Reklama
Strona 1477 z 3908 PierwszaPierwsza ... 4779771377142714671475147614771478147914871527157719772477 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 22,141 do 22,155 z 58612

Temat: Piłka Nożna

  1. #22141
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tam dzisiaj LM widzicie? Łatwy mecz Bayernu i wysokie zwycięstwo to raczej obowiązek, a Chelsea-Barca? Ja czuję jakieś 2-1 albo 1-2. Wolałbym wygraną Londyńczyków, nie tylko dlatego, że mam alergię na Barcelone XD, ale bardziej, że w rewanżu coś by się działo. Zwycięstwo Barcy będzie oznaczać formalność na Camp Nou i zabije emocje.
    Bayern powinien izi przejść Besiktas, aczkolwiek oni mają takie jakieś dziwne wahania co jakiś czas i nagle z dupy się męczą z jakąś drużyną, tak jak to było teraz w ostatniej kolejce.
    Co do Chelsea - Barcelona, w sumie to dla mnie zagadka, Barca spuściła z tonu ostatnio z tego co widziałem, a Chelsea znowu ma lepsze wyniki, ale z jakimiś przychlastami, co w ogóle nie jest miarodajne i nic nie mówi o ich formie. Ciekawi mnie ten mecz bardzo ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #22142
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    bayern u siebie jest praktycznie nietykalny, jak bardzo by gównianie nie grali to i tak wymęczą zwycięstwo, a besiktas jak za bardzo się otworzy to dostanie dwa szybkie i będzie po dwumeczu xd
    mogą sobie w lidze pozwolić na granie na pół gwizdka, to się męczą, a i tak wyniki robią to tylko pokazuje jak bardzo chujowa jest BL xd

  3. Reklama
  4. #22143
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mogą sobie w lidze pozwolić na granie na pół gwizdka, to się męczą, a i tak wyniki robią to tylko pokazuje jak bardzo chujowa jest BL xd
    W sumie pewnie tak jest, nie oglądałem tych meczów za bardzo, tylko obserwowałem wyniki i statystyki sobie.
    Besiktas jedyną nadzieję może mieć w nie dostaniu za bardzo po piździe w Monachium i walce u siebie bo u Turków to zawsze się ciężko gra.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #22144
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie pewnie tak jest, nie oglądałem tych meczów za bardzo, tylko obserwowałem wyniki i statystyki sobie.
    Besiktas jedyną nadzieję może mieć w nie dostaniu za bardzo po piździe w Monachium i walce u siebie bo u Turków to zawsze się ciężko gra.
    Ja liczę dziś na Polaka Rodaka, że ukuje bramki obstawiam takie 4;0; 3;1 dla bayernu (tak mam postawione oever 3.5), w sumie to porto pokazało jaka ta graupa z besiktasem była chujowa, jeszcze pozbyli sie najlepszego??? gracza, którego sprzedali do Evertonu.
    Impossible Is Nothing

  6. #22145
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeszcze pozbyli sie najlepszego??? gracza, którego sprzedali do Evertonu.
    Który notabene nic nie gra, zagrał 12 minut z Arsenalem, 3/4 pierwszego meczu po przyjściu do Evertonu (nie wiem co Sam sobie myślał wystawiając typa dzień czy dwa po przyjściu do klubu XD).


    [y]XUPv4ZkyRLY[/y]
    xD



    http://www.skysports.com/football/ne...-for-tottenham
    Polecam artykulik, w końcu kurwa coś napisane o Dembele. Jak ktoś ma czas to warto poczytać.
    Even in the age of universality with defenders who can attack and attackers who can defend, he is a one-off - impossible to knock off the ball but with that rare ability to beat players in central areas.
    To chyba podsumowuje całkowicie tego gościa.

    Żałuję strasznie, że go szybciej ktoś nie wyciągnął z AZ i nie zrobił z nim tego, co zrobił w końcu Jol w Fulham, czyli przeniósł go z napadu do środka pomocy. Też mnie dziwiło, że mimo że przyszedł do Tottenamu w 2012, gdzie ta drużyna była no średniakiem dalej,
    to żaden duży klub go stamtąd nie wyciągnął (pamiętam jeszcze jak kurwiłem SAFa, że dalej tego typa nie bierze, gdzie byłby po prostu idealnym graczem do prawdziwego MU).
    Teraz już ma 30 lat i dopiero teraz ma okazję się pokazać bardziej bo Tottenham staje się lepszy, szkoda tylko, że tak krótko będzie mógł pokazywać swój geniusz. Swoją drogą też zastanawiam się, czy jest w ogóle jakiś zawodnik chociaż podobny profilem do Dembele, który by pasował jako jego następca do Tottenhamu bo poza ściągnięciem poważnego zmiennika dla Kane'a (i wypierdoleniem Llorente) to to powinien być priorytet dla Pochettino.
    @GaryTroy ;
    Poprawione, usunęli tamten wcześniejszy :/
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 20-02-2018, 13:13
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  7. #22146
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Który notabene nic nie gra, zagrał 12 minut z Arsenalem, 3/4 pierwszego meczu po przyjściu do Evertonu (nie wiem co Sam sobie myślał wystawiając typa dzień czy dwa po przyjściu do klubu XD).


    [y]yRGD0XhfZrQ[/y]
    xD
    ??
    Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju.


    UUU Gdy przegrywasz z jakimś pół profesjonalnym klubem, ale jesteś niepokonany w 'najlepszej' lidze świata to trochę nerwy mu mogły puścić XD
    Ostatnio zmieniony przez GaryTroy : 20-02-2018, 13:16
    Impossible Is Nothing

  8. #22147
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bakayoko z Luizem out, Alonso jednak zagra, ale zastanawiam się który z parodystów wybiegnie w obronie - Rudiger czy Cahill. No i ciekawe czy jednak Kante z Fabregasem w środku + Hazard i Pedro/Willian czy jednak 3 w środku, tu nie jestem pewny co będzie lepsze

  9. #22148
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesteś niepokonany w 'najlepszej' lidze świata
    Piłka Nożna-przechwytywanie.jpg
    ekhm
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #22149
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bakayoko z Luizem out
    Widzę Chelsea się wzmocniło mocno
    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rudiger czy Cahill
    W sumie jeden i drugi dają tyle co nic, ja tak sobie myślę za to, że Conte w końcu zajedzie Azpiego i Christensena
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  11. #22150
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Piłka Nożna-przechwytywanie.jpg
    ekhm
    Wops, zapomniałem o tym XD
    Impossible Is Nothing

  12. #22151
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    rudiger 100x lepszy od kehila tera wiec jak toni wyleci to sie nie boje nic ;3

  13. #22152

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    239
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta, Paulinho; Messi, Suárez

    Jak dobrze, że gomes na ławce

  14. #22153
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Conte dlaczego ty grasz tym hazardem XDDDD tzn spoko, ale na taką Barcę to imo Giroud/Morata na szpicy byli by lepsi, bo można grać jakieś wrzutki a tak to nie ma żadnej alternatywy jeżeli Hazard tego nie pociągnie

    Down
    Chodzi mi o to czemu nie grać nominalnym napastnikiem i Hazard wtedy wchodzi w miejsce Pedro/Williana
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 20-02-2018, 20:10

  15. #22154
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Bo jest ich najlepszym zawodnikiem?xD

  16. #22155
    Avatar ArkaSath
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    2,029
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Barka bardzo bezpiecznie, z typowym defensywnym i dwoma box to box, szanuje

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 13 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 13 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •