rzucić kurwa ten hajs i byłby zajebisty zawodnik, to kurwa nie ;/ a w lato przyjdą zamiast niego kolejne utalentowane "Markovice", w ogóle by mnie to nie zdziwiło.
    nic.

  5. #1504
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pieprzone Chińczyki, szkoda takiego zajebistego zawodnika ehh

    Na Teixeire było fajnie zwyczajnie popatrzeć, jak gra, a poszedł na zmarnowanie. Nie wiem kto tu pisał, że za parę lat będziemy oglądać LM o 4 rano, ale oby to nie była prawda xd

  6. #1505
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    szanuje ibrakadabre

  7. #1506
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    a tutaj taka ciekawostka
    Ciężko jest lekko żyć

  8. #1507
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Bollo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a tutaj taka ciekawostka
    W sumie to jestem ciekaw takiej statystyki odnośnie Messiego, czy u niego też widać regres względem wieku, a raczej czy w takim samym stopniu, jak u Ronaldo.
    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    hh.. przynajmniej nie poszedł do Chelsea czy innego Manchesteru <tak się kurwa pocieszam XDDDDD>
    Było rzucić kurwa ten hajs i byłby zajebisty zawodnik, to kurwa nie ;/ a w lato przyjdą zamiast niego kolejne utalentowane "Markovice", w ogóle by mnie to nie zdziwiło.
    Wiesz co, ja bym się na Twoim miejscu pocieszał tym, że skoro tam poszedł, to dobrze, że nie jest w Liverpoolu.
    Jeśli zawodnik, i to jeszcze w takim wieku, idzie do Chin, to tylko i wyłącznie źle o nim świadczy i jestem pewien, że długo by w Liverpoolu nie gościł, bo rzuciłby ktoś 2/3 razy większą tygodniówką i zapomniałby o Liverpoolu w jeden dzień.

    Szkoda, że poszedł do Chin, ale mówię, to tylko o nim świadczy i nie żal.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 05-02-2016, 14:28
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #1508
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale mnie tam jego ambicje itd. raczej za bardzo nie obchodzą, w dzisiejszym futbolu niemal każdy to najemnik, taki Rooney zostałby w United, jakby mu nie rzucili takiej tygodniówki? XDDD no szczerze wątpię - poza tym bier pod uwagę fakt, jaki jest burdel na Ukrainie i czy zawodnicy chcą tam siedzieć. Również wątpliwe. Nikt nie wie czemu tak nie zrobił, także dywagacje nie mają sensu. Mnie interesuje brak jego umiejętności w drużynie Liverpoolu, które by się na pewno przydały. A tak, to w Lato będzie wzmocnienie w postaci powrotu Markovicia XDDDDDDDD
    (w sumie też skąd wiadomo jaką rolę odegrał sam właściciel - jego stać i raczej w dupie ma konsekwencje, by takiego zawodnika zesłać do rezerw, jeśli nie zgodziłby się na transfer - nie, żebym bronił go, ale jeśli zawodnik z żadną drużyną nie sympatyzuje, jak w tym wypadku, to tu hajs odgrywa sporą rolę, jak w Ukraińskiej nie dostawał powołań do repry, to w Chińskiej osłodzi sobie ten fakt dolanami)

    Poza tym sam chciał iść do zachodnich lig, był zdecydowany nawet na Liverpool i czekał tylko na ich ofertę do swojego klubu, nikt przez styczeń nie przyszedł, to sorry.. poza sytuacją w kraju, możliwość złapania kontuzji itd. itd., a piłkarz nie zarabia całe życie, a z wysokiego standardu życia na pewno nie chciałby po karierze rezygnować. Jak jedynym powodem były pieniądze - to sam niech się zastanawia, czy dobrze zrobił ;P mi jest w kurwę szkoda, że polazł tam, ale już trudno. Shachtar jak na dzisiejsze realia i oceniając jego umiejętności, nie dał zaporowej ceny (50mln Euro? przy np. Sterlingu, którego przecież sam dobrze wiesz, że zjada - to normalna cena), a po Coście czy Willianie widać, że byle kto tam się nie wybija. Przecież i tak kurwa po tym sezonie jest niemal podwojona kasa z tv, a to tylko mowa o tej angielskiej i nie rozumiem, czemu go nie ściągnęli. Jestem szczerze ciekaw czy to Klopp nie był tak do niego przekonany czy właściciele nie chcą rzucać kasy - mimo tego, ile Liverpool kasy wydaje ostatnio, to trzeba popatrzeć na ogólny bilans wydatków i przychodów, bo niemal zawsze te wydatki niwelują w sporym stopniu sprzedażą najlepszych zawodników, od Torresa, po Suareza i Sterlinga.
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 05-02-2016, 14:55
    nic.

  10. #1509
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to jestem ciekaw takiej statystyki odnośnie Messiego, czy u niego też widać regres względem wieku, a raczej czy w takim samym stopniu, jak u Ronaldo.
    Statysyki tylko z La Liga:
    Messi od 2009/10 co roku kolejno: 4.1; 5.6; 4.8; 3.8; 4.6; 4.6; 4.6; kiwek na gre
    Ronaldo: 3.1; 2.2; 1.9; 1.6; 2.2; 1.5; 1.2



    Źródło: whoscored.com, wykresik sam zrobilem

  11. #1510
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Thomas Tuchel o...
    ...Nurim Sahinie: - Po tym, co zobaczyłem w jego wykonaniu na treningach, utwierdziłem się w przekonaniu, że Nuri będzie w przyszłości odgrywał w moim zespole kluczową rolę.
    Boże miej nas w swej opiece

    ...Pulisiciu i Passlacku: - Uczestnictwo Passlacka w kadrze meczowej jest tylko kwestią czasu. Chłopcy muszą mieć świadomość, że nie należą do kadry pierwszego zespołu na pokaz, lecz są równie ważni jak pozostali zawodnicy.
    To już bardziej pozytywne :v

  12. #1511
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    apropo rooneya, zastapienie ronaldo i teveza owenem i valencia wiele mowi na temat owczesnego MU. SAF przez 4 sezony nie wydal pieniedzy z transferu ronaldo, a glazerowie przez 10 lat zabrali do swoich kieszeni bodaj ponad miliard funtow zarobionych przez klub, szczerze mowiac z perspektywy czasu to nawet sie shrekowi nie dziwie, ze wtedy zlozyl tego transfer requesta. wiadomo, ze przez takie zachowania nigdy nie bedzie legenda na poziomie charltona, czy robsona, ale niestety takie sa dzisiejsze realia i wiekszosc pilkarzy postapila by pewnie podobnie. bronie kapitana, bo ostatnio wysmienita forma

    @
    el confidental, czyli dosc legitne hiszpanskie zrodlo podaje, ze mourinho praktycznie dildon z united i wbija po sezonie, to samo pisza gazety we wloszech, a teraz do wszystkiego dolacza sie marca http://www.marca.com/en/football/int...f578b459c.html

    oby, oby

  13. #1512
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale mnie tam jego ambicje itd. raczej za bardzo nie obchodzą, w dzisiejszym futbolu niemal każdy to najemnik, taki Rooney zostałby w United, jakby mu nie rzucili takiej tygodniówki? XDDD
    Tylko chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Wiadomo, że teraz w piłce jest o wiele więcej najemników, niż kiedyś, ale jednak są zawodnicy, którzy preferują swój rozwój i pozycję w klubie ponad różnicę między zarobkami w postaci 80 tysięcy funtów, a zarobkami w postaci 160 tysięcy funtów tygodniowo. Cieszyłbyś się z takiego Teixery, który by pół sezonu/sezon grał genialnie, a potem PSG/City/inny Real rzucił dużym hajsiwem, dużą tygodniówką i uciekłby jak najszybciej z Liverpoolu?
    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Źródło: whoscored.com, wykresik sam zrobilem
    Dzięki, w sumie to mnie zdziwiło dosyć. Ogólnie fakt, że Messi miał więcej dryblingów na początku, to mnie nie dziwi, bo o ile Ronaldo był znany z dryblingów, o tyle o wiele większa efektywność dryblingów Messiego była gołym okiem widać. Co mnie dziwi to to, że u Messiego z wiekiem takiego regresu nie ma jak u Ronaldo, ba, w ogóle go nie ma na przestrzeni ostatnich 3 sezonów, co jest godne podziwu, bo to tylko pokazuje, że za kilka lat o ile Ronaldo już zgaśnie raczej na stałe, o tyle Messi jeszcze kilka sezonów dłużej będzie jechał.
    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boże miej nas w swej opiece
    O matko bosko, ja zapomniałem całkowicie o jego istnieniu XDDDDDDDDDDDD
    Już nie mogę się doczekać tej kluczowej roli XD
    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @
    el confidental, czyli dosc legitne hiszpanskie zrodlo podaje, ze mourinho praktycznie dildon z united i wbija po sezonie, to samo pisza gazety we wloszech, a teraz do wszystkiego dolacza sie marca http://www.marca.com/en/football/int...f578b459c.html

    oby, oby
    No fajnie by było, ciekawe w sumie czy by United to ogłosiło oficjalnie tak, jak Bayern Carlito, czy City Pepa, czy dopiero na koniec sezonu, żeby nie kłaść dodatkowej presji na United i LVG.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #1513
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18


  15. #1514
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To dlatego wrócił do MU, ta Borussia to jednak kurwy, Ciro nie zapraszali na kolacje, z Januzaja się śmiali ;/
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #1515

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jakiś sopcastowy strimek na City Leicester Panowie?
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •