+ Nowy post
Strona 2394 z 2394 PierwszaPierwsza ... 1394 1894 2294 2344 2384 2392 2393 2394
Pokazuje wyniki od 23,931 do 23,931 z 23931

Temat: Piłka Nożna

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    21
    Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Jak mnie to smuci, że Shaw grał wczoraj tylko dlatego, bo Mokebe musi być wypoczęty na Tottenham

W sumie chujowy mecz, na plus to jedynie Shaw z Herrerą i Jonesem zasługują, reszta większe lub mniejsze gówno, Lukak też dobrze wszedł, dobry klub.

Po tym co Morata odjebał to wiedziałem, że to się zemści, bramka Barnesa cudowna
    Ale Burnley dzisiaj nietypowe dla siebie w obronie, najpierw błąd Longa przy swojaku, teraz spóźnione krycie Mosesa.

W sumie jak Chelsea wygra, to raczej w miarę zasłużenie, ale duet Morata - Giroud to jest jebane xD
    Ogólnie na przestrzeni sezonu cieszę się, że Morata nie przyszedł do MU i tu nawet nie chodzi mi o względy sportowe, tylko to jest taka płaczliwa pizda, czy to na boisku czy poza (pyskówki z kibicami, bo się z niego śmieją :///) że bym pojechał na OT i mu wpierdolił
    Ostatnio zmieniony przez Crus : Wczoraj, 22:15
    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do Martiala, to on się spierdoli, zapiszcie te słowa. Gówno z niego już będzie. Ani na skrzydle, ani na szpicy nic ubiegły sezon nie pokazywał.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania