Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Poszukuje 3 osób do wspólnego PG od 0.

  1. #1
    Avatar Wyymiatacz^^
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    106
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Poszukuje 3 osób do wspólnego PG od 0.

    Tak jak w tytule tematu.

    Poszukuje 3 osób, do 4voc huntów od 0. Ustalimy czas gry, dopasujemy go tak aby codziennie 1-2h spędzić przy tym. Wybierzemy serwer który będzie wszystkim odpowiadał. Nie musimy zaczynać 'od jutra', dajmy temu trochę czasu, dograjmy się, żeby to nie upadło po tygodniu. Można do tego otworzyć temat z SS na forum.
    Nie chcę żeby było to jakieś niewiadomo jakie oranie w Tibie. Sam nie mam za wiele czasu żeby pograć. Szukam osób w podobnej sytuacji.
    Wierze, że expiąc 4voc po 4h dziennie, można dość szybko wbić niezły poziom.

    Pracuje na dwie zmiany - 6-14 oraz 14-22, czasami soboty 6-11.

    Jesteś chętny? Wpisz poniżej komentarz z czasem jaki Ci odpowiada, jak pracujesz/uczysz się i jaką profesją chciałbyś grać.


    Temat będę sprawdzał codziennie, można pisać również priv.

  2. #2
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie przejdzie ciezko o 4 osoby do normalnej gry a ty jeszcze chcesz 4voc i wspolne hunty a co jak jedna osoba bedzie grala wiecej i zalozmy wy chcecie bic dragi w 4 (xD) a on juz moze spokojnie cos o wiele lepszego ;x ?

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Wyymiatacz^^
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    106
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Napisałem, że nie chce żeby to było niewiadomo co, ja osobiście mogę max 2h przeznaczyć dziennie na grę. Szukam osób w podobnej sytuacji.
    Jak wiadomo do exp share trzeba 2/3 najwyższego lvla, także rozbieżność zwiększa się wraz z lvlem.

    Można kupić po koncie z voucherem, załadować pacce, kupić z 1kk i śmigać dla funu te 2h dziennie.

  5. #4
    Leviathan

    Domyślny

    Cześć,

    Chętnie bym pograł w jakiejś ekipie knightem/paladynem - z tym że miałem kilkuletnią przerwę od gry i praktycznie nic nie pamiętam. Co do godzin, to najbardziej pasują mi popołudnia i wieczory.

  6. #5
    Leviathan

    Domyślny

    Nie wiem, czy ktoś to jeszcze czyta, ale chyba warto spróbować. Znalazłem jednego gracza, który jest zainteresowany wspólnymi huntami. Z racji tego, że nikt nie odpisywał, to zaczęliśmy już grać na Fiderze(druid+paladyn). Mamy dopiero 20lvl, więc jak ktoś będzie chciał, to spokojnie nadgoni. W grze mam nick Lavethian. Zapraszam do wspólnej gry :)

  7. #6
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jaki server? Chetnie bym zagral jako rp, ewentualnie ek. Popularna jest morta

  8. #7
    Leviathan

    Domyślny

    Ja gram na serwerze Fidera. Zdecydowaliśmy się na ten serwer, bo ma dosyć aktywną(i bardzo pomocną) społeczność związaną z redditem(/r/tibiammo). Jak do tej pory nie posunęliśmy się z lvlem z racji tego, że druid ma przejściowe problemy z internetem. Fajnie by było huncic we 3 z rp, ek i ed :)

  9. #8
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiem co ta gra w sobie ma, ze mimo iz gram w piękne tytulu na ps4 to gdzies mnie czasem ciagnie do tej Tibii, cos musze w koncu pograc :)

  10. #9
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja moge pograć na securze/olympy non pvp a jak na pvp na rowenie bo mam tam wyskilowanych ek na non pvp skile 95/90+ a pvp 80/72 dobija sie wlasnie.
    Lvl postaci 8/15
    Ostatnio zmieniony przez Tazz : 26-12-2015, 19:39

  11. #10
    Leviathan

    Domyślny

    Na Rowanie mam tylko knight'a na 8lvl, który dopiero od niedawna siedzi na offline training(62/62). Maniek, jakie serwery Tobie pasują?

  12. #11

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    108
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Wyymiatacz^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak jak w tytule tematu.

    Poszukuje 3 osób, do 4voc huntów od 0. Ustalimy czas gry, dopasujemy go tak aby codziennie 1-2h spędzić przy tym. Wybierzemy serwer który będzie wszystkim odpowiadał. Nie musimy zaczynać 'od jutra', dajmy temu trochę czasu, dograjmy się, żeby to nie upadło po tygodniu. Można do tego otworzyć temat z SS na forum.
    Nie chcę żeby było to jakieś niewiadomo jakie oranie w Tibie. Sam nie mam za wiele czasu żeby pograć. Szukam osób w podobnej sytuacji.
    Wierze, że expiąc 4voc po 4h dziennie, można dość szybko wbić niezły poziom.

    Pracuje na dwie zmiany - 6-14 oraz 14-22, czasami soboty 6-11.

    Jesteś chętny? Wpisz poniżej komentarz z czasem jaki Ci odpowiada, jak pracujesz/uczysz się i jaką profesją chciałbyś grać.


    Temat będę sprawdzał codziennie, można pisać również priv.
    Witajcie, mogę pograć z wami chętnie mam tam postać ale dopiero jak wrócę po świętach czyli jakiś 2 styczeń. Nie wiem na razie ile będę spędzał czasu w grze bo zmieniam robotę od stycznia ale odezwę się :)

  13. #12
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Tak z ciekawosci, ale o jakie hunty wam chodzi we 3-4 na 20 lvlach? Bo jakos sobie tego nie moge wyobrazic xD

  14. #13
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chłopaki widze, ze Beneva to jakis nowy i zaludniony server. Max lvl tam jest widze 220~ moze da sie wybic? Gralibyscie ?

  15. #14
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    @Maniek900

    Zakładam że założyciel tematu dawno już zapomniał o tym temacie choć nie wiem nie osądzam lecz mniejsza do rzeczy tutaj może znajdziesz kogoś do gry na Benevie lecz to świat non pvp zrób temat to zakładam że ktoś się zgłosi. A swoją drogą to na tibiopedii jest trochę osób które grają tam od niedawna ;)

  16. #15
    Leviathan

    Domyślny

    Hah, dopiero teraz zauważyłem, że powstała kolejna strona w temacie :D Jak tylko znajdą się chętni, to zagram z Wami na Benevie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co ma wspolnego polonez ze swietem niepodleglosci?
    Przez Bazan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 11-11-2016, 00:37
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-11-2014, 18:31
  3. League of Legends Poszukuje 3 osób do teamu p1+ east
    Przez Acarissy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-12-2013, 17:10
  4. Poszukuje gier na kilka osób.
    Przez Exvander w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 03-03-2012, 22:16
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-01-2011, 22:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •