Reklama
Strona 1533 z 3904 PierwszaPierwsza ... 53310331433148315231531153215331534153515431583163320332533 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 22,981 do 22,995 z 58557

Temat: Piłka Nożna

  1. #22981
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    dobra, ochłonąłem

    ten mecz to był pierdolony dramat xD jak zawsze bezsensowne zagrania nie prowadzące do zupełnie niczego, całkowita stagnacja na boisku. cofam wszelkie wąty jakie miałem do Lukaku, bo to był jedyny pan piłkarz po stronie czerwonych kubłów dziś na boisku. cała reszta po prostu ssała pałe - tak się kurwa kończy to ich zachowawcze granie. tego nie tylko nie da się oglądać, bo taka piłka po prostu do niczego nie prowadzi i jeśli przeciwnik nie pozwoli sobie tych bramek wjebać, to zawsze będzie wynik w pizde

    pogba i garbaty mokebe dno, rashford i sanchez niby coś próbowali, ale bez rezultatów, matić jak dziecko we mgle; mógłby SAF zejść z trybun i im napierdolić korkami po tych zakutych łbach

  2. #22982
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    To jest jebane złoto 10/10 xDDDDDDDD

    Kliknij by odtworzyć xDDDDDDDDDDD

    [face]1916657075034111[/face]
    Impossible Is Nothing

  3. Reklama
  4. #22983
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny










    Z innej beczki, Kane prawdopodobnie out aż do maja, no to Salah autostrada do króla strzelców
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #22984
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Tak btw XDDDDDDDDDD


    Fani Tottenhamu już niedługo będą się cieszyć z odnowionego White Hart Lane, ale... okazuje się, że nie ma nic za darmo. Wiąże się to ze sporą podwyżką cen karnetów (średnia cena to powyżej 1000 funtów, maksymalna to blisko 2000 funtów).
    Impossible Is Nothing

  6. #22985
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  7. #22986
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak btw XDDDDDDDDDD
    W sumie wydaje mi się, że ta podwyżka nie będzie aż tak ogromna jak niektórzy ją opisują.
    Ogólnie to można było się tego spodziewać no bo stadion nowy, bardzo duży i trzeba za coś go opłacać, natomiast jak dobrze pamiętam, najdroższe karnety na WHL 16/17 kosztowały koło 1800-1900 funtów, a teraz na ten sezon najdroższe było po 1700 funtów~, więc jeśli chodzi o maksymalną kwotę to tutaj praktycznie zmiany nie będzie.
    Pytanie teraz ile będą kosztować te najtańsze karnety bo średnia cena to dużo nie mówi, a te najtańsze w ostatnim sezonie na WHL kosztowały 750-800 funtów, gdzie teraz najtańsze na Wembley były po 695 funtów, ale nie spodziewam się, żeby było to więcej niż, nie wiem, 50-100 funtów więcej niż na ostatni sezon na WHL ;]

    @GaryTroy ;
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 13-03-2018, 23:48
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  8. #22987
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie wydaje mi się, że ta podwyżka nie będzie aż tak ogromna jak niektórzy ją opisują.
    Ogólnie to można było się tego spodziewać no bo stadion nowy, bardzo duży i trzeba za coś go opłacać, natomiast jak dobrze pamiętam, najdroższe karnety na WHL 16/17 kosztowały koło 1800-1900 funtów, a teraz na ten sezon najdroższe było po 1700 funtów~, więc jeśli chodzi o maksymalną kwotę to tutaj praktycznie zmiany nie będzie.
    Pytanie teraz ile będą kosztować te najtańsze karnety bo średnia cena to dużo nie mówi, a te najtańsze w ostatnim sezonie na WHL kosztowały 750-800 funtów, gdzie teraz najtańsze na Wembley były po 695 funtów, ale nie spodziewam się, żeby było to więcej niż, nie wiem, 50-100 funtów więcej niż na ostatni sezon na WHL ;]

    @GaryTroy ;
    Kurcze myślałem, że ta przebitka dosyć mocna jest bo serio nie orientuje się w cenach karnetów BPL ale dla polaka 1-2k funtów to w kurwe xDD a jeśli będzie to 200f-400f to chyba nie powinno ich zaboleć bo angole to zarobasy, wracając do meczu xDDD

    Impossible Is Nothing

  9. #22988
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurcze myślałem, że ta przebitka dosyć mocna jest bo serio nie orientuje się w cenach karnetów BPL ale dla polaka 1-2k funtów to w kurwe xDD a jeśli będzie to 200f-400f to chyba nie powinno ich zaboleć bo angole to zarobasy
    Ogólnie jak zobaczyłem ten news co Ty zacytowałeś to też myślałem, że wlecieli z jakimiś kosmicznymi cenami, ale potem doczytałem jak oni to ujęli i doszedłem do wniosku, że po prostu nie sprawdzili cen z tego sezonu na Wembley czy poprzednich na White Hart Lane i wątpię, żeby karnetowców zabolało to 100 czy w porywach 200 funtów więcej, także spoko XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #22989
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz: wynik meczu Sevilla - Manchester United to jest jakaś porażka. Ja myślę, że ten kurwa głupi zarząd, te kurwa banda imbecyli, która głosowała za pozostaniem tej kurwy karakana Mourinho, to jest jakieś kurwa... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy ludzie... takie zangażowanie, zaangażowanie kibiców i otoczenia, gdzie zostawiają swoje rodziny, swoje życie prywatne, biznes, wszystko inne... i dla was tylko znaczyło to pierdolone parę zaoszczędzonych wypłat dla Murarza, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Mourinho! LVG was tak nie wyruchał jak wyrucha was Mourinho, kurwa aż was kukle kurwa będą swędziały, z bólu, to jest dramat kurwa, to jest dramat że w tym anty-piłkarskim zarządzie, w tym zarządzie, w którym nikt kurwa nie był w stanie powiedzieć, że w ostatnich latach ten klub zbezczeszczono, że ten klub nie ma choćby jednej klasowej dziewiątki w kadrze, że te trenerskie kurwy z ostatnich 3. sezonów, powtarzam, trenerskie kurwy!... Trenerskie kurwy ten klub rujnowały po tylu latach... że to nie jest czymś wartym tego, by w końcu na ławce zasiadł ktoś kompetentny. Będzie was Mourinho ruchał w dupę, będzie was Mourinho będzie kurwa dymał tak, jak was Moyes nie dymał! Ta kurwa, ten mały karakan, jebany śmieć.. zniszczy was! Lingardy, Smallingi, bezsensowne klepanie piłki bez stwarzania zagrożenia będą wam kurwa odbierały smak życia, wy kurwa idioci, zarządowi manchesterscy idioci! Ja wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet do Anglii kupiony, z Polski i będę się z was kurwa frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy to kurestwo holenderskie wybrali! Nie na Simeone, nie na Guardiole, tylko na jakieś kurwy Murarzy, żydów w dupę jebanych, kurwa, na starych taktyków-popierdoleńców głosowali! To właśnie jest ten kurwa zarząd, przez taki kurwa zarząd, przez was, kurwa, chuje nic się w tym klubie nie zmieni, bo jesteście chuj warci i będą nas jebać, ruchać i na nas punktować, bo jesteście bandą działaczowskich kurwów, nieudaczników, rozumiecie to?? Tak, tak, tylko to się kurwa w tym kurwa klubie nadaje- powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone stołki to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota kurwa w zarządzie i decyzje bez odpowiedzialności, to wy kurwa działacze United, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic, co wy.. się.. aa szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę niech was.., słuchajcie, Ci którzyście głupie kurwy głosowali za pozostaniem Mourinho, niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, za manchesterem $hity jesteście, dobranoc.
    e tam ale wygraliscie z liwerpulem :)


    XD
    ja tam z litosci nie bede sie smial bo ostatnio rozprawialem jak to nie fair biegali za karagerem xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #22990
    Avatar Pietro18
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    867
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."
    Siwemu odjebało kompletnie

  12. #22991
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,874
    Siła reputacji
    17

    Domyślny



    Podsumowanie gry United xD

  13. #22992
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny


  14. #22993
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pietro18 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siwemu odjebało kompletnie
    Ale ten typ jest kurwa bezczelny xD
    Lukaku w wywiadzie mowi, ze byli chujowi, za malo zaangazowania, ze pilkarze sie chowali I nie bylo dobrej gry.

    Mourinho mowi, ze dla Man Utd odpadanie to nic nowego, a 4 celne strzaly to tylko statystyka

  15. #22994
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siwemu odjebało kompletnie
    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ten typ jest kurwa bezczelny xD
    Tylko tak można to skomentować
    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze bardziej mi smutno, że Tottenham odpadł bo będą w jednym szeregu stawiani z tymi patałachami, gdzie Tottenham, grając tak jak z Juve, rozniósłby MU w pył XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #22995

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    21:4 w europie a tutaj wszyscy zdziwieni xD

    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 14-03-2018, 08:43

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 11 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •