Reklama
Strona 1546 z 3908 PierwszaPierwsza ... 54610461446149615361544154515461547154815561596164620462546 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 23,176 do 23,190 z 58612

Temat: Piłka Nożna

  1. #23176
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja myślałem że kucharczyk to z 35-40 lat ma a on dzisiaj 27 urodziny obchodzi no nieźle się zdziwiłem
    to samo mam wrazenie ze on juz z 13 lat gra

    balonika istnieje tylko w mediach ale to jest w kazdym sporcie gdzie mamy jakiekolwiek szanse xD

  2. #23177
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,002
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    tu macie jeden z ładniejszych strzałów kucharczyka w karierze https://giant.gfycat.com/PlaintiveMadeupEgret.webm

    eh nie mogę się doczekać mundialu, fajnej pogody, oglądania ze znajomymi przy browarku i, trzymajmy kciuki, dobrej gry Polski, kuurwa ale to bedzie dobre

  3. Reklama
  4. #23178
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak na moje to oni z grupy nie wyjdą. Chyba, że Nawałka się ogarnie z powołaniami, to znaczy wyjebie Peszkę i weźmie Mierzejewskiego i Wszołka. No i Błaszczykowski musi wrócić do świata żywych, a o Makuszewskim chyba nie ma co marzyć :/

    Trzeba czekać do piątku na mecz z małpami, zobaczymy, czy wytrzymamy tempo w ogóle. 'Turbo' Grosik nie grał jakiś czas, więc nie będzie miał kto biegać, chyba, że Peszko XD
    Ale co mają powołania w naszym przypadku do szans na wyjście z grupy? Przecież to już było wałkowane tysiąc razy, że taki Peszko, Mierzejewski, Wszołek, Makuszewski czy Peszko to jedno i to samo gówno.

    Ja jestem przekonany (wolałbym się mylić) że będą dwa szybkie oklepy od Senegalu i Kolumbii, a mecz z Japonią będzie nam dobrze znaną klasyką w naszym wykonaniu, niestety.

  5. #23179
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,371
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co mają powołania w naszym przypadku do szans na wyjście z grupy? Przecież to już było wałkowane tysiąc razy, że taki Peszko, Mierzejewski, Wszołek, Makuszewski czy Peszko to jedno i to samo gówno.
    Aha, dobra XD

  6. #23180
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, dobra XD
    Twierdzisz, że Szczesny/Fabianski, Glik, Lewandowski i Piszczek zagwarantują Ci sukces? Jeśli chodzi o CAŁY zespół to wygląda to słabo.

  7. #23181
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,371
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Twierdzisz, że Szczesny/Fabianski, Glik, Lewandowski i Piszczek zagwarantują Ci sukces? Jeśli chodzi o CAŁY zespół to wygląda to słabo.
    Zacytuj.

  8. #23182

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    989
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak Senegal czy Kolumbia zniszczą nas kondycyjnie. Patrząc na teoretycznie główny i najmocniejszy skład to on wygląda biednie i nie ma co liczyć na taką grę jaka była na Euro. Atak to wiadomo jest Lewy, w zanadrzu jeszcze Milik. Skrzydła które były jedna z mocniejszych stron u nas na Euro praktycznie nie mamy. Grosicki nie wybija się w championship, Błaszczykowski nie dość że połamany to zbyt dużo w tym sezonie nie pogral, chociaż Kuba w reprezentacji nie zawodzi i oby tak było tym razem. Makuszewski połamany. W środku pola mamy Zielińskiego, wiadomo w Napoli klasa, pytanie czy podobny poziom może pokazywać w reprezentacji, bo z tym u niego trudno. Krychowiak ma ciężko łapać się do składu w defensywie grającym Westbromie. Kapustka, Mączynski lepiej przemilczec . W obronie też nie ma nad czym się zachwycać, Glik ma dość kiepski sezon, masa głupich błędów gdzie nawet Yaya Sanogo go porobił jak chciał, a to juz coś pokazuje. Piszczek to klasa. Rybus chyba troszkę odzyl, tyle czy jest to poziom na reprezentację aspirujaca na conajmniej wyjście z grupy. Więcej klasowych piłkarzy brak. Reasumując jedynie Atak i Bramkarza mamy klasy światowej, w pozostałych formacjach nie jest już tak dobrze. Senegal, czy Kolumbia maja wielu świetnych piłkarzy, którzy regularnie grają w czołowych klubach europejskich więc wytrzymalosciowo mogą nas zmiazdzyc.

  9. #23183
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Czyli w skrócie "mimo że mamy niezłe pół składu to wciąż jesteśmy gownem" za to w Senegalu i Kolumbii na każdej pozycji tuz futbolu więc nie wiadomo po co my do tej Rosji jedziemy. Przed Euro miało być to samo.

    Wysłane z mojego LEX626 przy użyciu Tapatalka

  10. #23184
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli w skrócie "mimo że mamy niezłe pół składu to wciąż jesteśmy gownem" za to w Senegalu i Kolumbii na każdej pozycji tuz futbolu więc nie wiadomo po co my do tej Rosji jedziemy. Przed Euro miało być to samo.

    Wysłane z mojego LEX626 przy użyciu Tapatalka
    Nie to, że jesteśmy gownem, ale naiwne jest myślenie, że jeden Szczęsny glik i Lewandowski będą w każdym meczu nas carrowac.

    Senegal może nie ma niewiadomo jakiej paki, ale tam chociaż każdy gra w klubach na poziomie bpl, l1 i tak dalej o Kolumbii nie wspominając, teraz porównaj przynależność klubowa, formę i zdrowie naszych piłkarzy.

  11. #23185
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mimo że mamy niezłe pół składu
    No tak trochę mniej, niż pół.

    @Alex i qSC
    Ja w sumie nie wiem czy wy zauważyliście, ale mówicie o tym samym z grubsza, a piszecie do siebie jakbyście się nie zgadzali ze sobą XD


    Generalnie szanse Polski nie leżą głównie w tym w jakiej formie są poszczególni zawodnicy, tylko jak to wpłynie na grę zespołu. Dużym atutem Polski w ostatnich 2 latach było to, że się zrobiła z tego drużyna zapierdalająca, jeden za wszystkich i wszyscy za jednego i tym nadrabiali poszczególne braki.
    Jeżeli by dalej grali drużynowo tak jak wcześniej, to mam wrażenie, że nawet gównoforma Grosika czy Krychy, czy spadek formy Glika nie znaczyłby koniecznie oklep od wszystkich przeciwników, natomiast jeśli to w jakikolwiek sposób wpłynie na jednolitość zespołu, to patrząc, że przeciwników mamy dobrych, to będzie oklep i do domu.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #23186
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,002
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Sąsiedzi takich problemów nie maja
    Piłka Nożna-comment_ph00tjhld7zzpnemr9ipnbo0kjfhizfc-w400.jpg

  13. #23187
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Pożyczyć od nich jeden skład i jazda, jeszcze 3 im zostaną
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #23188
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,879
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja jebe, ale oni sa obsadzeni kadrowo, 4 dobre sklady xD

  15. #23189
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Na upartego to i jeszcze ze dwa składy by zlepił xD

  16. #23190
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No niektórzy to mocno odstają od reszty tu wpisani, co nie zmienia faktu, że w wielu innych reprezentacjach graliby w pierwszym składzie.
    Chyba tylko Francuzi lepiej obsadzeni są imo.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 13 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 13 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •