Reklama
Strona 1646 z 3882 PierwszaPierwsza ... 64611461546159616361644164516461647164816561696174621462646 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 24,676 do 24,690 z 58229

Temat: Piłka Nożna

  1. #24676
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://firsteleven.com/artykuly/8678...witterze?img=1

    Przyszla supergwiazda Liverpurza znowu w formie. xDD
    Kurwa znam typa znaczy znam - ogladalem wiele jego meczy jeszcze jak byl gowniarzem w Polszy i nie moglem uwierzyc, ze Liverpurz sciaga synka bez umiejetnosci i jeszcze z takim charakterem (a bycie debilem mial od dziecka), zreszta to samo mowil moj znajomy, ktory widzial go jeszcze wiecej razy. Gostek po za wzrostem jak byl mlody nie potrafil nic i chocby jego kolega klubowy nazwiska nie pamietam byl 3 razy lepszy.. ale nizszy wiec automatycznie jak to w polsce - wykluczony xDD bo w grupach mlodziezowych jakby ktos nie wiedzial jak w polszy to wyglada graja najmocniejsi fizycznie chlopcy. Nie stawia sie na malych nawet jak maja bajeczna technike bo jest cos takiego jak presja na wynik (xDDD), a wiadomix, ze jak graja chlopcy 10-12 lat to wygrywa zwyczajowo ten, ktory ma wyzszych, silniejszych, bardziej wybieganych zawodnikow. W ogole kurwa ja bym sie tak mogl na ten temat rozwinac, ze o chuj jak ktos ma cokolwiek do czynienia w polszy z pilka mlodziezowa to bedzie wiedziec, ze takie pokolenie lewandowskich itd. to sie zdarzylo po prostu raz na sto lat jak wygrana w lotka bo przy panujacej tutaj patologii nie ma mowy by rozwinac jeszcze jakiegos pilkarza. W polsce generalnie nie rozwija sie talentow tylko je tłamsi jak juz cos xD

    No, ale chuj, konkluzja taka, ze garbara to debil bez przyszlosci i odczuwam satysfakcje z tego, ze juz kilka lat temu to mowilem xDD Nic tak nie cieszy jak porazka polaka hehe
    z tym stawianiem na mocniejszych fizycznie to 100% prawda, wystarczy zobaczyć reprezentacje poszczególnych roczników (tych młodszych), obstawiam że z 75% tych gości urodziło się w pierwszym kwartale i grają, bo mają te pół roku-rok przewagi w rozwoju fizycznym
    PS serio tak jest z tymi urodzinami, prawie każdy jest ze stycznia-marca, a z końcówki roku to w ogóle ciężko kogokolwiek znaleźć

    a co do grabary, to akurat ma rację, stanoski to zwykły ćwok i tyle

  2. #24677
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Also, @Alex Hope ; Ty mi tu pomóż - czytałem, że WHU znowu wjechało z byciem kurwami w stosunku do legend, piłkarzy, trenerów i w ogóle i poza tym, że nie zrobili testimonialu Collinsowi, to jeszcze poinformowali go o tym, że ma wypierdalać z klubu mailowo? XD
    Niby tak, ale są słuchy, że rozmawiali wcześniej, a mail miał być tylko potwierdzeniem, chociaż nie chce mi się w to wierzyć.
    W ogóle, jak dla mnie to powinni zostawić Collinsa. Nie jest to najwyższa półka, ale idealny zmiennik na przykład w przypadku kontuzji. Collins to prawdziwy młot, nadrabia zaangażowaniem. Żałują kasy dla niego? To niech kupią jeszcze jednego Hugilla, który zagra 20 minut w sezonie... @Crus ;

  3. Reklama
  4. #24678
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    OFICJALNIE: Marcel Schmelzer nie będzie już kapitanem Borussii Dortmund.
    - Dzisiejszy mecz przeciwko Los Angeles będzie moim ostatnim w roli kapitana Borussii Dortmund.
    - Jestem dumny, że przez dwa lata byłem kapitanem tego zespołu i że wygrałem tu wiele tytułów, w tym jeden jako kapitan. Uważam jednak, że mamy w drużynie graczy, którzy mogą podjąć to wyzwanie. Poza tym, latem klub chce zacząć wszystko od nowa.
    kurwa nareszcie, możesz spierdalać przy okazji do magdeburga xD

  5. #24679
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Brutalny faul zakończył karierę Zlatana Ibrahimovica.
    I ta reakcja na faul

    https://www.youtube.com/watch?v=d72Ru3y4YJA

  6. #24680
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    https://streamable.com/a1kp3

    o kurła, że też ktoś takie rzeczy powychwycał i skleił w całość

  7. #24681

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny




    No to troche beka z argentyny xD

  8. #24682

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    989
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Emery prawdopodobnie oficjalka na dniach. Cóż, zawsze lepsza opcja niż Artreta. W Sevilli, czy Valencii dość dobrze sobie radził, w Psg ciężko być trenerem jak piłkarz jest ważniejszy od Ciebie. Ciekawa też sprawa z Artreta, bo niby już wszystko było ustalone, miał mieć kontrakt na 3 lata z możliwością przedłużenia o rok, a zaraz się na niego wypieli, bo znaleźli lepsza opcje. Super zarząd.

  9. #24683
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ciekawie :o

    Gruby w Napoli

    Wczoraj późnym wieczorem doszło do spotkania De Laurentiisa z Ancelottim i panowie osiągnęli porozumienie w sprawie dwuletniego kontraktu. Włoch ma zarabiać w Neapolu ponad 6 milionów euro rocznie i już w mediach przewijają się pierwsi piłkarze łączeni z Napoli
    Impossible Is Nothing

  10. #24684
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ancelotti w napoli, sarri w chelsea?

    fuck nie zauwazylem posta garego wyzej xd

  11. #24685
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    MEN, czyli dosyć dobre źródło podaje, że Utd bardzo blisko pozyskania Freda, imo bardzo spoko i wolę jego niż Milinkovicia, bo ktoś taki jest potrzebny do Maticia i Pogby, a nie kolejny wieżowiec bez dynamiki.

  12. #24686
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Iniesta w japonii w Kobe, ciekawe czy z Podolskim fajny duet stworzą

  13. #24687
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby tak, ale są słuchy, że rozmawiali wcześniej, a mail miał być tylko potwierdzeniem, chociaż nie chce mi się w to wierzyć.
    W ogóle, jak dla mnie to powinni zostawić Collinsa. Nie jest to najwyższa półka, ale idealny zmiennik na przykład w przypadku kontuzji. Collins to prawdziwy młot, nadrabia zaangażowaniem. Żałują kasy dla niego? To niech kupią jeszcze jednego Hugilla, który zagra 20 minut w sezonie... @Crus ;
    No właśnie ja bardzo szanowałem i szanuję Collinsa, bo to jeden z takich ostatnich typowych rzeźników/wojowników w Premier League i to, co brakowało mu w umiejętnościach zawsze nadrabiał tym zaangażowaniem i wolą walki, a patrząc jak West Ham się ostatnimi czasy zachowuje w stosunku do swoich pracowników (aż mi się przypomniała ta rzekoma akcja z rasizmem xD), to nie chce mi się wierzyć, że dogadali to z nim wcześniej. @Alex Hope ;
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Brutalny faul zakończył karierę Zlatana Ibrahimovica.
    Obaj powinni dostać czerwo za pajacerkę, ale ten plaskun od Zlatana muszę przyznać 10/10, morderca
    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://streamable.com/a1kp3

    o kurła, że też ktoś takie rzeczy powychwycał i skleił w całość
    Ja w sumie nie wiem, czy to jedna/kilka osób się zajmuje tym w Hiszpanii czy ogólnie taka tendencja jest, bo już widziałem wiele takich filmików z La Ligi i muszę przyznać, że detektywi z nich świetni są.
    A ta akcja to aż mi się szkoda Antłana zrobiło widząc jego reakcje na te gwizdy, natomiast to jaki Cholo i Godin mają posłuch wśród kibiców, to szanuję w chuj.

    Ogólnie czytałem, że Antłan powiedział ziomkom z drużyny, że nie chce odchodzić, nie wiem na ile w tym prawdy, ale tak naprawdę czy on tak bardzo Barce jest potrzebny?
    Cytuj Raijn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to troche beka z argentyny xD
    Kurwa Willy numerem 1
    No nieźle Argentyno, to już możecie się pakować do wylotu XD Ale szkoda mi Romero, bo typ mało już gra nawet w MU, a to jakie on postępy zrobił od przyjścia za LVG, to czapki z głów.
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ancelotti w napoli, sarri w chelsea?
    Sarri to wszystko wskazuje, póki co, że do Zenitu trafi xD
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    MEN, czyli dosyć dobre źródło podaje, że Utd bardzo blisko pozyskania Freda, imo bardzo spoko i wolę jego niż Milinkovicia, bo ktoś taki jest potrzebny do Maticia i Pogby, a nie kolejny wieżowiec bez dynamiki.
    Ciekaw jestem jakby się sprawdził, ale czy faktycznie Milinković jest taką kłodą? Nie oglądałem go za bardzo w Lazio :/
    Ale po niepowodzeniu braciszka w MU, to pewnie też by nie chciał do MU iść
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Iniesta w japonii w Kobe, ciekawe czy z Podolskim fajny duet stworzą
    A to w Japonii w ogóle jakieś pinionżki są większe, że tam idzie, a nie do Chin?


    @Down
    Ma to sens XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 23-05-2018, 22:52
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #24688
    Avatar Shao
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,540
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    prezes tego klubu jest też właścicielem głównego sponsora barki, więc pewnie dlatego

  15. #24689
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Szkoda, że w Polsce nie ma jebanego stadionu by zrobić finał LM :/

    OFICJALNIE: Finał Ligi Europy w 2020 roku odbędzie się w Polsce na Energa Stadionie w Gdańsku!
    Impossible Is Nothing

  16. #24690
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    OFICJALNIE: Finał Ligi Europy w 2020 roku odbędzie się w Polsce na Energa Stadionie w Gdańsku!
    Ciekawe z kim Arsenal będzie grał
    Tottenham manager Mauricio Pochettino and his coaching staff have signed new contracts until 2023.
    Uff, bo się zaczynałem już trochę niepokoić.
    W sumie jak podpisał, to musiał dostać zapewnienia od Levy'ego, które go satysfakcjonowały, także optymistycznie na to patrzę ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •