+ Nowy post
Strona 2395 z 2395 PierwszaPierwsza ... 1395 1895 2295 2345 2385 2393 2394 2395
Pokazuje wyniki od 23,941 do 23,944 z 23944

Temat: Piłka Nożna

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    19
    Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Przecież w tym klubie gra taki szrot, że tam nawet Ferguson miałby teraz problem z ogarnięciem tego gówna XD Kasy ten cały Kroenke nie da, bo to jebany żyd, a do wymiany w sumie jest wszystko poza ofensywą, bo Laca, Auba, Ozil i Miki pociągną przód, ale środka nie ma, obrony nie ma, bramkarz to jebany debil XD

No cóż, smutno mi, że się kończy era Wengera, mimo memów i śmieszków szanuję dziadka.

Tylko kogo oni teraz niby tam zatrudnią XD Ja bym nie szalał z jakimś Enrique, Allegrim czy Tuchelem, tylko coś w stylu Favre, Fonseca, Jardim, może Sarri. Albo niech wjadą z buta po Simeone

Data rejestracji
    Jun 2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Siła reputacji
    13
    polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga

Domyślny

This, imo Wenger jak na to jaki ma sklad robil spoko robote

Notoryczny Miotacz Postów Zaro hades jest teraz online
    Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Sanok
    Siła reputacji
    10
    Zaro hades wkroczył na salony Zaro hades wkroczył na salony

Domyślny

Co racja to racja, Wenger wyciągał z tego składu ile tylko mógł. Choć do Laca, Auby, Ozila i Mikiego mimo wszystko dodał bym jeszcze Ramseya, reszta jest bez szału. Ja liczę na jakiegoś młodego perspektywistycznego trenera. Może jakiś Arteta, który uczy się u boku Guardioli, Vieira z Ameryki czy Eddie Howe z Bournemout, bądz ten młody 30 latek z Hoffenheim bodajże Julian Nagelsmann, który robi tam świetną robotę.

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    19
    Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Myślę, że z Howem mogłoby być podobnie jak z Moyesem czy AVB. Za wysokie progi. Zresztą z Nagelsmannem wydaje mi się, że podobnie by było. Fajnie im idzie w swoich klubach, ale tutaj presja by była 100x taka, kasa też dużo lepsza, no i nie byłoby jak z Wengerem, że 15 lat dają mu czas na mistrzostwo, wypierdoliliby ich z Arsenalu po 2 sezonach, jakby odwalili kitę kończąc sezon na 8 miejscu XD

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania