Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Przywróćmy wspólnie dawną wersję Tibii 7.4-7.6 petycją do Cipsoftu!

  1. #1

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    108
    Siła reputacji
    12

    Domyślny Przywróćmy wspólnie dawną wersję Tibii 7.4-7.6 petycją do Cipsoftu!

    Witam, wyszedłem dzisiaj z kolejną petycją po dwóch latach w kierunku Cipsoftu. W 2013 roku zorganizowałem podobną, jednakże nawet uzbieranie 24 tysięcy głosów nic nie pomogło. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się od dzisiaj spróbować chociaż przemówić do Cipsoftu, aby stworzył dla nas ze dwa serwery na starych warunkach z przed kilku/kilkunastu lat. Wtedy sam zobaczy ile stracił, likwidując stary klient.

    Dla niektórych może to się okazać nerdowskie wprost ujmując, nawet wiedząc, że jestem za stary na takie rzeczy, ale chcę, aby inni również czerpali z tego przyjemność wiedząc, ile serwerów prywatnych jest ze starymi wersjami, a wcale nie musi tak być, gdyby Cipsoft coś z tym zrobił. Wszyscy by wrócili wówczas na starą Tibię.

    Bardzo proszę o niekomentowanie w tym temacie ludzi niegrających i nienawidzących tej gry. Grałem w nią kilkanaście lat temu od wersji 7.1 do 7.6 potem przestałem. Teraz w tym roku wracam do klienta 7.4 na prywatnych serwerach i korci mnie aby pograć w Tibię na Cipsoftowskich serwerach. Więc proszę Was o odrobinkę szacunku w moją stronę i nie wypowiadanie się ani w moim kierunku, ani mojego tematu. Liczę na komentarze i głosy graczy z owej gry.

    Pozdrawiam

    http://www.ipetitions.com/petition/w...world-of-tibia <--- klikacie zielony przycisk dołączając, możecie ale nie musicie komentować.

    P.S Proszę także o niekomentowanie błędów w tym co napisałem na stronie, bo jeżeli takie zaistniały to przepraszam, idealny w tym nie jestem.

  2. #2

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    #Pierwszy#Pierwszy, ktory to powie, nie ostatni.

    Cipsoft nie zrobi servera 7.6.
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jakiś czas temu przestałem grać po nie całym roku gry na nowej tibii(grałem pierwszy raz od chyba tibii 8.0) , nie rozumiem przypierdalania się ludzi o to jaka jest chujowa.
    Zmieniła się, bo każda gra się zmienia, jak nie potraficie się dostosować to zmieńcie grę albo grajcie na otsach xD
    btw cipsoft nie zrobi serwera 7.6

  5. #4
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie widzę sensu sensu tworzenia serwera 7.6

  6. #5

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cipy na 99% nigdy nie zrobią serwera ze starszą wersją Tibii.

    Swoją drogą, nie lepiej byłoby zrobić serwera pod Tibie 8.0? Ten klient ma wszystko to, co 7.6 + nowe tereny (Liberty Bay i Svargrond), nowe grafiki, outfity i addony (ja osobiście nie wyobrażam sobie gry bez addonów, bo to jest naprawdę fajny dodatek i dzięki niemu jest co robić w grze, poza expieniem, questami i pk), itemy itd. Masz na necie sporo serwerów 7.4-7.6 i możesz tam grać, a na serwer RL 8.0 ludzie czekają od dobrych paru lat i wygląda na to, że się nie doczekają...

    Dlatego uważam, że gdyby Cipsoft miał zrobić serwer oldschoolowy, to lepiej postawić na wersje 8.0, nie 7.6 czy 7.4.

  7. #6
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    cipsoft nie zrobi serwera 7.6 i wcześniej bo to jak przyznanie się do błędu xD

    jedynie co to moga zrobic niektore stare outfity za $$$ (gdzies proposal na forum tibia.com jest juz na to).

  8. #7

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    697
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Też mi tego brakuje, server 7.4-7.6 byłby idealny dla odschool-playerów. Teraźniejsza Tibia to wielkie DNO. Jestem za.

  9. #8
    Avatar resolutioN
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Kalisz
    Posty
    94
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    nie ma szans ze cipsoft takie cos zrobi :) brak szans. zbyt wiele by stracili.

  10. #9

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    co mieliby stracic odpalajac jeden server na starszej (juz mniejsza o to jakiej) wersji tibii? xD

    wiem, że (prawdopodobnie, chociaż...) nie zrobią takiego serwera, ale czemu mieliby na tym stracić i miałby to być najlepszy argument przeciwko temu?

  11. #10
    Avatar resolutioN
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Kalisz
    Posty
    94
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    chyba zle zrozumialem. chodzi wam o to zeby nagle cala rl tibie przeniesc na 7.6 czy co bo pogubilem sie :<? <rotfl>

  12. #11
    Avatar Prismaticset
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    238
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Kisne, nie otworzą ani 1 Servera Tibii, pytasz o powód? Jest prosty, która rzetelna (za która chce uchodzić Cipsoft) Firma przyzna się do błędu i cofnie o kilka lat? Zreszta, co do samego pytania czy to jest błąd, nie jestem pewny czy jaikolwiek błąd został wprowadzony, no może poza tym z pvp, ale jeśli grali byśmy na 7.6 to chyba w tągre grało by 20 graczy, bo nie wyobrażam sobie dalej expić na smokach czy innych skurwolach, terazniejsza Tibia jest lepsza.

  13. #12

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Taaa a potem chcieli byście apdejtów bo 50 osob expi na dragach i nie ma co robić XDD

  14. #13
    Avatar mcl
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    609
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tak naprawdę dobrze wspominacie dawne czasy, bo tak jest że ma się sentyment to tego co było szczególnie w czasach szkolnych. Owszem fajnie powspominać jak stało się 50 osób pod depo albo biło razem z 20 osobami na respie w tym samym czasie. Ale gdyby teraz to wróciło to po jakiś miesiącu stwierdzilibyscie że nie ma co robić bo nie ma takich miast jak svargrond, lb, yalahar, nie ma lepszych questow w stylu poi, inq czy wote, nie ma taskow, questy na jedno kopyto idź wybij sale potworów zabierz nagrody ze skrzynki, gra kończyła się po 100lvl bo nie było co robić poza expieniem

  15. #14
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    28
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    po co petycja do wrócenia gorszej, przestarzałej wersji?

    juz nie mowiac o tym, ze po maksymalnie roku-dwóch kiśniecia w tej samej, małej, niezmieniającej sie grze ludzie zaczeliby blagac o updaty i gra sama by z tej waszej wspaniałej 7.6 wyewoluowała
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 04-12-2015, 00:05

  16. #15
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    medivia.org


    cipy nei zrobia servera starszego niz obecne

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Petycja do Cipsoftu
    Przez foczkassj w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 14-07-2011, 16:04
  2. Petycja w sprawie funkcji nagrywania w Tibii
    Przez Inny_15 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 30-05-2010, 11:35
  3. petycja do cipsoftu
    Przez TojaIu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-05-2010, 19:09
  4. Dawna tibia
    Przez umbro44 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 27-12-2009, 17:03
  5. Odpowiedzi: 36
    Ostatni post: 01-09-2009, 21:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •