Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Problem Wiedźmin 3

  1. #1

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    60
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Problem Wiedźmin 3

    Witam, mam problem z Wiedźminem 3 mianowicie posiadam zainstalowane podstawke na platformie gog i kupiłem dodatek serca z kamienia i zrobiłem klucz na steam, lecz żeby dodać dodatek do steam potrzebuje mieć podstawke na steam, czy da się coś z tym zrobić aby działało czy nie ma jak?

  2. #2
    Avatar Arveleg
    Data rejestracji
    2015
    Wiek
    25
    Posty
    578
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Porlan D napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, mam problem z Wiedźminem 3 mianowicie posiadam zainstalowane podstawke na platformie gog i kupiłem dodatek serca z kamienia i zrobiłem klucz na steam, lecz żeby dodać dodatek do steam potrzebuje mieć podstawke na steam, czy da się coś z tym zrobić aby działało czy nie ma jak?
    Raczej nie ma jak, podstawkę przypisałeś do gog i juz tam zostanie, a dodatek już jest wykorzystany na steamie i tam będzie. Muszisz kupić nowy dodatek/podstawkę i mieć wszystko w jednym miejscu

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    60
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    trochę bardzo pojebane ze względu na to że kupiłem podstawkę płytową czyli jaki jest sens możliwości dodania dodatku do steam ... kolejny wielki minus na konto CDPRed ..

  5. #4
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,887
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Porlan D napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trochę bardzo pojebane ze względu na to że kupiłem podstawkę płytową czyli jaki jest sens możliwości dodania dodatku do steam ... kolejny wielki minus na konto CDPRed ..
    Spróbuj napisać do supportu steam'a czy gog'a. Mi kiedyś steam poszedł w podobnej sprawie na rękę :)

  6. #5
    Avatar bercik
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Rojca
    Wiek
    35
    Posty
    406
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Twórcy pozwalają przenieść kod z goga na steama czy origina, może w drugą stronę też to zadziała?
    http://thewitcher.com/exchange
    Ostatnio zmieniony przez bercik : 25-11-2015, 08:20

  7. #6
    Avatar Sin
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    456
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Porlan D napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trochę bardzo pojebane ze względu na to że kupiłem podstawkę płytową czyli jaki jest sens możliwości dodania dodatku do steam ... kolejny wielki minus na konto CDPRed ..
    Co Ty za bzdury wypisujesz?
    Gdy kupiłeś wersję pudełkową masz możliwość zainstalowania gry z płytek ORAZ dodania kodu na gog.com - czyli strony wydawcy TEGO SAMEGO WYDANIA w Polsce. Zobacz na Allegro ile osób kupuje grę w sklepie, instaluje z płyt, a kod sprzedaje - gra wychodzi praktycznie za darmo!
    Choćby dlatego klucze W3 na goga są bardzo tanie (jak za taki tytuł), nawet teraz można je kupić bezpośrednio na stronie za ~85zł, najtaniej widziałem je, w sklepie internetowym, po ~50zł.

    Na Steam masz już zupełnie inną politykę cenową, przystosowaną do zachodnich krajów. Polska ma to nieszczęście, że płacimy identycznie jak np. Niemcy. Dlatego najtaniej do tej pory (z obniżką 30%) W3 kosztuje tam ~180zł.


    Ty masz możliwość kupić TANIO pudełkową wersję, przycebulić na maksa - zainstalować i odsprzedać kod (za granicą jeszcze zarobisz :o), a Ty narzekasz, że są różne wersje tej gry? Znajdź jakąś inną gdzie masz tylko jedną wersję. Tutaj jeszcze Ci Twórcy poszli na rękę i sam widzisz, że możesz "zmienić" ten kod na inną wersję...

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Porlan D napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, mam problem z Wiedźminem 3 mianowicie posiadam zainstalowane podstawke na platformie gog i kupiłem dodatek serca z kamienia i zrobiłem klucz na steam, lecz żeby dodać dodatek do steam potrzebuje mieć podstawke na steam, czy da się coś z tym zrobić aby działało czy nie ma jak?
    nie da się mieć podstawki na gog i dodatek na steam, po co wymieniales klucz na steamowy? :P

  9. #8
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Sin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co Ty za bzdury wypisujesz?
    Gdy kupiłeś wersję pudełkową masz możliwość zainstalowania gry z płytek ORAZ dodania kodu na gog.com - czyli strony wydawcy TEGO SAMEGO WYDANIA w Polsce. Zobacz na Allegro ile osób kupuje grę w sklepie, instaluje z płyt, a kod sprzedaje - gra wychodzi praktycznie za darmo!
    Choćby dlatego klucze W3 na goga są bardzo tanie (jak za taki tytuł), nawet teraz można je kupić bezpośrednio na stronie za ~85zł, najtaniej widziałem je, w sklepie internetowym, po ~50zł.

    Na Steam masz już zupełnie inną politykę cenową, przystosowaną do zachodnich krajów. Polska ma to nieszczęście, że płacimy identycznie jak np. Niemcy. Dlatego najtaniej do tej pory (z obniżką 30%) W3 kosztuje tam ~180zł.


    Ty masz możliwość kupić TANIO pudełkową wersję, przycebulić na maksa - zainstalować i odsprzedać kod (za granicą jeszcze zarobisz :o), a Ty narzekasz, że są różne wersje tej gry? Znajdź jakąś inną gdzie masz tylko jedną wersję. Tutaj jeszcze Ci Twórcy poszli na rękę i sam widzisz, że możesz "zmienić" ten kod na inną wersję...
    Co? Serio jest tak ze moge sobie zainstalowac gry z plytki i grac, sprzedac klucz ziomkowi i on tez moze sobie sciagnac i grac? :D

    irc: freenode.net in #torgdevs

  10. #9
    Avatar Sin
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    456
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jest tak jak z Wiedźminem 2, kilka pierwszych, lepszych aukcji na Allegro:
    http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-g...803813328.html
    http://allegro.pl/wiedzmin-3-pl-dzik...816044257.html
    http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-g...803653376.html

    Przyznam, że sam tego nie sprawdzałem, ale wiem z wielu niezależnych źródeł, że spokojnie można zainstalować z płytek, tylko trzeba mieć połączenie z internetem, bo gra musi pobrać plik (kilkaset mb). Wówczas ma się pełną wersję. Sam tak grałem w Wiedźmina 2 - zainstalowałem z płytek, a później (gdy znalazłem informacje, że się w ogóle da :)) dodałem kod.

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co? Serio jest tak ze moge sobie zainstalowac gry z plytki i grac, sprzedac klucz ziomkowi i on tez moze sobie sciagnac i grac? :D
    no w pudelku z wiedzminem masz kod na goga :p

  12. #11
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czyli kupujac gre pudelkowa kupuje tak naprawde 2 gry? Jedna wersja pudelkowa, druga wersja elektroniczna? :D

    #januszbiznesu

    irc: freenode.net in #torgdevs

  13. #12

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    60
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    tak tylko że wiele osób ma problem z zainstalowaniem gry poprzez nośniki cd czyli idąc tokiem myślenia kupię płyty sprzedam klucz = pozbawienie się jakiejkolwiek gwarancji na to że zagram :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wiedźmin
    Przez Taidio w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 406
    Ostatni post: 11-07-2023, 23:04
  2. Wiedzmin 2 problem z fpsami
    Przez Jach w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 25-11-2014, 16:47
  3. Wiedźmin-Problem z instalacją.
    Przez Mysterious Boy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-02-2013, 17:32
  4. Wiedźmin
    Przez Tomix w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 224
    Ostatni post: 25-03-2012, 19:59
  5. Wiedźmin - Save's
    Przez Misiaczka w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 26-10-2011, 06:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •